3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kullan At Eldivenler

İş sağlığı ve güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılan kullan at eldiven modelleri, neredeyse her sektörde önemli bir role sahip olur. Genellikle hijyen önlemi almak için sıklıkla tercih edilen bu ürünler, tek kullanımlık olmaları sayesinde pratik bir deneyimi beraberinde getirir. Bina temizliği, otomotiv, gıda işleme, sağlık hizmetleri, yaşam bilimleri, geri dönüşüm, kimya sanayi ve daha birçok alanda kullanıma sahiptir. Nitril, lateks, vinil gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen kullan at eldiven siyah, beyaz, gri, yeşil, mavi gibi renk seçenekleri sunar. Çoklu paketler halinde sunulan bu ürünlerin yalnızca bir defa kullanılması tavsiye edilir. Geniş bir yelpazeye yayılan uygulamalar için tasarlanmış olan bu ürünlere hemen şimdi göz atabilirsiniz.

 

İş Güvenliği Sağlayan Kullan At Eldivenler Özellikleri

Yüksek kaliteli nitril formülasyonuyla üretilen kullan at nitril eldiven, benzersiz özellikleri ile göz doldurur. Kopma ve yırtılmalara karşı direnç sağlayarak çalışmalarınıza kesintisiz bir şekilde devam etmenize yardımcı olur. Hafif yapısı ile dokunsal hassasiyeti beraberinde getirir. Bu sayede ince motor kontrolünü rahatça yapabilmenize imkan tanır. Ansell tek kullanımlık eldiven bu özellikleri ile hassas tıbbi işlemlerde dahi konforlu ve sorunsuz bir kullanım sağlar. Avuç içi kalınlıkları ile yüksek kalite standartlarını yakalar. Parmak uçlarının daha kalın üretilmesi sayesinde en üst düzeyde koruma sunar. Düz ve kıvrımlı manşet stili seçenekleri ile karşınıza çıkan bu ürünler, Kategori 3 risk grubunda yer alır. Antistatik olma, lateks ve silikon içerme gibi özelliklerine göre değişkenlik gösteren farklı model yelpazelerine sahiptir.

 

Her Sektöre Uygun Kullan At Eldivenler Modelleri

Kimyasal dirençli, dokunma hassasiyetli, gıda uyumlu, kavrama performanslı, antistatik ve daha birçok Ansell nitril eldiven; her sektöre uygun modelleri ile sizlerle buluşur. Gıda uyumlu çok amaçlı modeller, hem ıslak hem de kuru çalışma alanlarında ellerinizin güvende olmasını sağlar. Doğal kauçuk proteini içermeyen özel kullan at Ansell eldiven modelleri ise herhangi bir Tip 1 alerji riski içermez. Primer cilt iritasyonu çalışmalarından yama testlerinden başarı ile geçen bu ürünler, hiçbir tahriş ve alerji kontakt dermatit riskine sahip değildir. Bu sayede, hassas bir cilde sahip olanlar tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Ansell TouchNTuff eldivenlerin teknolojisi ile üretilen modeller, daha fazla delinme direncine sahip olmaları ile ön plana çıkar. Yüksek dirence sahip olmaları tek kullanım açısından avantajlı bir deneyim sunmaya yarar. Dermatit riskini minimuma düşürmek isteyenler için pudrasız modeller tavsiye edilir. Kullanım alanınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun modeli bularak sorunsuz bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz.

 

Her Bütçeye Uygun Kullan At Eldivenler Fiyatları

Yaşam bilimlerinden otomotive kadar birçok farklı sektörde kullanıma sahip olan kullan at eldiven 100’lü gibi çoklu paketler halinde sizlere sunulur. Her biri tek kullanım için üretilen bu eldivenler, güvenli ve sağlıklı bir şekilde iş yapmanızı sağlar. Gıda uyumlu kullan at modelleri mevcut olduğu gibi kimyasal dirençli ve sıvı korumalı kullan at eldivenlerini bulmanız da mümkündür. Farklı özellikler ile donanımlı olan farklı modeller sayesinde çalışma performansınızı artıracak koruyucu ekipmana sahip olabilirsiniz. Marka, malzeme, EN standardı, model gibi farklı özelliklerine göre değişkenlik gösterebilen kullan at eldiven fiyatları geniş bir aralıkta gözler önüne serilir. Her bütçeye uygun fiyatların yer aldığı geniş yelpazesi içerisinden doğru seçim yaparak bütçe dostu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Aradığınız kullan at eldivenlerini yakından incelemek ve yüksek kaliteli bir deneyim yaşamak için doğru adrestesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.