ramazan_bayrami_popup.png (45 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Gıda Uyumlu Eldivenler

Yeni teknolojiler eşliğinde üretilen iş eldiveni, farklı sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilir. İş sağlığı ve güvenliği açısından önem arz eden bu ürünler, hijyen sağlanması için de gerekli olabilir. Özellikle gıda işleme, yemek servisi ve tarım gibi sektörlerde sıklıkla tercih edilen gıda eldiveni; hem hijyen sağlayan hem de güvenli bir kullanımı beraberinde getiren ürünler arasında yer alır. EN standartlarına uygun şekilde üretilen bu eldivenler, konforu ve üstün el korumasını bir arada sunar. Gıdaların sağlıklı bir şekilde işlenmesine imkan tanıyan gıda uyumlu eldivenler, ellerin de kusursuz bir şekilde korunmasını sağlar. Gıdalar ile temas şeklinize göre özel olarak tasarlanan modeller, geniş bir ürün yelpazesi içerisinde beğenilerinize sunulur. Gıda uyumlu iş eldiveni fiyatları ve modellerini yakından incelemek için hemen şimdi ilk adımı atabilirsiniz.

 

Güvenli ve Sağlıklı Bir Kullanım Sunan Gıda Uyumlu Eldivenler Özellikleri

Lezzetli yemeklerin hazırlanmasında ve sunulmasında ellerin büyük bir role sahip olduğu bilinir. Gıdaları işlerken hem ellerinizi kesilme gibi kazalara karşı korumanız hem de gıdalara kirleticilerin bulaşmasını önlemeniz gerekir. Bu noktada gıda ile temasa uygun eldiven kurtarıcınız olabilir. Esneklikten ödün vermeyen bu ürünler, gıda işleme alanında rahat bir şekilde hareket etmenize yardımcı olur. Gıdalara bu eldivenler eşliğinde temas edilmesinin, gıda kaynaklı hastalıkların yayılmasının önlenmesini sağladığı bilinir. Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan bilgilendirmeler doğrultusunda gıdaların çalışanlar tarafından mutlaka uygun eldivenler ile işlenmesi gerektiği görülür. Sadece insan sağlığı açısından değil iş güvenliği açısından da önemli faydaları beraberinde getiren Ansell gıda uyumlu eldiven, farklı astar ve kaplama malzemeleri ile üretilir. Antistatik özelliğe sahip olabilen bu ürünlerin farklı modellerine göz atarak çalıştığınız sektöre uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

 

Her Göreve Uyum Sağlayan Gıda Uyumlu Eldivenler Modelleri

Ansell eldiven, benzersiz özelliklere sahip gıda uyumlu modelleri ile sizlerle buluşur. İnce nitril teknolojisine sahip olan modeller, ellerin kısıtlama olmadan serbest bir şekilde hareket etmesine imkan tanır. Optimal elastikiyeti sayesinde yüksek performansı kaçınılmaz kılar. İnce nitril bariyere sahip olan modeller, tahriş edici kontak sıvılarının ellere zarar vermesinin önüne geçer. Daha iyi bir dokunma hissi sunan Ansell nitril eldiven, gıda onaylı sertifikaya sahiptir. Ansell Grip Technology özelliği ile yağlı ya da ıslak küçük parçaların maksimum hassasiyetle tutulmasını sağlar. Mekanik ve kimyasal direncin artırılmasını sağlamak amacı ile dışı klorlanan modeller bulunur. Bu modeller, ellerinizi yaralanmalara karşı koruyarak kesik ve yanık ihtimalini minimuma düşürür. Fırınlardan veya donduruculardan gelen ekstrem sıcaklık derecelerinden de mükemmel bir şekilde korunmanıza yardımcı olur. Farklı özellikler ile donanımlı olan onlarca farklı modeli zengin ürün yelpazesi içerisinde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Her Bütçeye Uygun Gıda Uyumlu Eldivenler Fiyatları

Ellerinize tam oturarak her hareketi kolayca yapabilmenizi sağlayan nitril gıda eldiveni; kesilmez, su geçirmez, yanmaz gibi farklı özelliklere sahip olabilir. Gıdaları mikroplara karşı korumak açısından da önem arz eden bu ürünler, çalışma performansını artırmaya yardımcı olur. Kullanım alanınıza uygun donanıma sahip olan modelleri kullanarak profesyonel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Gıdalar ile temas halinde bulunan her sektörde kullanılması zorunlu olan bu ürünler eşliğinde iş kazalarını önleyebilirsiniz. Astar malzemesi, kaplama malzemesi, risk grubu ve diğer özelliklere göre değişkenlik gösterebilen gıda eldiveni fiyatları arasından kendi bütçenize uygun olanı bulmanız mümkündür. Antistatik, kimyasal ve sıvı korumalı, mekanik dirençli ve diğer model seçeneklerine göz atarak bütçenize uygun fiyatlarla sahip olmak için doğru adrestesiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.