ramazan_bayrami_popup.png (45 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

 

Hava Beslemeli Solunum Sistemleri

 

İş güvenliğini sağlamanın en etkili yollarından birisi de kullanılacak araç ve gereçlerin doğru seçimidir. Mesleğinize yönelik doğru ürünleri seçerseniz, oluşabilecek iş kazalarına karşı da önlem alabilirsiniz. Bu bağlamda piyasada birbirinden farklı ekipmanlar bulunur. Bu tarz ekipmanlar, icra edilen mesleğe göre farklı yapıda ve özellikte tasarlanabilir. Hava beslemeli solunum sistemleri olarak adlandırılan ürünler de bunlar arasında yer alır. Farklı markalar tarafından üretilen bu ürünler, kalite standartlarına göre birbirinden ayrılır. Bu ürünlerin her biri işçinin güvenliğini sağlarken olası kazalara karşı önlem alır. Hava beslemeli solunum maskesi sayesinde acil durumlarda solunumu koruyabilir. Aynı zamanda bu ürün, hayatı tehdit eden ortamlara girmek için de oldukça uygundur. Hava solunum cihazı sayesinde hayata ve sağlığa anlık tehdit oluşturan pek çok ortama rahatlıkla girebilir, görevinizi yerine getirebilirsiniz. 

 

Kullanışlı Yapısı ile Hava Beslemeli Solunum Sistemleri

 

Özellikle de çalışma hayatında iş güvenliği oldukça önemli bir konudur. Yapılan işin tehlikelerinden bir nebze olsun korunmak istiyorsanız, iş güvenliği amacıyla özel olarak üretilen aksesuarlara yönelebilirsiniz. Bu aksesuarlar arasında önemli bir yere sahip olan hava beslemeli solunum sistemi kullanışlı yapısı ile göze çarpar. Çalıştırılması ve bakımı oldukça basit olan bu ürün, kısa zamanda kullanıma hazır hale getirilir. Böylelikle işlerinizi de aksatmazsınız. Aynı zamanda bu ürün sayesinde güvenliğinizi sağlar, olası tehlikelere karşı önlem alabilirsiniz. Hava beslemeli solunum sistemi çeşitleri birbirinden oldukça farklıdır. Onların her biri marka ve modellere göre değişiklik gösterir.  Bu yüzden satın almadan önce yapmış olduğunuz işe uygun olan aksesuarlara yönelmelisiniz. İşinizi icra ederken bir yandan da sizi koruyacak olan bu ürünleri tercih ederek bir nebze olsun önlem alabilirsiniz. 

 

Fonksiyonel Yapısı ile Hava Beslemeli Solunum Sistemleri

 

İşinizi icra ederken rahat ve güvende olduğunuzu hissetmek istiyorsanız, hava beslemeli solunum sistemi modelleri bu konuda ihtiyacınızı karşılayacak türdendir. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilen bu ürünlerin her biri farklı fonksiyonlara sahiptir. Özellikle de sağlığı korumaya yardımcı olan hava beslemeli maske tehlikeli ortamlara girdiğinizde etki gösterir. Eğer ürünün birincil beslemeden hava akışı kesilirse otomatik olarak acil durum silindir hava beslemesine geçer. Böylece ihtiyacınız olan havaya kavuşarak rahat bir şekilde nefes alabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürün üzerinde bir uyarı düdüğü de bulunur. Bu düdük sayesinde kullanıcı cihazın silindir hava akışına geçitlerinde uyarılır. Farklı modeldeki tam yüz maskeleri ile uyum sağlayan bu ürün,  fonksiyonel yapısı ile de dikkat çeker. Birçok maskeye bu ürünü monte ederek  iş güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Böylelikle çalıştığınız ortamda toz, toprak başta olmak üzere pek çok zararlı etmene karşı önlem alabilirsiniz. Solunum sistemini koruyan maskeler arasında öne çıkan 3M V-500 oldukça kaliteli yapıya sahiptir. Toz, sis, duman, gaz gibi pek çok oluşumdan etkilenmenizin önüne geçen 3M V-500 solunum seti ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. 

 

Hava Beslemeli Solunum Sistemleri Fiyatları


Çalışma hayatındaki en önemli konulardan birisi de iş güvenliğidir. Bu konu işverenlerce önemsenmediği veya geri plana atıldığı durumlarda geri dönülmez sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle iş güvenliğini sağlamak ve  işçilerin sağlığını korumak istiyorsanız, temiz hava solunum tüpü başta olmak üzere pek çok aksesuarı satın alabilirsiniz. Bu tarz ürünler daha çok solunum sistemini olumsuz yönde etkileyecek olan işlere karşı bir önlem niteliğindedir. Ortamdaki kirli havadan etkilenmeden işinizi yapmak istiyorsanız, bu ürüne yönelebilirsiniz. Solunum tüpü maskeli bir şekilde de piyasaya sunulur. Hava beslemeli tam yüz maskesi olarak adlandırılan bu tarz ürünler oldukça kullanışlıdır. Ürünün fonksiyonel yapısı nedeniyle sadece solunum sisteminizi değil aynı zamanda bir yüz bölgesini de rahatlıkla koruyabilirsiniz. Böylelikle oluşabilecek iş kazalarına karşı tam anlamı ile bir önlem alabilirsiniz. Bu tarz modeller hazır olarak kutudan çıktığı için size ekstra kolaylık sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.