3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Kullan At Gıda Uyumlu Eldivenler

Yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilen kullan at eldiven, farklı özellikler ile donatılarak zenginleştirilir. Tek kullanımlık eldiven olması ile ön plana çıkan bu ürünler, pratik olma avantajlarını gıda uyumlu özellikleri ile yeni bir seviyeye taşır. Tek kullanımlık gıda eldiveni olarak isimlendirilen bu yepyeni modeller; özellikle gıda işleme, yemek servisi ve tarım gibi sektörlerde sıklıkla tercih edilir. Kullanıldıkları alanda hem hijyen sağlar hem de güvenli bir kullanımı beraberinde getirir. Nitril, lateks, vinil gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünler; siyah, beyaz, gri, yeşil, mavi gibi renk seçenekleri sunar. Geniş bir yelpazeye yayılan uygulamalar için tasarlanmış olan bu ürünlere hemen şimdi sayfamızda göz atabilirsiniz.

 

Güvenli Bir Deneyim Yaşatan Kullan At Gıda Uyumlu Eldivenlerin Özellikleri

Gıdaları işlerken, hem ellerinizi çizilme gibi küçük kazalara karşı korumanız hem de gıdalara kirleticilerin bulaşmasını önlemeniz gerekir. Basit  gıda işleme ve benzeri uygulamalarda pratik kullanımı ile beğenileri kazanan kullan at gıda uyumlu eldivenler çeşitleri ön plana çıkar. Esneklikten ödün vermeyen bu ürünler, gıda işleme alanı başta olmak üzere birçok alanda rahat bir şekilde hareket etmenize yardımcı olur. Gıdalara bu eldivenler eşliğinde temas edilmesinin, gıda kaynaklı hastalıkların yayılmasının önlenmesini sağladığı bilinir. Bu durum göz önüne alındığında tek kullanımlık gıda eldiveni insan sağlığı için önemi daha iyi anlaşılabilir. Bu ürünler; kopma ve yırtılmalara karşı direnç sağlayarak çalışmalarınıza kesintisiz bir şekilde devam etmenize yardımcı olur. Hafif yapısı ile dokunsal hassasiyeti beraberinde getirir. Bu sayede ince motor kontrolünü rahatça yapabilmenize imkan tanır. Avuç içi kalınlıkları ile yüksek kalite standartlarını yakalayan bu ürünlerin özellikleri modeller arasında değişkenlik gösterebilir.

 

Her İhtiyaca Uygun Kullan At Gıda Uyumlu Eldiven Modelleri

Kimyasal dirençli, dokunma hassasiyetli, kavrama performanslı, antistatik ve daha birçok seçenek ile karşınıza çıkan bu ürünler; her ihtiyaca uygun modelleri ile sizlerle buluşur. Gıda uyumlu çok amaçlı eldivenler, hem ıslak hem de kuru çalışma alanlarında ellerinizin güvende olmasını sağlar. Kullan at gıda uyumlu eldivenler modelleri arasında hassas ciltler için tasarlanan ürünler dikkat çeker. Herhangi bir Tip 1 alerji riski içermeyen bu modellerin primer cilt iritasyonu çalışmalarından yama testlerinden başarı ile geçtiği görülür. Hiçbir tahriş ve alerji kontakt dermatit riskine sahip olmaması sayesinde hassas bir cilde sahip olanlar tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Antistatik olma, lateks ve silikon içerme gibi özelliklerine göre değişkenlik gösteren gıda uyumlu tek kullanımlık nitril eldiven, farklı model yelpazeleri ile sizleri bekler.

 

Her Bütçeye Uygun Kullan At Gıda Uyumlu Eldivenler Fiyatları

EN standartlarına uygun şekilde üretilen kullan at gıda uyumlu eldivenler, konforu ve üstün el korumasını bir arada sunar. Gıdaların sağlıklı bir şekilde işlenmesine imkan tanıyan bu ürünler, ellerin de kusursuz bir şekilde korunmasını dağlar. Gıdalar ile temas şeklinize göre özel olarak tasarlanan kullan at gıda uyumlu eldivenler özellikleri ile farklılaşan modellerin yer aldığı geniş bir ürün yelpazesi içerisinde beğenilerinize sunulur. Optimal elastikiyeti sayesinde yüksek performansı kaçınılmaz kılan bu ürünler, her bütçeye uygun fiyat aralıklarına sahiptir. 100’lü, 300’lü gibi farklı sayılarda tek kullanımlık eldiven içeren kutularda sizlere sunulan bu ürünler; marka, malzeme ve diğer özelliklerine göre değişkenlik gösteren fiyatlara sahiptir. Kullanım alanı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size uygun modeli kolayca bulabilir, sayfamızda bütçe dostu fiyatlarla sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.