Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Koruyucu Ceket

 

Günün büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz iş hayatı, belirli kuralları da beraberinde getirir. Bu kurallar arasında en önemlisi sektöre bağlı olarak geliştirilen iş kıyafetleridir. Tehlikelere karşı önlem almak amacıyla geliştirilen bu elbiselerin her biri özel olarak üretilir. Kimya, sağlık, petrol gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan bu kıyafetler, sizi olası tehlikelere karşı korur. Aynı zamanda günlük rutinde giymiş olduğunuz kıyafetlerin kirlenmesini önler. Her mesleğe ve tehlikeye göre özel olarak üretilen bu kıyafetler, birbirinden farklı şekilde tasarlanır. Bunlar arasında öne çıkan koruyucu ceket modelleri, kolay giyilip çıkarılabilmesi nedeniyle çalışanlara da zorluk yaşatmaz. Koruma ceketi modellerinden bazılarını da başlık da bulunabilir. Bu başlıklar özellikle de dışarı soğuk havada çalışanlar için oldukça kullanışlıdır. Yağmur ve kar gibi oluşumlara karşı başın korunmasını sağlayan bu ürünler, çalışırken rahat hareket etmenizi sağlar. 

 

Birbirinden Farklı Yapıları ile İşçi Ceket Modelleri

 

Çalışma hayatında kıyafet seçimi oldukça önemlidir.  Günlük hayatta giyilen kıyafetlerden farklı olarak tasarlanan iş elbiseleri, rahat bir çalışma ortamı yaratır.  Aynı zamanda bu kıyafetlerin her biri tehlikeli durumlara karşı vücudunuzu korur. Kaliteli kumaş kullanılarak üretilen koruma ceketi uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Yüksek yoğunluklu polietilenden oluşan kumaşlar, ideal bir koruma ortamı sağlar. Dayanıklılığı ve rahatlığı ile ön plana çıkan işçi ceketi modelleri pek çok sektörde rahatlıkla kullanılabilir. Bunlar arasında petrol ve gaz, kimya, boyama gibi alanlar gösterilebilir. Farklı beden yapılarına özel olarak üretilen bu ceketlerden beden ölçünüze uygun olanı seçebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu ürünler aynı zamanda yağmur, kar gibi oluşumlara karşı da vücudunuzu korur. Bilek kısımlarının lastikli yapıda olması nedeniyle vücudunuzdan içeri kimyasal sıvıların girmesi önlenir. Böylelikle daha rahat bir şekilde işlerinizi yürütebilirsiniz. 

 

Dayanıklı Yapısı ile İşçi Ceket Modelleri

 

İş alanlarında sıklıkla kullanılan  kıyafetler tehlikeli durumlara karşı insan vücudunu korumak için tasarlanmıştır. Her biri farklı markalar altında ve farklı kalitede satışa sunulan bu ürünler,  vücudun bölümlerini koruyarak tehlikeleri önler. Bu kıyafetler arasında öne çıkan işçi ceketi çeşitleri müşteriler tarafından sıklıkla rağbet görür. Oldukça kullanışlı olan bu ceketler,  farklı beden yapılarına özel olarak üretilir. Böylelikle bedeninizi sıkmadan rahat bir şekilde ürünü giyebilirsiniz. Ön kısmının fermuarlı olması nedeniyle koruyucu ceket iş kazalarına uygun olarak tasarlanır. Böylelikle vücudunuza gelebilecek herhangi bir kimyasalın  zararını büyük ölçüde önleyebilirsiniz. Toz, kimyasal sıvı gibi pek çok oluşumun vücudunuza zarar vermesini önleyen iş ceketi şık ve kullanışlı yapısı ile ön plana çıkar. Yağmurluğu andıran görünümü ile dikkat çeken bu ürün,  soğuk ve yağışlı havalarda da rahatlıkla giyilebilir. 

 

Koruyucu Ceket Modelleri Fiyatları


Endüstri sektöründe iş yapıyorsanız, iş kıyafeti kullanmanız oldukça gereklidir.  Bu tarz kıyafetler sizi tehlikeli durumlara karşı korurken güvenliğinizi da sağlar. Bu kıyafetler arasında öne çıkan işçi ceketi özellikleri ile pek çok sektöre hitap eder. Kapşonlu kısmı lastikli yapıda olan bu ürün, başınızı toz, rüzgar, yağmur gibi oluşumlara karşı korur. Aynı zamanda bilek kısımlarının da lastikli olması nedeniyle bedeninizi sıkı sıkı sarar. Birbirinden farklı özellikleri ile öne çıkan işçi ceketleri ergonomik tasarımı ile rahat etmenizi sağlar. Oldukça kullanışlı olan bu modeller rahat giyip çıkarılabilmesi nedeniyle konforludur. Güvenle kullanabileceğiniz işçi ceketi farklı beden ölçülerine uygun olarak tasarlanır. Bu sayede  kendi bedeninizde uygun olan ürünü bulup satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı avantajları ile öne çıkan işçi ceketi fiyatları her bütçeye hitap etmeyi başarır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.