univet_popup_son.png (103 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Koruyucu Pantolonlar

 

İş güvenliğini sağlamak için çeşitli yollar vardır.  Bunlar arasında en önemlisi de iş kıyafetlerinin kullanımıdır. Bu kıyafetler sadece işçinin güvenliğini sağlamakla kalmaz aynı zamanda günlük hayatta kullanmış olduğu elbiselerin kirlenmesini de önler. Oldukça kullanışlı olan bu modellerin her biri farklı tarzda ve şekilde tasarlanır. Bunlar arasında öne çıkan koruyucu pantolon modelleri işçi güvenliğini sağlamakta oldukça ustadır. Aynı zamanda ürün çalışanın iş ortamında daha rahat hareket etmesini de sağlar. Farklı beden yapılarına uygun modellerinin bulunması nedeniyle seçim yapmakta zorlanmazsınız. Small, medium, large gibi pek çok seçenegi bulabilir, beden ölçünüze uygun bir modeli seçebilirsiniz. Beyaz rengi ile öne çıkan bu pantolonlar, esnek bel desteği ile rahat bir kullanım imkanı sağlar. Böylelikle iş yaparken konforu hissedersiniz. 

 

Birbirinden Farklı Modelleri ile Koruyucu Pantolonlar

 

İş güvenliği konusunda üretilen birbirinden farklı pantolon modellerini piyasada görmek mümkündür. İşçi pantolonu olarak adlandırılan bu ürünlerin her biri farklı kalitede özel olarak üretilir. Genellikle beyaz rengi ile öne çıkan bu ürünler, birbirinden farklı ölçülere sahiptir. Small, medium, large, xlarge gibi pek çok beden yapısını işçi pantolonu modelleri arasından bulup satın alabilirsiniz. Sektörlerin risk oranına göre farklı standartlarda üretilen bu ürünlerin her biri kalitesi ile göz doldurur. Uzun yıllar kullanabileceğiniz pantolonlar iş yaparken rahat etmenizi sağlar. Cepli ve cepsiz pek çok modelini bulabileceğiniz gibi tercihinize göre dilediğinizi satın alabilirsiniz. Vücudu kimyasallara karşı koruyan bu ürün, sağlığınıza olumsuz etki edebilecek durumları ortadan kaldırmaya çalışır. Esnek bir yapısı ile öne çıkan işçi pantolonu kullanımı da bir hayli kolaydır. Kolay giyilip çıkarılabilen yapısı ile vücudunuzu sıkmaz ve rahat etmenizi sağlar. 

 

Kullanışlı Olması ile Çalışan Kolaylık Sağlayan Koruyucu Pantolonlar

 

Endüstriyel alanda sıklıkla kullanılan pantolonlar, vücudu kısmi olarak koruyarak etki gösterir. Aynı zamanda günlük rutinde giyilen kıyafetlerin  kirlenmesine önleyen bu ürün pek çok  işveren tarafından da tercih edilir. Genel temizlik, sprey boyama, farmasötik işleme gibi alanlarda kullanılan koruyucu pantolon konforlu yapısı ile ön plana çıkar. Lastikli bel yapısı nedeniyle bel bölgesini sıkmayan bu ürün rahat etmenize yardımcı olurken dayanıklılığıyla da dikkat çeker. Her mesleğe ve risk grubuna göre özel olarak üretilen işçi pantolonu çeşitleri vücudu koruyarak zararlı etmenlere karşı bariyer oluşturur. Özellikle de boya badana yaparken üzerinizin kirlenmesini istemiyorsanız, bu tarz bir ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda genel temizlik anlamında da kullanılan bu ürün, günlük kıyafetlerinizin toz gibi oluşumlardan etkilenmesinin önüne geçer. 

 

Koruyucu Pantolon Modelleri ve Fiyatları

 

Temizlik, tıp, kimya, petrol gibi alanlarda kullanılan iş kıyafetleri birbirinden farklı tarzlarda ve modellerde üretilir. Bunlar arasında özellikle de pantolon modelleri, kullanışlı yapısı ile pek çok kişinin tercih ettiği bir üründür. Belli sıkmayan lastikli yapısı saatler boyunca kullanım imkanı sağlar. Hava alabilen yapısı nedeni ile terleme yapmaz ve gün boyu rahat hissetmenize yardımcı olur. İşçi pantolonu özellikleri nedeniyle kimyasal sıvılar, toz, kir gibi oluşumlara karşı vücudunuzu korumaya yardımcı olur. Oldukça kullanışlı olan bu ürünler, sektörlerin risk grubuna göre farklı şekilde tasarlanır. Satın almadan önce bağlı bulunduğunuz için hangi  risk grubuna girdiğini öğrenmelisiniz. Eğer yüksek risk grubunda çalışıyorsanız, buna bağlı olarak pantolon seçiminizi de dayanıklı ürünler yönünde yapmalısınız. Sadece kalitesi ile değil o zaman da işçi pantolonu fiyatları ile değişkenlik sunar.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.