Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Darbe Koruyucu Bot

İnşaat, maden ocakları, endüstriyel makine imalatı, ağır metal sanayi, açık alan çalışma sahaları, otomotiv yan sanayi gibi birçok alan ve sektörde darbe koruyucu bot kullanımı iş sağlığı ve güvenliği açısından önemli bir role sahiptir. Bunlar ve benzeri sektörlerde çalışma alanlarında yabancı maddelerin düşmesi ve çarpması gibi nedenler dolayısı ile ayaklar ciddi darbelere maruz kalabilir. Bu darbeler, hem çalışanın sağlığı hem de iş performansını olumsuz yönde etkileyebilir. İş kazalarını minimuma düşürmek ve iş sağlığı ve güvenliğini korumak amacı ile kullanılması gereken darbe koruyucu botlar, genellikle alüminyum, kompozit, fiberglass ve çelik burunlu bot modelleri olarak karşınıza çıkar. Darbe emme özelliğine sahip olan eşsiz tasarımları ile sorunsuz bir çalışma deneyimini kaçınılmaz kılan bu ürünlere hemen şimdi göz atabilirsiniz.

 

Darbe Koruyucu Bot Modellerinin Özellikleri

Delici ve kesici maddelerin ayağınıza zarar vermesini önleyen EN 20345 burun korumalı iş bot modelleri, sağlam yapısı ile darbelere karşı koruyucu bir rol üstlenir. Her türlü darbeyi minimalize ederek olumsuz etkilenmenizin önüne geçen bu ürünler, dayanıklı malzemeler eşliğinde üretilir. Batmalara karşı dayanıklı olan tekstil ara taban ile güçlendirilerek koruyucu özelliği artırılır. Nefes alabilir hakiki deri kullanılarak üretilen bu ürünler, konforlu bir çalışma deneyimini de beraberinde getirir. Rahat hareket etmenizi sağlar ve terleme ve üşüme gibi sorunları geride bırakır. Şok absorbsiyonu ve yumuşaklığı özelliği ile darbeleri siz hissetmeden geri yansıtır. Farklı yükseklik, numara aralığı ve standart seçenekleri ile gözler önüne serilen modeller arasından istek ve ihtiyacınıza uygun olanı bulmanız mümkündür.

 

Her Kullanım Alanına Hitap Eden Darbe Koruyucu Bot Modelleri

İnşaat alanlarından maden ocaklarına kadar her kullanım alanına hitap eden bot modellerini zengin ürün yelpazesi içerisinde inceleyebilirsiniz. Kullanım alanınız doğrultusunda uygun özelliklere sahip modeli tercih etmeniz, sorunsuz bir kullanımın kapılarını aralar. İnşaat, otomotiv yan sanayi ve maden ocakları gibi alanlarda karşı karşıya kalabileceğiniz darbeler, batmalar ve çarpmalara karşı tekstil ara tabana sahip darbe koruyucu iş botlarını tercih etmeniz tavsiye edilir. Burun koruyucu ayakkabı özellikleri sektörlerin ihtiyaçlarına ve çalışanların rahatına uygun bir şekilde entegre edilerek sizlerle buluşur. Örneğin çalışanların maksimum konfor elde etmesi için burun korumalı bot kadın ve erkek kullanıcıların ayak anatomisi göz önünde bulundurularak tasarlanır. Bu sayede, kişiye özel bir deneyim yaşatarak maksimum verim elde etmeniz sağlanır.

 

Darbe Koruyucu Bot Fiyatları

Farklı taban teknolojilerine ve tasarımsal özelliklere sahip iş botları, EN ISO 20345 standardına uygun bir şekilde üretilerek kullanıcıya sunulur. Malzeme, beden, kullanım alanı, renk, marka gibi faktörlere göre değişkenlik gösterebilen model yelpazesi; geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. İşlevsel özelliklerinin yanı sıra şık dizaynı ile de beğenileri kazanır. Markası ve sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterebilen darbe koruyucu bot fiyatları içerisinden kendi bütçenize uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. En az ve en çok fiyat aralıklarını sayfamız üzerinden filtreleyerek bütçe aralığınızı belirleyebilirsiniz. Bu sayede, hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza uygun darbe koruyucu bot modelini satın alarak güvenli ve sağlıklı çalışma saatleri geçirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Bütçe dostu darbe koruyucu bot fiyat aralıkları ve onlarca farklı model seçeneği için doğru adrestesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.