3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Solunum Korumalı Başlıklar

 

Özellikle de Covid-19 salgın döneminde sağlıkçıların giydiği kıyafetler de bir hayli korunaklı hale geldi. En önemli nedeni ise sağlıkçıların bu hastalığa yakalanmasını engelleyerek onların sağlığını korumaktır. Bu dönemde solunum sistemini koruyan  başlıklarda büyük rağbet görmüştür. Sağlık sisteminin yanı sıra pek çok sektörde de kullanılabilen bu başlıkların her biri farklı markalar tarafından üretilir. Kalite özelliklerine göre birbirinden farklı solunum korumalı başlık çeşitleri piyasaya sunulur. Herhangi bir montaj gerektirmeden kolaylıkla kullanabileceğiniz bu ürün oldukça pratiktir. Beyaz rengi ile öne çıkan bu ürün başınızı sıkmaz ve rahat etmesini sağlar. Kutudan çıkarır çıkarmaz ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu solunum koruyucu başlık yüz bölgesini gaz, buhar ve sıvı sıçramalarına karşı korur. Aynı zamanda zararlı olan toz parçalarını solunum yolu ile almanıza da engel olur. Böylelikle sağlığınızı bir nebze olsun koruyabilirsiniz. 

 

Fonksiyonel Yapısı ile Solunum Koruyucu Başlık Modelleri

 

Belirli sektörlerde sıklıkla kullanılan solunum korumalı başlık modelleri oldukça kullanışlı yapıya sahiptir. Bu modeller özel olarak tasarlanıp piyasaya sunulur. 2 katmanlı lamine edilmiş film kumaşı kullanılarak tasarlanan solunum koruyucu başlık özellikleri gereği başı ve yüzü darbeye karşı korur. Böylelikle sizi tehlikeye atabilecek durumlara karşı bir nebze olsun önlem alınır. Kurulum gerektirmeyen bu ürün kutudan çıktığı anda hazır halde müşterilere sunulur. Böylelikle siz zahmete girmeden işlerinizi kolay bir şekilde hallederken bir yandan da sağlığınızı korumaya çalışırsınız.

Solunum korumalı başlık modellerinin her biri farklı tarzda ve özellikte tasarlanır.  Bunlar arasında öne çıkan 3m s-133s pek çok sektörün vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bu ürünü satın alarak gaz, buhar ve partiküllere karşı koruma sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yüz bölgenize gelebilecek olan herhangi bir sıvı temasını önleyebilirsiniz. Oldukça fonksiyonel olan bu ürünü birçok sektörde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Birçok Sektörde Kullanılan Solunum Koruyucu Başlık Modelleri

 

Salgın hastalıklara karşı solunum sistemini korumak oldukça önemlidir. Özellikle de kovid-19 döneminde bunun önemini de bir kez daha görülmüştür. Sadece sağlık sektöründe değil aynı zamanda kimya, gıda, meşrubat üretimi gibi pek çok alanda da bu tarz başlıklar sıklıkla kullanılmaktadır. Solunum sistemi başlık sayesinde yüz ve baş bölgenizi sıvı sıçramasına karşı koruyabilirsiniz.  Böylelikle cilde zarar verebilecek herhangi bir kimyasalı uzaklaştırabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı olan bu model aynı zamanda solunum sistemini de korumaya yardımcı olur. Özellikle de zararlı kimyasalların solunum yolu ile anlamını bir nebze olsun durduran bu ürün sağlığınızı korumaya yardımcı olur. 2 katmanlı olarak tasarlanan kumaş yapısına sahip olması nedeniyle baş süspansiyonlu başlık oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Küçük ve orta gibi boyutlara sahip olan bu üründen başınıza uygun olan rahatlıkla seçebilirsiniz.  Böylelikle baş bölgesinde kullanırken zorluk yaşamazsınız. 

 

Solunum Korumalı Başlık Modelleri ve Fiyatları

 

Piyasada birbirinden farklı başlık modellerini görmek mümkündür. Bunların her biri işçi güvenliğini sağlama konusunda oldukça etkin rol oynar. Birbirinden farklı başlık modellerinin her biri farklı kalitede ve özellikte üretilir.  Bunlar arasında yer alan 3m başlık kumaş yapısı ile dayanıklılığını uzun süre korur. Bu başlığı arkasında yer alan kısma solunum tüpünü de monte edebilirsiniz. Böylelikle ürünü rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Medikal ve sağlık alanında oldukça rağbet gören bu başlıklar, solunum yollarını korur. Böylelikle bulaşıcı hastalıklara karşı bir nebze olsun önlem alabilirsiniz. Aynı zamanda kimya alanında da bu ürünün kullanımına sıklıkla rastlanır. Bu ürün özellikle de insan vücuduna zarar verebilecek pek çok kimyasal maddeye karşı kişiyi korur. Siz de baş süspansiyonlu başlık kullananlar arasında yerinizi almak istiyorsanız, hemen seçiminizi yapabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.