3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2

Koruyucu Aksesuarlar

 

İşveren olarak işçinin güvenliğini sağlamak istiyorsanız, bu amaçla üretilen aksesuarlara yönelebilirsiniz. Özel olarak üretilen bu koruyucu aksesuarların her biri endüstriyel alanda kullanılmak için tasarlanır. Bu alanda üretilen aksesuarlar laboratuvar önlüğü galoş, başlık, pantolon gibi pek çok ürün olabilir. Çalışanların temiz kalmasını ve zararlı etmenlerden korunmasını sağlayan laboratuvar önlüğü,  kullanışlı yapısı ile öne çıkar. Pek çok sektörde tercih edilen bu önlük yağ, gres ve kimyasallara karşı üstün koruma sağlar. Ayarlanabilir bağcıklı deliklere sahip olması nedeniyle yırtılma olmadan beden ayarını yapabilirsiniz. Bu sayede ürünü daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Aşınma ve delinmeye karşı dayanıklı PVC materyalden üretilen bu ürün sağlam yapısı ile uzun yıllar kullanıma uygundur. Bunun dışında tehlikeli maddelere karşı üstün koruma sağlayan koruyucu önlük modelleri de piyasada bulunur. Bu tarz modeller tehlikeli durumlara karşı vücudun tüm bölümünü korumak amacıyla üretilir. Acil müdahale, askeri ve petrokimyasal uygulama, kimyasal dökülme temizliği alanlarında bu ürün rahatlıkla kullanılabilir. 

 

Kullanışlı Yapısı ile Koruyucu Aksesuar Modelleri

 

Aksesuar deyince aklınıza pek çok ürün gelebilir. Fakat iş güvenliği konusunda üretilen aksesuarlar diğerlerinden oldukça farklıdır. Bunlar arasında öne çıkan galoş modelleri, pek çok alanda kullanılır. Farmasötik işleme, kimyasal koruma, sprey boyama gibi sektörler bunlar arasında yer alır. Su bazlı sıvıları ve aerosolleri iten bu ürün, oldukça kullanışlıdır. Bu ürünü giysilerle beraber kombinleyerek de kullanabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu ürünler, elastik yapısı nedeniyle ayakkabınızla kolaylıkla uyum sağlar. Aynı zamanda ayakkabı galoşu kolaylıkla girip çıkarılabildiği için sizi zahmet sokmaz. Alternatif olarak satın alabileceğiniz  uzun modeller de bulunur. Botlar ile kolaylıkla uyum sağlayan bu modellerin tabanı güçlü tutucu özelliğe sahiptir. Ayak bileği kısmında yer alan ipler sayesinde ürünün çıkmasını önleyebilirsiniz. Diğer yandan kaydırmaz taban yapısına sahip olan galoş modellerine göz atabilirsiniz.  Beyaz rengi ile öne çıkan bu ürünleri uygun fiyatlardan yararlanarak satın alabilirsiniz. 

 

Birbirinden Kullanışlı Aksesuar Modelleri

 

Piyasada birbirinden farklı vücut koruyucuları yer alır. Bunların her biri vücudun farklı bölgelerinde kullanılan özel ürünlerdir. Özellikle de çalışma sırasında meydana gelecek herhangi bir tehlikeli duruma karşı vücudu koruyan bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Vücut koruma ürünleri arasında öne çıkan laboratuvar önlüğü, fermuarlı yapısıyla bedeni tamamen kapatır. Böylelikle herhangi bir kimyasal sıçramasına karşı önlem alınabilir. Diğer yandan baş bölgesini  korumak için tasarlanan başlık modelleri petrol-gaz, sprey boyama, kimyasal işleme gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Mükemmel bariyer yapısı nedeniyle sızdırmazlık sağlayan bu ürünler, yüksek oranda koruma sağlar. Vücut koruma ekipmanları arasında öne çıkan bir diger ürün ise pantolonlardır.  Esnek bel yapısı ile öne çıkan bu ürünler, kısmi olarak vücudu korur. Cepli veya cepsiz modellerden birini tercih ederek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Koruyucu Aksesuar Modelleri ve Fiyatları


Kimyasal üretim alanında sıklıkla tercih edilen vücut koruma aksesuar modellerinin her biri farklı tarzda tasarlanır. Bunlar arasında öne çıkan  kolluk modelleri, tehlikeli maddelere karşı vücudun korunmasını sağlar. Bu aksesuarları arasında öne çıkan bot galoşu oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Kaymayı engelleyici taban yapısı ile olası tehlikelere karşı sizi korur. Sabitleme bantlarına sahip olması nedeniyle de ayağınızdan çıkması önlenir. Aksesuarlar arasında öne çıkan bir diğer ürün ise  vücut koruma yeleği olmaktadır. Bu tip yelekler, rahat yapısı ile çalışma sırasında hareket kabiliyetinizi kısıtlamaz. Kolay bir şekilde giyip çıkarabileceğiniz yelekler oldukça kullanışlıdır. Siz de geniş ürün yelpazesinden yararlanarak ihtiyacınız doğrultusunda iş güvenliği aksesuarlarından birisini seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.