3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Toz Koruma Tulumları

 

İş güvenliği denince dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de kıyafet seçilmelidir. Her sektöre özel olarak üretilen bu kıyafetler, kimyasal sıvılara karşı yüksek koruma sağlar. Böylelikle oluşabilecek herhangi bir tehlikeli durumun da önüne geçebilir. Siz de çalışmış olduğunuz sektöre bağlı olarak uygun modellerden birisini seçerek işe başlayabilirsiniz. Bunlar arasında öne çıkan toz koruma tulumları nefes alabilen yapısı ile gün boyu havalandırma sağlar. Özellikle de sıcak havalarda iş yapıyorsanız, bu tulumun konforlu yapısından yararlanabilirsiniz. Oldukça hafif yapıda olan bu modeller ile  rahatlığı doyasıya yaşayabilirsiniz. Bazı toz tulumu modellerinin başlıklı yapısı kirleticilere karşı koruma sağlar. Oldukça hafif yapıdaki bu modeller, tulum içinde rahat hareket etmenize olanak tanır.  Böylelikle işlerinizi daha kolay bir şekilde halleder,  yorgunluk nedir bilmezsiniz. Koruyucu tulumların ön kısmında bulunan fermuar, tamamen kapanır. Böylelikle size herhangi bir kimyasalın bulaşmasını engellersiniz. 

 

Her Sektöre Uygun Toz Koruma Tulumları

 

Gıda, sağlık gibi pek çok sektörde kullanılan toz koruyucu tulum işlevsel yönü ile öne çıkan özel bir üründür. Farklı sektörlerde kullanılan bu tulumlar, çalışanların iş yaparken rahat etmesini sağlar. Oldukça kullanışlı olan bu ürünlerin her biri farklı standart ölçülerine göre üretilir. Bunlar meslek grubunun risk oranına göre değişkenlik gösterir. Toz tulumu standart modelleri arasında type 5&6 gibi modelleri görmek mümkündür. Çalıştığınız sektörün risk grubuna uygun ürün seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz daha düşük düşük bütçeli ürünlere de yönelebilirsiniz. Çok fazla risk gerektirmeyen işlerde bu tarz modelleri kullanabilirsiniz. Esnek olması nedeniyle  kişiye oldukça kolaylık sağlayan toz geçirmez tulum günlük kıyafetlerinizin kirlenmesini önler. Farklı renkleri ile öne çıkan bu ürünlerden biri sınıf satın alarak kullanabilirsiniz. 

İşinizi Kolaylaştıran Toz Koruma Tulumları

 

Genellikle esnek kumaş yapısı ile öne çıkan toz koruma tulumları, her türlü kimyasal yapıya karşı vücudu korur. Oldukça kullanışlı olan bu modeller, small başta olmak üzere pek çok beden yapısına uygun olarak dizayn edilir. Böylelikle kendiniz için uygun ürünü bulmakta zorlanmaz. Bu tulumlar arasında farklı modelleri görmek mümkündür. Bunlar arasında öne çıkan 3m koruyucu tulum nefes alabilen yapısı ile oldukça kullanışlı bir modeldir. Bu modellerin bazıları da kullanıcıların rahat etmesi için örgülü kolluklar bulunur. Aynı zamanda 3m toz tulumu takviye ek parçalar ile sağlamlığı arttırılabilir. Sırt kısmı üçgen şeklinde tasarlanan modeller,  tehlikeli tozlara karşı oldukça etkilidir. Ağaç işlemleri, izolasyon işlemleri gibi pek çok alanda bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Toz Koruyucu Tulum Fiyatları


Toz tulumu fiyatları değişkendir. Endüstriyel alanda kullanılmak üzere tasarlanan koruyucu tulum modelleri farklı markalar ile öne çıkar. Bunlar arasında öne çıkan Tyvek modeller küf, cam gibi tehlikeli maddelerin geçişini önler. Kaliteli yapısı ile öne çıkan bu ürün,  özellikle de tehlike gerektiren sektörlerde kullanılır. Bunun dışında koruma ve rahatlığı bir araya getiren Easy Safe modellerini de piyasada görmek  mümkündür. Daha az koruma gerektiren bir ürün arıyorsanız veya bütçeniz kısıtlıysa bu tarz bir ürüne yönelebilirsiniz. Mikro gözenekli yapısı ile öne çıkan bu ürün, kullanıcıya 8 saatlik kullanım sağlar. Easy Safe toz tulumu fiyatları değişkendir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.