3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Vizör  

Vizör yüz bölgesi için tasarlanan koruyucu bir ekipman olarak karşınıza çıkar. Polikarbon materyalden üretilen bu ürünler, sert ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeker. İş sağlığı ve güvenliği açısından önem arz eden vizörler, ormancılıktan inşaatta kadar birçok sektörde aktif bir kullanıma sahiptir. Toz taneciklerinin ve sıçrama ihtimali olan diğer partiküllerin yüze zarar vermesini engelleyen vizör şapka iş kazalarını minimuma düşürmeyi hedefler. Vizör baret gibi sert başlıklara ayrı bir aparat eşliğinde bağlanarak kullanılır. Hem baş bölgesini hem de yüz bölgesini kapsamlı bir şekilde koruma altına alacak bu ürünler, sağlık sektöründe de önemli bir role sahiptir. Özellikle bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önlemek amacı ile hastane ve kliniklerde sağlık personelleri tarafından tercih edildiği görülür. Çalıştığınız sektörün ihtiyaçları doğrultusunda size uyum sağlayacak vizör modelini hemen şimdi bulabilir, güvenli ve sağlıklı bir çalışma deneyimi yaşamak için ilk adımı atabilirsiniz.

 

Yüz Koruması Sağlayan Vizör Özellikleri

Düşük enerjili darbelere karşı koruma sağlayan 3m vizör hızlı partiküllerin olumsuz etkilerini de ortadan kaldırır. Erimiş metallere ve UV ışınlarına karşı da koruma sağlar. Çizilmeye dayanıklı olan bu ürünler, birinci sınıf optik yapısı ile göz doldurur. EN 166 standardına sahip olmalarının yanı sıra ince kalınlıkları ve hafif ağırlıkları ile rahat bir kullanımı kaçınılmaz kılar. Univet vizör özelliklerine göz atıldığında ise daha fazla UV koruması sağlayan UV400 versiyonuna sahip olduğu görülür. Yansıtılmış versiyonu ile dikkat çeken bu ürünler, renk bozulması oluşturmaz. Erimiş metaller, sıcak katılar, kısa devre elektrik arkı ve sıvılara karşı koruma sunar. Polikarbon materyalin yanı sıra selüloz asetat materyalden üretilen standart vizörler de bulunur. Sert başlıklar ile uyumlu bir şekilde kullanılabilen bu ürünlerin darbelere karşı koruyucu etkisi beğenileri kazanır.

 

Her İhtiyaca Uygun Vizör Modelleri

Vizör şapka modelleri ile birlikte kullanıma uygun olan vizör modelleri, konforlu ve güvenli bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur. Güvenlik baretleri ile uyumlu bir şekilde tasarlanan bu ürünler, sıçrayan parçaların yüz bölgesine zarar vermesini engeller. Temizleme, taşlama gibi çeşiti endüstriyel uygulamalarda sıçrama koruması amacı ile kullanılır. Vizörlü kask modelleri, araç kullanımlarında havadaki partiküllerin göze girmesini engellemek açısından önem arz eder. Baş bölgesinin tamamını kapsayan bu ürünler, net bir görüş sağlayan vizör cam yapısı ile öne çıkar. Vizör modelleri arasında seçim yaparken çalışma alanınızın koşullarını göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Açık çalışma sahalarında uzun süreli işlerde UV korumasına sahip modelleri tercih etmek gerekir. Taşlama işlemini gerçekleştirirken ihtiyacınız olan koruyucu bir ekipman arıyorsanız darbelere karşı koruma özelliğine sahip vizör modellerine yönelmeniz önerilir. Vizör modellerinin özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyerek doğru bir seçim yapabilirsiniz.

 

Vizör Fiyatları

Kullanım rahatlığı açısından barete monte edilerek kullanılan vizör, şapka veya başlık ile de kullanılabilir. Yüz bölgesini tamamen kapatan bu ürünler, baş bölgesinde sabitlenerek konforlu bir kullanım sağlar. Kaynak, taşlama, ağaç kesme ve daha birçok işlemi gerçekleştirirken kullanılması gereken bu ürünler; göz bölgesine gelebilecek zararlara karşı mutlaka alınması gereken bir tedbir olur. Birçok sektörde kullanımı zorunlu olan bu ürünler, dayanıklı materyallerden üretilen yapısı sayesinde sorunsuz bir deneyim yaşatır. Marka, renk, ebat, tasarım ve model gibi farklı özelliklere göre değişkenlik gösterebilen vizör fiyatları geniş bir aralıkta karşınıza çıkar.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.