kbayram1.png (364 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Yarım Yüz Maske

Bazı iş ortamları tehlikeli madde içeren materyaller içerdiği için çalışanların sağlığı açısından tehlike yaratabilir. Bu tür tehlikeleri ortadan kaldırmak için bazı önlemler almak gerekir yarım yüz maske takmak, bu önlemler arasında gösterilebilir. İş güvenliği için tehlikeli ortamlarda çalışılırken işçiler için maske takmak zorunludur.

Yarım yüz maskesi, yapılan işin yarattığı tehlikeden dolayı iş ortamındaki olası kazaları ortadan kaldıran bir iş güvenliği aracı olma özelliği taşır. Filtreleme ve koruma amacıyla birçok alanda kullanılan yüz maskeleri, iş güvenliği alanında ve salgınlara karşı koruma sağlayan araçlar olarak günlük hayatta önemli bir yere sahip araçlar olarak bilinir.

3M Yarım Yüz Maskesi

3M yarım yüz maske, çok çeşitli amaçlar için kullanılan bir maske türü olarak bilinir. Hem iş sağlığı ve güvenliği için kullanılan hem salgın benzeri durumlar için yoğun olarak kullanılan bu maskeler, insan sağlığını koruma açısından oldukça güvenilirdir. 3M yarım yüz toz maskesi; özel olarak çelikhaneler, madencilik, dökümhaneler, ilaç sanayi, mekanik, cam sanayi, çimento sanayi, tekstil sanayi ve kimyasal sanayide kullanılır.

Filtreli yarım yüz maskesi; nikel, kurşun ve krom gibi zararlı maddelerin filtrelenmesini sağlayarak çalışanların sağlıklarını iş güvenliği açısından önemli ölçüde koruyan yardımcı araçlar olarak çalışma hayatında önemli bir yere sahiptir

Yarım yüz maske özellikleri kısaca şu şekilde sıralanabilir:

• Yarım yüz maske özellikleri kısaca şu şekilde sıralanabilir.

• İkiz filtreler sayesinde solunum düzeyinde denge sağlayabilir.

• Çalışma ortamına uyumlu tasarımları ile kullanışlı bir özellik taşır.

• Bazı modellerde bir basma düğmesi ile sızdırmazlık özelliği kontrol edilebilir.

• Bu maskede bulunan iki adet filtre, kullanıcıya daha fazla nefes alma imkânı sağlayarak kullanıcıyı rahatlatır.

• Yeni nesil maskelerde maske takılı iken konuşmaların anlaşılması için ynei geliştirilen konuşma diyagramı bulunur.

6200 Yarım Yüz Maskesi

6200 yarım yüz maskesi, iş güvenliği açısından oldukça önemli güvenlik önlemleri sağlayan bir koruyucu maske özelliği taşır. Yarım yüz solunum maskesi olarak bilinen bu maskeler; partiküller, buharlar ve gazlar için koruyucu önlem olarak kullanılan maske olma özelliği taşıyan araçlardır.

6200 yarım yüz maskelerinden şu şekilde bahsetmek mümkündür:

• 6200 yarım yüz maskesi az bakım isteyen, ekonomik, hafif ve kullanımı kolay olan bir maske özelliği taşır.

• Maske, yüze konforlu bir şekilde yerleştirilebilecek beşik süspansiyonu ve maske bağları ile üretilir.

• Uzun süren çalışmalarda rahatsızlık yaratmayan termoplastik - kauçuk malzemeyle üretildiği için konforlu bir kullanım sağlar.

• 82 gramlık ağırlığı ile oldukça hafif kullanım sunar.

• Düşük profil tasarımı ile enterferansı en aza indirerek iyi bir görüş alanı sağlar.

• Yüze oturan dengeli yapısı ve ikiz filtreli tasarımı ile solunumu daha aza indirerek solunum direnci oluşturur.

6200 yarım yüz maskesine ek olarak yeni nesil teknolojik özellikler ile donatılmış 3M yarım yüz maskesinin HF-802SD Secure Click Orta Boy Yarım Yüz Maskesi modelinin özellikleri hakkında kısaca bilgi vermekte fayda var. Bu maskenin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

• 3M™ Secure Click™ HF-802SD yarım yüz maskesi yeniden kullanılabilir bir şekilde tasarlanmıştır.

• Secure Click™ filtreler ile birlikte kullanıldığı zaman çeşitli gazlara, buhara ve partiküllere karşı koruyan bir maske özelliği taşır.

• Dört akışlı kartuş özelliği sayesinde nefes alma konusunda rahatlık sağlar.

• Solunum cihazının yüzü düzgün kapadığını kontrol eden bir düğme ile sızdırmazlık testi yapılabilir.

• Üzerinde bulunan konuşan diyafram sayesinde rahat bir şekilde iletişim kurulur.

• Bu maske daha fazla nefes alma imkânı sağlar.

Yukarıda çeşitli özelliklerine değinildiği gibi yarım yüz maskesi filtreli özelliği ile buharlara, partiküllere ve zararlı gazlara karşı oldukça yüksek oranda koruma sağlayan maske özelliği taşır.

3M Yarım Yüz Maske Fiyatları

 

3M yarım yüz maskesi, solunum yoluyla bulaşan zararlı maddelerin önlenmesinde oldukça etkili bir koruma aracı olarak kullanılır. Bunun yanı sıra iş yaşamında önemli bir güvenlik aracı olarak tercih edilen bir maske türü olarak bilinir. Yarım yüz maske çeşitleri, iş hayatında kullanıma uygun ve rahat maskeler olduğu için sıkça tercih edilir.

Aşırı talepler, yarım yüz maske fiyatları üzerinde farklılıklar yaratabilir. 3M yarım yüz maske fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız İstanbul Ticaret’in web sitesi üzerinden inceleyebilir ve size uygun fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul Ticaret’te her isteğe ve bütçeye uygun yarım yüz toz maskesi bulmak mümkün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.