Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 77 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Montaj Grubu Eldivenler

 

Montaj işlerinin yapılması sırasında ellerinizi çizilme, kesilme ve benzeri risklere karşı koruma altına alan koruyucu özellikli montaj grubu eldivenleri iş sağlığı ve güvenliği açısından önemli bir role sahip olur. Ansell, Veo, Friedrich Münch gibi alanında yüksek kalitesi ile öne çıkmayı başaran marka seçeneklerinin yer aldığı geniş yelpazede sizlerle buluşur. Çalışma koşullarına ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilen montaj eldivenleri çeşitleri ellerinizi çapak batmalarından kesilmelere aşınmalardan sıyrılmalara kadar birçok kazaya karşı korur. Güvenli ve esnek çalışma imkanı sunan bu ürünler, istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda yepyeni özelliklerle donatılır. Yırtılma, kesilme, aşınma, delinme gibi farklı dirençlere sahip olabilen montaj eldivenleri kullananlar tarafından olumlu geri dönüşlerin alınmasına neden olur. Yeni teknolojiler eşliğinde üretilen modellere hemen şimdi göz atabilir, aradığınız koruyucu ekipmana kolayca sahip olabilirsiniz.

 

Koruyucu Özelliklere Sahip Olan Montaj Grubu Eldivenler

 

Metal işleme, elektronik, genel imalat, madencilik, endüstri, montaj, otomotiv, kaynak işleri, inşaat ve daha birçok sektörde kullanıma sahip olan montaj grubu eldivenleri; farklı özellikler ile donatılarak sizlere sunulur. Delinmeye, kesilmeye, tutulmaya ve aşınmaya karşı dirençli olan bu ürünler; yaralanma ihtimalini minimuma düşürür. Bileğin ve parmakların rahat bir şekilde hareket edebilmesi için esnek bir yapıya sahip olur. Akrilik, polyester, bazalt, poliamid gibi farklı malzemelerden üretilen mekanik eldivenlerin cilt sağlığına zararlı olmamasına dikkat edilir. Terleme yapmayan iç yapısı sayesinde hem konforlu bir kullanım sunar hem de mükemmel kavrayışı kaçınılmaz kılar. Çalışma standartlarına uygun olarak üretilir ve sorunsuz bir deneyimi beraberinde getirir. Montaj eldivenleri kullanımı sayesinde yalnızca montaj işlemlerinde değil mekanik risklerin yer aldığı birçok işlerde iş kazalarının önüne geçilebilir. Güvenli bir çalışma deneyimi sunan bu ürünlerin zengin model yelpazesini inceleyerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Her İhtiyaca Hitap Eden Montaj Grubu Eldivenler Modelleri

 

Yüksek kalitesi ile göz dolduran montaj eldivenleri özellikleri açısından değişkenlik gösteren modelleri ile gözler önüne serilir. Kesilmelere karşı koruyucu modeller, nitril kaplama teknolojisi ile zenginleştirilir. Üstün esneklik ve kavrama sağlayan bu modelin ağır metal ve yağlı parçaların güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olduğu görülür. Mükemmel aşınma direncine sahip olan modeller, avuç içine tam oturan kaplama tasarımı ile konforlu bir kullanımı beraberinde getirir. Güvenli ve sağlıklı bir deneyim sunan montaj eldivenleri modelleri yağ tutmaz, darbelere karşı dayanıklı, kavrama performanslı, antistatik, aleve dayanıklı, titreşim önleyici gibi özelliklerle donanımlı olan farklı model seçeneklerine de sahiptir. Her kullanım alanının ihtiyaçlarına hitap eden onlarca farklı modeli inceleyerek istek ve ihtiyaçlarınıza hitap edeni kolayca bulabilirsiniz.

 

Montaj Grubu Eldiven Fiyatları

 

Çalışma performansınıza katkıda bulunacak özelliklere sahip montaj grubu eldivenleri, konforlu ve güvenli bir kullanımı beraberinde getirir. Terleme yapmayan özel yapısı ile çalışmalarınıza sorunsuz bir şekilde devam etmenizi sağlar. Avuç içi ve parmak uçları güçlendirilen bu ürünler, sizleri mekanik darbelerin olumsuz etkisine karşı koruma özelliğine sahiptir. Montaj işlemlerinin yanı sıra inşaat işleri, çöp toplama, yük bindirme indirme ve daha birçok uygulamada da kullanılabilir. Kaplama rengi, astar malzemesi, bağlantı tipi, manşet stili, kaplama malzemesi, risk grubu gibi özelliklerine göre değişkenlik gösteren montaj eldiveni fiyatları geniş bir aralıkta karşınıza çıkar. Dilerseniz hemen şimdi geniş ürün yelpazesine göz atarak modeller ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.