Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Kimyasal Koruyucu Kolluk

 

Günlük hayattan farklı olarak iş yaparken özel kıyafetler giyilir. Kimyasal materyallerden koruyan bu tarz kıyafetler, kullanışlı yapısı ile öne çıkar. Her biri farklı şekilde üretilen kıyafetler, çeşitli tehlike standartlarına göre tasarlanır. Eğer tehlike içeren bir sektörde çalışıyorsanız bu durumda kıyafetin donanımı da artırılır. Koruyucu kolluk uzun yapısı ile öne çıkar. Bilekten dirseğe kadar uzanan boyutlara sahip olan bu ürün, kolun korunmasına yardımcı olur. Bilek ve dirsek kısımları lastikli yapıda olduğu için iş güvenliği kolluk kolay kolay çıkmaz. Kolunuzu tamamen saran bu ürün, tehlikeli kimyasallara karşı korunmasına yardımcı olur. Özellikle de kolunuza kimyasal sıvıların sıçramasına karşı bariyer oluşturan bu ürün, kolunuzu korur. Beyaz rengi ile öne çıkan iş kolluğu diğer kıyafetler ile kombine olarak kullanılabilir. 

 

Geniş Ürün Yelpazesi ile Koruyucu Kolluk Çeşitleri

Çalışma hayatına adım attıysanız, birbirinden farklı iş kıyafeti ile karşılaşmanız mümkündür.  Farklı sektörlere özel olarak dizayn edilen bu kıyafetlerin her biri işçinin güvenliğini sağlamakta öncüdür. Birbirinden farklı aksesuar ürünleri arasında öne çıkan koruyucu kolluk modelleri de tehlikeli durumlara karşı vücudun bir parçasının korur. Bilekten dirseğe kadar uzanan yapısı ile kolluk çeşitleri ihtiyacınızı karşılar niteliktedir. Oldukça kullanışlı olan bu modeli boya badana yaparken de tercih edebilirsiniz. Böylelikle kolunuza boyanın damlamasını engeller ve  işinizi keyifle yapabilirsiniz. Kimyasal üretim alanında sıklıkla kullanılan kimyasal koruyucu kolluk her beden yapısına uyum sağlar. Polietilenden üretilen  modeller  dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlar. Farklı renk kategorilerine göre özel olarak üretilen bu ürünlerden  dilediğinizi seçebilirsiniz.  Bağlı olduğunuz sektöre uygun olan ürünü tercih ederek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle çalışma hayatınızda daha güvenli ve emniyetli bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanışlı Olması ile Öne Çıkan Koruyucu Kolluk Çeşitleri

 

Endüstriyel alanda sıklıkla kullanılan iş kıyafetleri birbirinden farklı modeller ve markalar altında satışa sunulur. Her bir koruyucu kolluk çeşitleri, farklı sektörlere bağlı olarak özel üretilir. Kimya, sağlık, petrol gibi alanlarda kullanılan bu ürünler, iş alanına uygun tasarlanır. Risk grubu yüksek olan bir işte çalışıyorsanız,  daha korunaklı modellere yönelebilirsiniz. Diğer yandan risk grubu düşük olanlarda bu durum tam tersi şekilde işleyebilir. Kolluk çeşitleri bilekten dirseğe kadar uzanan yapısı ile öne çıkar. Aynı zamanda uç kısımlarında yer alan lastikli yapı  kolun çıkmasını engeller ve rahat bir şekilde işlerinizi yürütmenizi sağlar. Düşük astarlı olarak işlenen bu ürünler mükemmel bariyer sağlar.  Böylelikle toz, toprak, kimyasal sıvı gibi birçok oluşumun geçişini engeller. Kullanışlı yapısının yanı sıra rahatlığı ile de ön plana çıkan bu ürünler, işçilere büyük konfor sağlar. Bu sayede işlerinizi kolay ve tehlikeden uzaklaşmış bir şekilde halledebilirsiniz. 

Koruyucu Kolluk Fiyatları

 

Kimyasal üretim alanlarında sıklıkla kullanılan görevli kolluğu tehlikeli durumlara karşı vücudun bir parçasının zarar görmesini engeller. Oldukça kullanışlı yapıda olan bu ürünler, kimya, petrol, sağlık gibi sektörlerde kullanılabilir. Aynı zamanda evinizi boya badana yapıyorsanız ve kolunuza boya damlamasını istemiyorsanız bu ürünleri kullanabilirsiniz. Uzun yapısı nedeniyle bilekten dirseğe kadar olan bölümü güven altına alan bu ürün, kıyafetlerinizin zarar görmesini de engeller. Kimyasallara karşı oldukça etkili olan toz koruyucu kolluk giysilerin üzerinden rahatlıkla giyilebilir. Özellikle de uzun kollu gömlek, kazak üzerine bu ürünü giyerek işinizi yapabilirsiniz. 50 cm’e dayanan kol uzunluğu ile işçi kollukları, ihtiyacınızı karşılar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.