Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Kaynak Başlığı Aksesuarları

Kaynak işlerini yaparken ortaya çıkabilecek kıvılcım, ark parlaklığı, kaynak dumanı ve yüksek ısı gibi faktörlerin olumsuz etkilerinden korunmak için kaynak başlığı kullanılması gerekir. İş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması açısından oldukça önemli bir role sahip olan kaynakçı başlığı, iş kazalarına karşı tedbir alınmasına yardımcı olan etkili bir kişisel koruyucu donanımdır. Kaynak başlığının olumlu etkilerini artırmak ve koruyuculuğunu bir üst seviyeye çıkarmak amacı ile bazı kaynak başlığı aksesuarları gerekli olur. Kaynak başlığının özelleştirilmesini sağlayan bu ürünler, başlığın bazı parçalarının değişiminde de kullanılabilir. Bu ürünler arasında yedek vizör, maske camı, dış koruma plakası, iç koruma plakası ve kıvılcım önleyiciler ön plana çıkar. Aradığınız kaynak başlığı aksesuarlarına yüksek kalite ve bütçe dostu fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen şimdi sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Farklı Tasarımlara Sahip Kaynak Başlığı Aksesuarları Özellikleri

Kaynak başlığı aksesuarları çeşitleri farklı tasarımları ve özellikleri ile gözler önüne serilir. Yedek vizör plakası, kaynak kaskları ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Yumuşak bir bez ile düzenli bir şekilde temizlendiği takdirde sorunsuz bir kullanım sağlar. Bu ürünlerin üzerinde çizik veya çukur oluşumu durumunda değiştirilmesi tavsiye edilir. Standart dış koruma plakası modelleri ise polikarbon yapıda olup istenirse ısıya dayanıklı modelleri de vardır. Kaynak başlığının filtresini hem kıvılcımlara hem de döküntülere karşı korur. Talaşa karşı dayanıklı yapısı ile dikkat çeker. Bu ürünler, kirli oldukları zaman yumuşak bir bez ile kolayca temizlenebilir. Böylece her kullanımda net bir görüş elde etmeniz mümkün olur. Renksiz şeffaf lens rengine sahip olan bu ürünler, Kategori 2 risk grubunda karşınıza çıkar. Polikarbon malzemeden üretilen kaynak başlığı aksesuarları sayesinde çalışma performansınızı arttırabilirsiniz.

 

Her İhtiyaca Hitap Eden Kaynak Başlığı Aksesuarları Modelleri

Kaynak başlığı aksesuarları modelleri, her ihtiyaca hitap eden seçenekleri ile zengin ürün yelpazesi içerisindeki yerini alır. Kaynak işleminde olmazsa olmaz bir role sahip olan kıvılcım önleyiciler, özel tasarımları ile dikkat çeken bir model olur. Kıvılcımların ve sıcak partiküllerin kaynak başlığının filtresine zarar vermesinin önüne geçer. Çalışma alanında kıvılcımlar veya havada sıcak partiküller bulunduğunda kullanılması gerekir. Ana filtrenin içine çekilebilecek ve tıkanabilecek büyük parçacıkların çoğunu yakalayan bu ürünler, ön filtre işlevine de sahip olur. Maske camı modelleri ise kaynak başlığının göz hizasına gelen kısmında yer alır. Maske camının kalitesi ve filtreleme özelliği, sorunsuz bir kaynak işlemi açısından önem arz eder. Yüzü korumak ve daha net bir görüş açısı elde etmek amacı ile kullanılan kaynak aksesuarlarını tercih ederek güvenli bir çalışma deneyiminin kapılarını aralayabilirsiniz.

 

Bütçe Dostu Kaynak Başlığı Aksesuarları Fiyatları

İş sağlığı ve güvenliğini sağlamak için kaynak işlemleri yapılırken kullanılması gereken kaynak başlığı aksesuarlarının, kaynak başlığının veriminin artırılmasında önemli bir role sahip olduğu görülür. Verimli bir kaynak işleminin yanı sıra güvenli bir çalışma da sunan bu aksesuarlar, kaynak başlığının tasarımsal özelliklerine uygun bir şekilde dizayn edilir. Bu sayede, kaynak başlığına takılıp çıkarılabilmeleri oldukça kolay olur. Yüzün tamamını korumaya imkan tanıyan bu ürünler, alanında kalitesi ile ön plana çıkmayı başaran markaların işbirliği ile sizlerle buluşur. Kıvılcım önleyiciden maske camına, dış koruma plakasından yedek vizöre kadar ihtiyacınız olan tüm kaynak başlığı aksesuarlarına hemen sahip olabilirsiniz. Bu ürünler; marka, model ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilen fiyat aralıklarına sahiptir. Bütçenize uygun kaynak başlığı aksesuarları fiyatları yakalamak ve zengin model yelpazesini yakından incelemek için doğru adrestesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.