Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 172 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

El ve Kol Koruma Ekipmanları

El ve kol koruma ürünleri, farklı sektörlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilir. Her sektörün çalışma koşulları farklı olduğu için bu ürünlerin özellikleri de değişkenlik gösterir. El ve kol korumaları arasında eldivenler ve kolluklar ön plana çıkar. Eldivenler; kimyasal, kullan at, mekanik ve termal olmak üzere dört farklı kategoride özelleştirilir. Kimyasal eldivenler içerisinde gıda uyumlu eldivenler ve kimyasal mekanik eldivenler karşınıza çıkar.

 

Mekanik eldivenler içerisinde ise darbe emici, deri, kaynak, montaj, vibrasyon ve elektrikçi eldivenleri yer alır. Ansell, Beybi, Ringers ve Veo gibi alanında kalitesi ile ön plana çıkmayı başaran markaları geniş ürün yelpazesi içerisinde bulmanız mümkündür. Farklı renk, beden, malzeme ve özelliklere sahip olan onlarca farklı el ve kol korumalarını hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

 

Her Sektöre Uygun El ve Kol Koruma Ürünleri

El ve kol koruma ekipmanları; imalat, elektronik, depolama, satış, metal işleme, taşımacılık, genel temizlik, sağlık hizmetleri, ormancılık, marangozluk, kaynak işleri, inşaat ve daha birçok sektörde aktif bir şekilde kullanılır. Her sektöre uygun bulabileceğiniz bu ürünler, iş sağlığı ve güvenliği açısından kullanılması gerekli ekipmanlardır. Kaplama malzemesi, astar malzemesi, kaplama rengi, bağlantı fonksiyonu, bağlantı tipi, risk grubu ve daha birçok özelliğe göre değişkenlik gösterebilen modeller; çalışma alanlarında yaşanabilecek birçok kazayı önleyebilir. Düz, parmak yuvasız örgü bilek, zikzaklı, uzatılmış, kıvrımlı, avuç içi kaplamalı gibi farklı manşet stili seçenekleri ile rahat bir kullanım sunar. Kesilmeye dayanıklı ağır mekanik iş eldiveninden çok amaçlı kolluklara kadar aradığınız tüm el ve kol koruma ürünlerini zengin model yelpazesi içerisinde bulabilirsiniz.

 

El ve Kol Koruma Ürünlerinin Koruyucu Özellikleri

El ve kol korumaları, belirli amaçlar doğrultusunda titizlikle tasarlanan modelleri sizlerle buluşturur. Hyflex kolluk, en iyi kesilme korumasını sağlayan ve çalışana serinlik hissi veren özel bir model olur. Vinil materyalden üretilen çok amaçlı vinil kolluklar ise kimyasalların sıçramalarından korunmaya yarayan bir ekipman olarak karşınıza çıkar. Çok amaçlı kollukların delinme, takılma ve aşınmalara karşı dayanıklı olma özellikleri bulunur. Titreşim zayıflatma özelliğine sahip olan anti vibrasyon koruyucu eldivenler, benzersiz yapısı ile kesilme ve delinmelere karşı da dayanıklıdır. Kimyasal maddelere karşı dirençli olan soğuk dirençli gıda uyumlu kimyasal iş eldivenleri, yüksek tutuş özelliğine sahip olması ile dikkat çeker. El ve koruma ürünleri içerisinde beğenilerinize sunulan daha birçok model, koruyucu özellikleri sayesinde sağlığınızı ve güvenliğinizi koruma altına almayı hedefler.

 

El ve Kol Koruma Ürünleri Fiyatları

El ve kol bölgesini kimyasal maddelerden elektrik akımına kadar birçok farklı faktöre karşı koruma altına alan bu ürünler, çalışma performansınızı da artıracak özellikler ile donatılmıştır. Üstün tutuş sağlama, terleme yapmama, parmakları esnek bir şekilde hareket ettirebilme ve daha birçok avantajı ile beğenilerinizi kazanacak modeller sizleri bekler. Çok yönlü bir kullanım sunan el ve kol koruma ürünleri, kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Bu sayede, uzun süreli çalışma saatlerinizde herhangi bir sorun teşkil etmez. El ve kol koruyucuları kullanım alanı, malzemesi, markası ve daha birçok özelliğine göre değişkenlik gösterebilen fiyat aralıklarına sahiptir. Bütçenize uygun fiyatlar ile el ve kol koruma ürünlerine sahip olmak istiyorsanız öncelikle ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirlemeniz önem arz eder. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra aradığınız özellikler ile uyumlu modeli kolayca bulabilir, bütçe dostu fiyatlarla sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Çalıştığınız sektöre ve isteklerinize uygun el ve kol koruma ürünlerine hemen şimdi sahip olmak için doğru adrestesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.