Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Baret Aksesuarları

Baret ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanan baret aksesuarları, iş güvenliği açısından önemli bir role sahiptir. Bu ürünler, iş güvenliği kategorisi içerisinde baş koruyucu ürünlerin aksesuarları olarak değerlendirilmektedir. Kullanım alanı ve sektöre göre sahip olunan barete entegre koruyucular eklemek amacı ile tercih edilir. Baretin koruyuculuğunun yanı sıra konforunu da yüksek seviyelere çıkaran bu ürünler, üstün kalitesi ile beğenilerinize sunulur.

 

Kategorisinde başarısı ile ön plana çıkan birçok markanın eşsiz tasarımları, modeller arasında karşınıza çıkar. Baret için içlik , çene bandı, barete entegre gözlük, kulaklı ve vizör seti bu yelpazede öne çıkan modeller içerisinde yer alır. EN 50365, EN 397 gibi farklı standartlara sahip olabilen bu modeller; iş sağlığı ve güvenliği alanında uzman kişilerin kontrolünde dizayn edilip üretilir. Kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilme özelliğine sahip olan baret aksesuarlarını geniş ürün yelpazesi içerisinde inceleyerek kullanım alanınıza uygun olan modeli hemen şimdi bulabilirsiniz.

 

İş Güvenliğini Sağlayan Baret Aksesuarları Modelleri

Baret çene bağı,  içliği, ter bandı, Barete monte kulaklık, Barete entegre gözlük ve vizör seti olarak karşınıza çıkan baret aksesuarlarının iş güvenliğini sağlayan önemli yardımcılar olduğu bilinir. Darbe süspansiyonlu baret içi modeller, dışarıdan gelebilecek çarpma, döküntü gibi darbelerin baş bölgenize zarar vermesini engeller. Tokalı ayar sistemi ile kafa boyutlarına uygun basit ve güvenli bir şekilde ayar yapılmasını sağlar. Kolayca yerine oturan bu modeller, maksimum koruma ve konfor sağlamayı hedefler.

 

Çene bandı kullananlar ise baretin sabitlenmesinin gerektiği alanlarda çalışanlar olur. Genellikle yüksekte çalışma yapanların tercihidir. Çene bandı modelleri, özel bir kayış sistemi ile baretin başınızda hareket etmesini, düşmesini engellemenize yardım eder. Size özel ayarlanabilen bu kayış sistemi sayesinde hareketli çalışma alanlarında baretin düşmesi ve kayması gibi sorunları geride bırakabilirsiniz. Böylece barete herhangi bir darbe geldiğinde baş bölgenizin açıkta kalma ve zarar görme ihtimali de ortadan kalkabilir.

 

Sorunsuz Bir Kullanım Sunan Baret Aksesuarları Özellikleri

3M baret içliği vidalı modeller, dört noktadan bağlanabilen içlik tekstil kayışları ve ter bandını sizlerle buluşturur. Sorunsuz bir kullanım sunan bu modellerin özellikleri arasında yerine kolayca oturması ve vidalı ayarlama imkanı sunması ön plana çıkar. Plastik ter bandı sayesinde rahat bir kullanım sağlayan bu ürünler, vidalı ayar tipi ile göz doldurur. Schuberth marka baret içliği modelleri ise özellikle madencilik sektöründe ön plana çıkan baretleri ile birlikte sıklıkla tercih edilir.

 

İş kazalarını minimuma düşürmek amacı ile tercih edilen baretler ve aksesuarları, benzersiz özellikleriyle hem çalışma performansınızı hem de konforunuzu yüksek seviyelere taşır. Barete ister monte ederek ister takılıp çıkarılabilir şekilde ayarlayarak kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde iş kazalarının olumsuz etkilerinden korunmanız mümkün olur. Baret içlikleri ve çene bandı yorumları ve değerlendirmelerine göz atarak diğer kullanıcıların deneyimlerinden yararlanabilir, modellerin özellikleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Her Bütçeye Uygun Baret Aksesuarları Fiyatları

Koruyucu baretleri kendi ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde özelleştirmenize imkan tanıyan baret aksesuarları, her sektöre uygun model seçenekleri ile sizlerle buluşur. Baş bölgesini korumaya yarayan baretlerin kafa ölçülerinize göre rahat bir şekilde oturmasını sağlayan içlik ürünleri, nefes alabilir yapısı ile uzun süreli çalışmalarda terlemenizin de önüne geçer. Çene bantları ise barete basit bir şekilde takılarak ve çenenizden geçirilerek kullanılır. Bu aksesuarlar sayesinde baretler sizin istek ve ihtiyaçlarınıza kusursuz bir şekilde uyum sağlayabilir.

 

Her bütçeye uygun baret içliği ve çene bandı fiyatları için sayfamıza göz atabilirsiniz. Marka, tasarım, malzeme gibi özelliklere göre değişkenlik gösterebilen fiyat aralıkları içerisinden kendi bütçenize uygun olanı bulmanız mümkündür. İş sağlığı ve güvenliğini sağlamanıza yardımcı olacak yüksek kaliteli baret aksesuarlarına sahip olmak için doğru adrestesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.