3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Madenci Baretleri

Madencilik sektöründe çalışma alanı denildiğinde yerin yüzlerce metre altı akla gelir. Yerin yüzlerce metre altında birçok risk ile karşı karşıya kalınabilir. Bu nedenle, madencilerin tedbir alarak çalışması hayati öneme sahiptir. İş sağlığı ve güvenliğini sağlamak amacı ile madenci bareti kullanımı olmazsa olmaz bir tedbir olarak karşınıza çıkar. Baş bölgesine gelebilecek darbeler başta olmak üzere yaşanabilecek birçok iş kazasının olumsuz etkilerini minimuma düşüren madenci bareti çeşitleri mutlaka kullanılması gereken koruyucu ekipmanlar arasında yer alır. Bu ürünler; vidalı, tokalı ve mandal gibi farklı ayar tipi seçenekleri ile konforlu bir kullanımı da beraberinde getirir. Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen madenci baretlerini yakından inceleyerek istek ve ihtiyacınıza uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

İş Güvenliği Sağlayan Madenci Baretleri Özellikleri

Yüksek esneklik ve kuvvet emilimine sahip olan madenci bareti modelleri iş güvenliği sağlayan özellikleri ile beğenileri kazanır. Tokalı ve vidalı tasarım seçenekleri sayesinde baretin baş bölgenize tam oturmasına yardımcı olur. Hafif ağırlıkları ile rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlar ve çalışma performansınızı maksimuma çıkarmayı hedefler. Üzerindeki çoklu hava delikleri ile terlemeyi minimuma düşürür. İnce tasarımı ile dikkat çeken 3m madenci bareti yeraltı çalışmalarında etraftaki yabancı maddelere takılmanızı önler. Madencilik çalışma alanlarında farklı maddeler ile temas durumu söz konusu olduğu için bu ürünler kimyasal madde ile kolay temizlenebilir şekilde tasarlanır. Böylece çalışma sonrasında baretinizi uygun kimyasal madde eşliğinde zahmetsiz bir şekilde temizlemeniz mümkün olur. Opsiyonel olarak elektrik akımına karşı da güvenli koruma sağlayan madenci baretleri sayesinde istenmeyen kazaları geride bırakabilirsiniz.

 

Madencilik Sektöründe Önem Taşıyan Madenci Baretleri Modelleri

Madenci baretleri, madencilik sektöründeki ihtiyaçlar doğrultusunda farklı model seçenekleri ile karşınıza çıkar. Çalışma alanının koşullarına göre kullanmanız gereken madenci bareti modeli değişkenlik gösterebilir. Işıklandırma sistemi kurulmamış alanlarda ışık sistemi takma yeri mevcut olan madenci baretlerini tercih etmeniz gerekir. Madenci baretlerinde; ön tarafta metal ışık askısı ve arka tarafında deri tutucu kablo mevcuttur. Ön tarafına monte edilen özel ışığı sayesinde karanlıkta önünüzü görmenize yardımcı olan bu modeller, ışığın gözünüze yansımasını da engeller. Bu çalışma alanında etrafı görebilmek önem arz ettiği için ışık monte edilebilen baretlerin kullanımı mutlaka gereklidir. Madenci baretlerine uygun aksesuar lambaları takmak mümkündür. Madenci baret lambası ürünlerine göz atarak halihazırda sahip olduğunuz madenci baretini ihtiyacınıza uygun bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Bütçenize uygun madenci baret lambası fiyatları değişkendir.

 

Madenci Baretleri Fiyatları

Çalışma koşullarının zor olduğu madencilik sektöründe güvenliğinizi artıracak madenci baretleri ile önemli bir adım atabilirsiniz. Bu ürünler, terlemeyi minimuma düşüren tasarımı ve yüksek konfor sağlayan içlik yapısı ile beğenilerinizi kazanır. Havalandırmalı, havalandırmasız, vida ayarlı ve manuel ayarlı gibi iki önemli fonksiyonun varlığı; bu ürünlerin madencilik sektöründeki farklı çalışma alanlarına uygun seçiminde önem arz eder. Farklı volt dayanımı özelliklerine sahip olan bu modeller; ter bandı tipine göre deri, plastik ve eko deri gibi seçenekler sunar. Duroplastik, polyester, PE, HDPE, UV dengeli ABS gibi çeşitli malzemeler kullanılarak üretilebilen madenci baretleri; baş bölgesinden alınabilecek darbelerin şiddetli etkisini minimize eder. Havalandırmasız vidalı, vida ayarlı ve daha birçok model seçeneği 3M, Schuberth gibi alanında ön plana çıkan markalar eşliğinde sizlerle buluşur. Marka, tasarım ve işlevsel özelliklerine göre değişkenlik gösterebilen madenci bareti fiyatları içerisinden kendi bütçenize uygun olanı bulmanız mümkündür.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.