Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Koruyucu Tulumlar

Gününüzün çoğu zamanını geçirdiğiniz iş hayatı, oldukça profesyonel bir şekilde icra edilir. Bu hayata adım attığınız anda  sizi belirli  kıyafetlerin karşılaması olasıdır. Günlük hayattan farklı olarak sadece iş ortamında giyilen bu kıyafetler,  güvenliğinizi sağlama konusunda oldukça etkilidir. Farklı kumaş kalitelerinde üretilmesi nedeniyle sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Günlük hayatta kullanılan kıyafetlerden farklı olarak özgün bir şekilde üretilir. Bu kıyafetler arasında öne çıkan iş güvenliği tulumu endüstriyel alanda sıklıkla tercih edilir. Nefes alabilen teknoloji ile donatılması sebebiyle gün boyu hava alır ve konforu üzerinizde hissetmenize yardımcı olur. Dilerseniz bu ürünün seçiminde alanında ün yapmış firmalara da yönelebilirsiniz. Bunlar arasında yer alan Dupont Tyvek kaliteli malzemeden üretmiş olduğu  tulumları ile bilinir. Özellikle de  koruyucu özelliği arttırılmış olan  tyvek tulum modellere yönelebilirsiniz. Bunlar kimyasal ve biyolojik korumanın yanı sıra sıvı ve yağ koruması gereken alanlarda da kullanılabilir. Yumuşak ve nefes alabilen yapısı ile  ürün rahatınızı bozmaz. 

Farklı Kumaş Türleri ile Koruyucu Tulumlar

İlaç sektörü başta olmak üzere  endüstriyel alanda  sıklıkla kullanılan tek kullanımlık tulumlar, çalışanın güvenliğini sağlayan özel bir üründür. Bunların her biri farklı kumaş yapısı ile üretilir. Sıkı, yumuşak ve homojen bir kumaş arıyorsanız, dupont kumaş modellerine yönelebilirsiniz. Özellikle de bu alanda nam salan tyvek dupont inorganik kimyasallara ve tehlikeli partiküllere karşı bariyer görevi görür. Antistatik olarak dokunan bu ürün, silikon içermez. Aynı zamanda dupont kumaş yüksek standartlarda geliştirildiği için sağlamlığından ödün vermez. Eğer siz de yağa ve toza dayanıklı tulum modellerinden birisini arıyorsanız, bu ürünü seçebilirsiniz. Koruyucu tulum modelleri arasında bir diğer öne çıkan ise  iki yönlü fermuarlı olanıdır. Kullanışlı yapıya sahip olması nedeniyle piyasada oldukça rağbet görür. 

Kullanışlı Yapısı Tek Kullanımlık Tulumlar

Konforu ve hareket serbestliği içerisinde işlerinizi yapmak istiyorsanız,  iş güvenliği koruyucu tulum modellerinden birisine göz gezdirebilirsiniz. Tüm vücudu kapatan bu ürün, rahat ve konforlu yapısı ile öne çıkar. Genellikle zehir tozları taşıma, endüstriyel temizlik, makina bakımı gibi alanlarda kullanılan iş güvenliği tulumu çalışma ortamında gün boyu rahat hareket etmenizi sağlayan özel bir üründür. Özellikle de covid-19 döneminde sıklıkla kullanılan Tyvek kumaştan tulum nem ve bakteri gibi oluşumlara karşı dirençlidir. Nefes alabilen yapısı ile beraber vücut sıcaklığını koruyan Tyvek tulum, kullanışlı yapısı ile öne çıkar. Bunun dışında soğuk havada çalışanların tercih edebileceği iş tulumu farklı modeller de piyasada bulunur. Genellikle kapşonlu olarak tasarlanan bu ürünler, sıvı sıçramalarına karşı gibi oluşumlara karşı başınızı korur. Siz de avantajlı fiyatlar sayesinde bu ürüne hemen kavuşabilirsiniz.

Koruyucu Tulum Fiyatları

Kimya tesisleri, laboratuvarlar, madencilik sektörü, petrol gibi alanlarda sıklıkla kullanılan koruyucu tulumlar birbirinden farklı marka ve kumaş yapıları ile ortaya çıkar. Kimyasallara ve partiküllere (Type 5&6) karşı koruma sağlayan dupont ürünler sağlam ve havadar yapısı ile rahat etmenize yardımcı olur. Sıkı dikişlerle oluşturulan ve yüksek seviyede koruyucu özellikleri ile donatılmış olan tyvek marka ürünlere de göz atabilirsiniz. Sektörel risk grubuna göre farklı şekilde tasarlanması nedeniyle ihtiyacınızı her alanda karşılar. Adından da anlaşılacağı üzere  tehlikeli tozlara karşı mükemmel bir bariyer sağlayan toz tulumu yüksek risk grubuna girmeyen işlerde kullanılabilir. Diğer yandan kimyasal tulum modelleri ise daha yüksek risk grubuna giren giren işlerde tercih edilir. Elastik yapısı sayesinde rahat hareket etmenizi sağlar ve gün boyu işlerinizi aksatmanıza engel olur. İş tulumu fiyatları değişkendir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.