3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Koruyucu Başlık

 

Günlük kullanılan başlık modellerinin yanı sıra iş güvenliği amacıyla tasarlanan ürünleri de piyasada bulabilirsiniz. Endüstriyel alanda sıklıkla tercih edilen bu ürünler başı toz, kimyasal madde, boya gibi oluşumlara karşı korur. Koruyucu başlık modellerinin her biri birbirinden farklı olarak tasarlanır. Omuzları kapatan yapısı ile öne çıkan başlıklar, kimyasal tehlikelere karşı koruma sağlar. Yüksek oranda polietilen malzeme kullanılarak üretilen bazı başlık modelleri dayanıklı yapısı ile uzun yıllar koruma sağlar. Bu ürünlerin her biri petrol ve gaz, kimyasal işleme, farmasötik işleme gibi alanlarda kullanılır. Dilerseniz başlık modellerini önlüklerle kombine ederek de kullanabilirsiniz. Şık duruşu ile öne çıkan bu başlıklar, genellikle beyaz renkte üretilir. Bağcıklı yapısı ile başı tamamen kapatan bu modellerin her birini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda açık havada iş yapıyorsanız, bu koruyucu başlıklar sizi yağmur ve kar gibi oluşumlara karşı da korur. 

 

Kullanışlı Yapısı ile Koruyucu Başlık Modelleri

 

Çalışma hayatına adım attığınız anda iş kıyafetleri ile karşılaşmanız olasıdır. Özellikle de tıp, kimya, mühendislik alanında bu tarz kıyafetlerin sıklıkla kullanıldığını görmek mümkündür. Tehlikeli kimyasallar karşısında oldukça koruyucu nitelikte olan bu ürünler, aynı zamanda rahat hareket etmenizi sağlar. Her biri farklı tarzda ve özellikle üretilen koruyucu başlık çeşitleri çalıştığınız sektöre göre dizayn edilir. Her türlü toz, partikül gibi oluşumlara karşı başı koruyan ve kirlenmesini önleyen bu ürünler, aynı zamanda soğuk havalarda başınızı korur. Hafif yapısı nedeni ile baş bölgesinde ağırlık yapmaz ve kolay bir şekilde taşınabilir. Gelişmiş bariyer yapısı nedeniyle su geçirgenliği oldukça düşüktür. Özellikle de yüksek oranda polietilen içeren ürünler, dayanıklı ve rahat olması ile öne çıkar. Farklı risk gruplarına göre özel olarak üretilen baş koruma ürünlerinden birisini satın alarak kullanabilirsiniz. 

Tehlikelere Karşı Oldukça Etkili Koruyucu Başlık Modelleri

 

İş hayatında sıklıkla kullanılan koruyucu başlık modelleri kimyasal maddelere karşı başında saçın korunmasını sağlar. Oldukça kullanışlı yapıda olan bu ürünün bir kısmı bağlanabilir yapıdadır. Bu bağlar başınıza kolaylıkla uyum sağlar ve onu sıkmaz. Her sektöre özel olarak üretilen koruyucu başlık maske kimyasal ürünlere karşı baş bölgesinin korunmasını sağlar. Aynı zamanda bu toz ve kir gibi oluşumlara karşı da oldukça etkilidir. İşçi başlığı sayesinde konforlu bir şekilde çalışmanızı yürütebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünün uzun yapısı nedeniyle omuzlarınızı da koruyabilirsiniz. Tehlikeli maddelere karşı etkili bir koruma sağlayan işçi başlıkları kimya, petrol gibi alanlarda kullanılabilir. Oldukça rahat olan bu ürünler, başınıza kolaylıkla uyum sağlar. Aynı zamanda bu ürünü soğuk hava koşullarında da başınızı korumak amacıyla kullanabilirsiniz. Her türlü yağmur, kar gibi oluşumlarda başınızı örterek bir nebze olsun korunabilirsiniz. 

 

Cazip Fiyat Seçenekleri ile Başlık Modelleri


Piyasada birbirinden farklı başlık çeşitlerini görmek mümkündür. Endüstriyel alanda sıklıkla kullanılan koruyucu başlık özellikleri nedeniyle pek çok sektörde kullanılır. Ürün farklı tehlike standartlarına uyum sağlaması amacıyla çeşitli kumaşlar kullanılarak üretilir. Bu ürünlerin bazıları kimya, petrol gibi alanlarda kullanılabilir. Aynı zamanda badana boya işlemleri yaparken de  bu başlıkları kullanabilirsiniz. Ek olarak giysilerle kombine edebilir, saçınızın ve başınızın boya olmasını engelleyebilirsiniz. Baş koruma için üretilen ürünlerin her biri birbirinden farklı yapıdadır. Bağlı olduğunuz  sektöre uygun olan bir modeli seçerek tercihinizi yapabilirsiniz. İş güvenliği başlık modelleri ayarlanabilir bağcıklı yapısı nedeniyle başınızla tam uyum sağlar. İnce partiküllere ve liflere karşı bariyer sağlayan koruyucu başlık fiyatları değişkendir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.