ramazan_bayrami_popup.png (45 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Kullan At Kimyasala Dayanıklı Eldiven

İş sağlığı ve güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılan kullan at eldiven çeşitleri, birçok alanda önemli bir role sahip olur. Tek kullanımlık olmaları sayesinde pratik bir deneyimi beraberinde getiren bu ürünler, kimyasal dirence sahip olan yapıları ile dikkat çeker. Kullan at kimyasal eldivenler çeşitleri sizlere özelleştirilmiş bir kullanım sunar. Kimyasal maddelere karşı elleri koruyan kimyasal eldivenler; bina temizliği, otomotiv, gıda işleme, sağlık hizmetleri, makine ve ekipmanlar gibi daha birçok sektörde yer alır. Nitril, lateks, vinil gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen bu eldivenler; siyah, yeşil, mavi, beyaz, kırmızı gibi farklı renk seçenekleri ile karşınıza çıkar. Yalnızca bir defa kullanılan ve ellerinizi kimyasal maddelerin zararlı etkilerinden koruyan bu ürünlere hemen şimdi göz atabilirsiniz.

 

Güvenli Bir Kullanım Sunan Kullan At Kimyasal Eldivenler Özellikleri

Tek kullanımlık kimyasal eldivenler, hem ıslak hem de kuru çalışma alanlarında ellerinizin güvende olmasını sağlar. Mükemmel kavrama performansı ile çalışma verimliliğinizi artırmayı hedefler. Güçlü organik çözücülerin kullanımında ellerin zarar görme ihtimalini ortadan kaldıran tasarımları ile eşsiz bir deneyim yaşatır. Ellerinizin zarar görmesi endişesini duymadan sadece işinize odaklanmanıza imkan tanıyan bu ürünler, antistatik özelliğe de sahip olabilir. Tek kullanımda yüksek performansı hedefleyen bu ürünler, kimyasal sıçrama dirençli olmaları ile güvenli bir kullanımı kaçınılmaz kılar. Ergonomik tasarımları ile rahatınızdan ödün vermeden çalışmanıza imkan tanır. Parmak uçlarının daha kalın üretilmesi sayesinde en üst düzeyde koruma sunar. Düz ve kıvrımlı manşet stili seçenekleri ile karşınıza çıkan bu ürünler, Kategori 3 risk grubunda yer alır. Kimyasal maddelerden korumanın yanı sıra birçok özellik ile de donanımlı olan bu ürünlerin farklı modellerine göz atabilirsiniz.

 

Her İhtiyaca Hitap Eden Kullan At Kimyasal Eldivenler Modelleri

Doğal kauçuk proteini içermeyen özel kullan at kimyasal eldivenler modelleri herhangi bir Tip 1 alerji riski içermez. Primer cilt iritasyonu çalışmalarında yama testlerinden başarı ile geçen bu ürünler, hiçbir tahriş ve alerji kontakt dermatit riskine sahip değildir. Bu sayede, hassas bir cilde sahip olanlar tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. TouchNTuff teknolojisi ile üretilen modeller, daha fazla delinme direncine sahip olmaları ile ön plana çıkar. Yüksek dirence sahip olmaları tek kullanım açısından avantajlı bir deneyim sunmaya yarar. Dermatit riskini minimuma düşürmek isteyenler için pudrasız modeller tavsiye edilir. Kimyasal malzemeler ile temas ihtimalinin olduğu çalışma alanlarında kullanılması gerekli olan kullan at kimyasal eldivenler, ellerin hasar görmemesini sağlar. Koruyucu özelliğinin yanı sıra konforlu bir şekilde hareket etme imkanı sunması ile de ön plana çıkar. Kullanım alanınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun modeli bularak sorunsuz bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz.

 

Bütçe Dostu Kullan At Kimyasal Eldivenler Fiyatları

Yemek servisi, tarım, metal fabrikasyonu, otomotiv, temizlik, gıda işleme, endüstri, bakım ve daha birçok sektörde aktif bir kullanıma sahip olan kullan at eldiven fiyatları geniş bir aralıkta karşınıza çıkar. Nitril, PVC, neopren, doğal lateks kauçuk, polivinil alkol gibi farklı kaplama malzemeleri eşliğinde üretilebilen bu ürünler; istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirilir. Çok yönlü kimyasallara karşı koruma sağlayarak tek kullanımlık iş güvenliğini mümkün kılar. Kullanım alanınız ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak aradığınız modeli kolayca bulabilir, bütçe dostu kullan at kimyasal eldivenler fiyatları ile zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Yüksek kaliteli kullan at kimyasal eldivenleri onlarca farklı seçenek içerisinde hemen şimdi incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.