Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Kimyasal Koruma Tulumları

 

Kullanışlı yapısı ile öne çıkan kimyasal koruyucu tulum modelleri birbirinden farklı tasarımları ile pek çok sektöre uygun olarak da dizayn edilir. Farklı kumaş malzemeleri kullanılarak tasarlanan bu ürünlerin her biri uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Farklı beden yapılarına uygun olarak üretilen kimyasal koruyucu tulum herkese kolaylıkla uyum sağlar. Esnek yapısı nedeni ile bedeni sıkmaz ve hareket kabiliyetinizi kısıtlamaz. Böylece işlerinizi daha kolay bir şekilde yürütebilirsiniz. Aynı zamanda bazı kimyasal tulum özellikleri nedeni ile kapüşonlu modellere de sahiptir. Bunlar genellikle soğuk ve yağışlı havalarda başın korunmasını sağlar. Sol kısmının fermuarlı olması nedeniyle bedeni tamamen saran ve kapatan bu ürünler, sıvı sıçramalarına karşı mükemmel bir koruma sağlar. Aynı zamanda kimyasal tulum hafif olması nedeniyle kişiye zorluk yaşatmaz ve kolay bir şekilde taşınabilir. 

 

Birbirinden Farklı Modelleri ile Kimyasal Koruma Tulumlar

 

Çalışma hayatında sıklıkla kullanılan kimyasal koruma tulumu birbirinden farklı model ve desenleri ile öne çıkar. Her biri farklı kumaş yapısı ile üretilen bu ürünler, oldukça kalitelidir. Tulum kumaş türleri arasında Tychem olanı görmek mümkündür. Oldukça sağlam yapıda olan bu kumaş türü, tehlikeli kimyasallara karşı çalışanları korur. Özellikle de endüstriyel alanda çalışıyorsanız, bu kumaş türünden yapılmış kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda konforlu yapıda olan bu kumaş, su bazlı sıvıları ve aerosolleri iter. Toksik olarak adlandırılan katı, sıvı ve gaza karşı oldukça etkili bu ürün, yüksek oranda kimyasal koruma sağlar. İlaç sektörü başta olmak üzere pek çok alanda bu kumaş ile imal edilen ürünlere yönelebilirsiniz. Diğer yandan kimyasallara karşı mükemmel bir bariyer sağlayan 3m koruyucu tulum modellerine de yönelebilirsiniz. Lastikli bel yapısı ile öne çıkan bu modeller, rahat yapısı ile kişiye büyük konfor sağlar. Biyolojik ve bulaşıcı maddelere karşı  oldukça koruyucu olan bu model, günlük kullanıma uygundur.

 

Sağlamlığı ile Dikkat Çeken Kimyasal Koruma Tulumlar

 

Kimyasal koruma tulumu, kullanışlı yapısı ile pek çok sektörde tercih edilen bir üründür. Tarım, sağlık hizmetleri, petrol ve gaz, madencilik, acil durum hizmetleri olmak üzere birçok sektörde bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tulum modelleri arasında pek çok ürünü görmeniz mümkündür. Bunlardan bazıları Type 3-4-5-6 şeklinde adlandırılır. Giyecekler için performans standartlarını belirleyen bu numaralandırma her üründe ayrı olarak belirtilir. Bu standartlara bağlı olarak giysilerin kimyasallara karşı koruma özellikleri değişiklik gösterir. Kategori 3 standartlarına uygun olarak üretilen giysiler, kimyasal sıvılara karşı koruma sağlar. Diğer yandan biyolojik tehlikelere ve çeşitli inorganik maddelere karşı koruyan pek çok kimyasal koruyucu tulum modeli piyasada bulunur. Özel olarak tasarlanan bu ürünlerin her biri optimum koruma sağlar. Aynı zamanda hava alabilen yapısı ile terlemeyi önleyen  kumaş modelleri de bulunur. Bunlar belirli işleri yaparken rahat etmenizi sağlar. 

 

Kimyasal Koruma Tulum Fiyatları

 

İş güvenliğini etkili bir şekilde sağlamak istiyorsanız, bu alanda kullanılan kıyafetlere göz atmalısınız. Bu bağlamda özellikle de tulum modelleri pek çok sektörde tercih edilir. Her biri farklı kimyasal koruyucu tulum standardı ile üretilen bu modeller toz, kimyasal sıvı gibi pek çok oluşuma karşı vücudu korur. Oldukça kullanışlı olan bu modeller arasında type 3-4-5-6 gibi türleri görmek mümkündür. Diğer yandan kimyasal koruma tulumları arasında biyolojik ve bulaşıcı maddelere karşı koruma sağlayan ürünleri de görmek mümkündür. 3m kimyasal tulum modelleri bunlar arasında yer alır. Oldukça dayanıklı olan bu ürünler sıvılara karşı mükemmel bir bariyer oluşturur. Kimyasallara karşı oldukça etkili olan bu ürün maksimum koruma sağlar. Her beden yapısına uygun modelleri bulabileceğiniz tulumlar ile özgürce hareket edebilirsiniz. Siz de değişken yapısı ile öne çıkan kimyasal koruyucu tulum fiyatları sayesinde iş ortamında istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.