3m masje.png (230 KB)

Ansell.png (3.53 MB)

Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 145 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Ansell

Hayatta, sağlık güvencesi her şeyin önündedir. Para ve elde edilen başarılar, sağlık olmadığı zaman önemsizdir. Bu konuda nerede çalışırsanız çalışın dışarıdan gelen herhangi bir etkiye karşı kendinizi korumanız gerekir. İş kazaları ise günlük hayatta çok fazla duyulan ve birçok insanın başına gelen olaylar arasında yer alıyor. Bu dönemde, çalışılan iş kollarında sağlığı risk altında tutan ve riske atabilecek birçok alan bulunuyor.

 

Kimyasal ürünler ile ilgilenen şirketler, fabrikalar, tersaneler ve aklınıza gelen birçok fizik kullanımının ön planda olduğu iş yerlerinde, güvenlik ürünleri hayati bir önem arz ediyor. Ansell tam bu konuda, insanların sağlığını korumasında büyük bir öneme sahiptir. Kendi alanında öncü markalardan biri olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi ürün kalitesi. Ansell iş güvenliği malzemeleri, birçok iş yeri tarafından tercih edilen ve insanların sağlığını koruma konusunda büyük bir rol oynayan ürünlerden oluşuyor. Kalitesinden asla taviz göstermeyen yapıları, modern tasarımları, her alanda kullanışlı Ansell iş güvenlik malzeme çeşitleri ile her geçen gün adından söz ettirmeye devam ediyor.

 

Ansell Koruyucu Eldiven Modelleri ve Özellikleri

Ansell markası üretimde birbirinden kaliteli eldivenler ile karşınıza çıkıyor. İhtiyacınız olduğu alanda dilediğinizce seçim yapabileceğiniz birçok eldiven ve kolluk çeşitleri bulunuyor. İşinize uygun Ansell iş güvenlik eldivenleri ve modelleri sizlerin kullanımı için hazır ve rahatlıkla ulaşılabilirdir. Aynı zamanda kendi işinizde doğru ürün seçimi yapabilmeniz için ürünleri detaylı bir şekilde incelemeniz gerekir.

 

Kozmetik, otomotiv, seri temizlik ürünleri gibi birçok alanda kimyasallar ile çalışılır. Bazı kimyasallar, gerekli önlem alınmazsa insan sağlığına çok büyük zararlar verebilir ve bu tehlikeyi göz ardı etmemek gerekir. Böyle durumlarda Ansell Accutech 91-225 Kimyasal Dirençli eldiven tam sizin aradığınız bir model olarak karşınıza çıkıyor. Kullanılan düşük alerji etkili bileşen, kullanıcı için latekse bağlı alerji ihtimalini en aza indirmektedir. Ansell’in üretmiş olduğu eldivenler tabii ki de bu model ile sınırlı kalmıyor. Tersane ve atölyeler gibi kesici aletlerin, ağır yüklerin ve sıcak malzemelerin bulunduğu ortamlara göre yine birçok ürün bulunur. Öncelikle bu tarz iş yerlerinde kaynak makinesi çok fazla kullanılır ve tehlike barındırırlar. Bu yüzden Ansell markası, bu aletin güvenle kullanılması için önlemler alır. Ansell Activarmr 43-216 kaynak eldiveni bu konuda çok işlevsel bir rol oynuyor. Kaliteli yapısı ile termal koruma gerektiren birçok yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstün dayanıklılığı ile kesilmelere, delinmelere ve aşınmalara karşı çok iyi direnç gösterir. Isıya dayanıklı olduğu için kaynak gerektiren veya sıcaklık ve eriyik sıçrama barındıran her türlü iş yeri için birebir çözümdür. Daha fazla aşınma direnci sağlaması için ise avuç içi kısmı daha güçlü bir yapıya sahiptir.

 

Otomotiv sektöründe ise Ansell Activarm Nitrasafe 28-359 ürün kodlu eldiven çok işlevsel bir şekilde kullanılabilir. Isı ve kesilmelere karşı dayanıklı olan bu eldiven Ansell nitril kaplama teknolojisi ve kevlar ile güçlendirilerek üretilir. Bu özellikler eldivene çok esnek ve daha rahat bir kavrama olanağı tanır. Yağlı parçaların ve ağır metallerin daha kolay bir şekilde taşınmasını sağlar. Aynı zamanda yağın insan vücuduna verebileceği zararlara karşı tasarlanmış bu eldiven, fiyat performans açısından oldukça iyi bir üründür. Tabii ki de çoğu gereksiniminizi karşılayabilecek özel bir işe bağlı olmayan eldivenler de mevcut. Genel olarak inşaatlarda kullanılan ama fabrikalarda da görülebilen Ansell-Activarmr 80-400 çok amaçlı koruma eldiveni sizlere birçok konuda yardım sağlamak için üretiliyor. Kalitesinden ve üretiminde kullanıldığı malzemelerden ödün vermeyen bu eldiven, lateks kaplama ile termal havlu kumaş ve ilmik akrilik astarını bir araya getirir.

Ansell Kolluk Ürünleri ve İşlevleri

Ansell, eldivenlerinde gösterdiği kaliteyi, kolluklar konusunda da devam ettiriyor. İşinize uygun, kolluk seçimini yapmak için, Ansell ürünlerini ayrıntılı bir şekilde incelemelisiniz. Öncelikle Ansell 59-001 çok amaçlı kolluk, sizlerin birçok işine yardım edebilecek bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Güvenlik konusunda delinmelere, aşınmalara ve takılmalara karşı üstün direnç gösterir. Kimyasallara, katı ve sıvı yağlara karşı ekstra koruma sağlar. Elastik yapısı ile çalışma ortamında rahatlıkla işlerinizi halledebilir ve rahatsız edici bir ağırlık hissiyatı bırakmaz. Yukarıda anlatılan kaynak eldiveni gibi Ansell ActiAvmr 59-416, kaynak için ısıya ve kesilmeye karşı dayanıklı kolluk ile rahatlıkla işlerinizi halledebilirsiniz. Astar malzemesi kevlar ve kotondan üretilen bu kolluk sizlere güvenlik konusunda içinizi rahatlatacak birçok özellik sunar ve üretiminde herhangi bir silikon maddesi kullanılmaz. Tersanelerde, otomotiv sektöründe ve metal ile ilgilenen fabrikalarda sıklıkla tercih edilir. 66 santimetre boyuna sahiptir ve esnek ve kaliteli yapısı ile kolunuzu rahatlıkla sarar.

 

Ansell koruyucu kolluk modelleri birçok farklı işlevde karşınıza çıkıyor. Birçok iş yerinde kullanılan kimyasal maddelere karşı üretilen kolluklar, kullanıldığı iş alanlarını daha da genişletir. Genellikle gıda işlemeleri gibi yerlerde kullanılan Ansell Hyflex 72-290, 90 dereceye kadar yıkanabilir bir yapıya sahiptir. Bütün gıda maddeleri için kullanılabilir ve kesilmeye karşı yüksek direnç sağlar. Ayrıca inşaat gibi çok ağır iş gücünün gerektiği alanlarda da Ansel Hyflex 70-415 Kevlar kolluk, sizlerin tam aradığı ürünlerden biri. İnşaat ve metal fabrikasyonu gibi iş yerlerinde her türlü ihtiyacınıza çare olacaktır. Ürüne özel ‘’Yukarıda Kal’’ bandı ile kolluğun yerinde kalmasını garantiler. Kesilmelere ve dış etkenlere karşı fazlasıyla işlevsel yapısı olan bu ürün 100 dereceye kadar ısıya dayanabiliyor. Risk grubunda kategori 3’te bulunur ve astar malzemesi tamamen kevlardır. İhtiyacınızın büyük bir bölümünü karşılayacak bu eldivenler Ansell güvencesi ile karşınıza çıkıyor. Modern yapıları ve kaliteli malzemeleri ile oldukça uzun ömürlü ve kullanışlıdırlar.

Ansell Ürün Fiyatları

Ansell iş güvenliği ürünleri ve fiyatları pek çok faktöre göre farklı fiyatlandırılır. Fiyatlar ise en çok önem arz eden konulardan biridir. Tabii ki de fiyatlar eldivenlerin veya kollukların sahip olduğu özelliklere göre değişiyor. Ansell markası iş yerlerinde konfor ve güven veren eldivenlerin yanı sıra bu eldivenlerin fiyatları oldukça değişkenlik gösterebilir. Ürettiği ürünlerin kalitesine ile sizi fazlasıyla memnun eder. Bütçenize uygun ve hayatınızı kolaylaştıracak Ansell dayanıklı iş eldiven fiyatları ile artık daha rahat hareket edebilecek, güvenliğinizi sağlamak konusunda kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Tabii iş güvenliği kollukları için de aynı prensip geçerli. Farklı bütçelere hitap eden fiyatlar arasından kendinize uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Ansell markası ürün fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişir. Geniş ürün yelpazesi ile farklı bütçe aralıklarına ait pek çok ürün vardır. İstanbul ticaret kullanıcılarına özel indirimler ve kampanyalar ile ön plana çıkıyor. Yüzlerce üründe kaçırılmayacak indirimleri sizlere sunuluyor. Kolay ödeme seçenekleri ile alışverişinizi güvenli ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda kafanıza takılan herhangi bir sorun olduğu takdirde, uzman İstanbul Ticaret kadrosundan çözüm önerileri isteyebilir, alışveriş ve ürünler hakkında bir sorunuz olduğu takdirde dilediğiniz zaman danışabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.