3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

İş Güvenliği Emniyet Kemerleri

 

Günlük hayatta kullanılan kıyafetlerden farklı olarak çalışma hayatında iş güvenliğini sağlayan ürünler ön plana çıkar. Bunlar arasında pek çok aksesuar modelini görmek mümkündür. İş güvenliği konusunda en önemli ürünlerden birisi de emniyet kemerleri olmaktadır. Özellikle de yüksek bir ortamda çalışıyorsanız, bu tarz kemerlere ihtiyaç bir hayli artmaktadır. Aynı zamanda arama kurtarma çalışmalarında da emniyet kemerlerinin önemi bir hayli yüksektir.

İşçi güvenliğini sağlayan bu kemerler,  özel olarak tasarlanır. Sağlam yapısı ile dikkat çekmekte olup düşüşü durdurmak için paslanmaz çelik sırt halkası ile donatılır. Olası tehlikelere karşı emniyetinizi sağlayan bu ürünler, işinizi kolay ve rahat bir şekilde halletmenize yardımcı olur. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilen emniyet kemerleri, kalite standartlarına göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda her bir iş güvenlik emniyet kemerinin özellikleri farklı olacağı için seçiminizi bu doğrultuda yapmanız oldukça önemlidir. 

 

Birbirinden Farklı Modelleri ile İş Güvenlik Emniyet Kemerleri

 

Çalışma hayatında sıklıkla kullanılan inşaat emniyet kemerleri özellikle de yüksek alanlarda iş yapanlar için vazgeçilmez parçalardan birisidir. Güvenliğinizi sağlamakla beraber daha rahat hareket etmenize yardımcı olan bu kemerler,  fonksiyonel yapısı ile pek çok alanda kullanılabilir. Emniyet kemeri arasında öne çıkan paraşüt tipi de bunlardan birisidir. Tırmanış yapanlar,  paraşütten atlayanlar için tasarlanmış olması nedeniyle oldukça sağlam şekilde üretilir. Aynı zamanda inşaat sektöründe çalışan işçilerin de kullanabileceği paraşüt tipi emniyet kemeri donanımlı yapısı ile tehlikelere karşı bir adım önde olmanızı sağlar.

Düşme anında kuvveti işçinin vücuduna dağıtması nedeniyle tercih edilen yüksekte çalışma kemeri aynı zamanda işçinin etkili bir performans sergilemesine yardımcı olur. Bu kemer sayesinde hareket özgürlüğü olan işçi, rahat bir şekilde çalışmasını sürdürür. Siz de iş emniyet kemeri sahibi olabilir, çalışmalarınızı rahatlıkla yürütebilirsiniz. 

 

Ergonomik Tasarım ile İş Güvenlik Emniyet Kemerleri

 

Yüksek alanlarda çalışanlar için tasarlanmış düşüş durdurma ve konumlandırma kemeri ergonomik yapısı ile oldukça kullanışlıdır.  Pek çok alanda tercih edilebilen bu ürün, güvenliğinizi sağlar. Aynı zamanda düşüşü anında dengeyi bütün vücuda yayarak  rahat bir şekilde yere inebilmenize yardımcı olur. İnşaat işçileri için oldukça güvenli olan iş güvenliği emniyet kemeri olası kazaları en aza indirger. Aynı zamanda psikolojik olarak da rahatlamanızı sağlayan bu ürün sayesinde  çalışmalarınızı rahat bir şekilde yürütebilirsiniz. Paslanmaz çelik sırt halkası ile donatılmış olması uzun yıllar güvenle kullabilmenizi sağlar. Yüksek mukavemetli dikiş ipleri sayesinde sağlamlığını uzun yıllar korur. Her bedene uygun modellerin bulunabilmesi ihtiyacınızı karşılama noktasında  oldukça önemlidir. Profesyonel veya amatör bir şekilde dağcılık veya paraşüt işleri ile uğraşıyorsanız bu kemerlerden birisine sahip olabilirsiniz. 

 

İş Güvenlik Emniyet Kemeri Fiyatları


Düşüş durdurma kemeri gerek inşaat sektörü  gerekse dağcılık alanında sıklıkla kullanılan bir üründür. Pek çok modele sahip olması nedeniyle ihtiyaçlarınızı karşılamak noktasında oldukça etkin bir rol oynar. Emniyet kemeri standartları gereği farklı ölçüleri içeriğinde barındırması nedeniyle pek çok kişinin ihtiyacını karşılar. UV ışınlarına karşı dayanıklı ip yapısı bozulmadan varlığını uzun süre devam etmesini sağlar. Sabit noktada dururken güvenle çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Aynı zamanda darbe kuvvetini minimuma indirilmesi nedeniyle  rahat bir şekilde işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşçi emniyet kemerlerinin kolay giyilip çıkarılabilmesi kullanırken zorluk yaşamanızı engeller. Kollarınızdan ve bacaklarınızdan geçireceğiniz  emniyet kemeri ile güvenliğinizi tam anlamıyla sağlayabilirsiniz. Sağlam yapısı ile  öne çıkan bu ürün, yüksekte çalışanlar için bulunmaz bir velinimettir. Olası tehlikelere karşı güvenliğinizi sağlaması nedeniyle rahat bir nefes alabilirsiniz. Emniyet kemeri fiyatları değişkendir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.