Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 98 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Mekanik Eldivenler

 

Ellerinizi farklı risklere karşı koruma altına alan iş eldiveni Beybi Ansell, Ringers gibi alanında ön plana çıkmayı başaran marka seçenekleri ile beğenilerinize sunulur. Çalışma koşullarına ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilen bu ürünler, geniş bir yelpazede karşınıza çıkar. Ellerinizi çapak batmalarından kesilmelere, çizim batmalarından sıyrılmalara kadar birçok kazaya karşı koruyan iş eldivenleri, mekanik iş eldiveni kategorisinde sizlerle buluşur. Delinme ve kesilme gibi mekanik zorlamalara karşı dayanıklı bir duruş sergileyen mekanik eldiven, iş sağlığı ve güvenliğini sağlayan koruyucu kişisel ekipmanlar arasında olmazsa olmaz bir rol üstlenir. Güvenli ve esnek çalışma imkanı sunan bu ürünler, istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda yepyeni özelliklerle donatılır. Yeni teknolojiler eşliğinde üretilen modellere hemen şimdi göz atabilir, aradığınız koruyucu ekipmana kolayca sahip olabilirsiniz.

 

Güvenli Bir Çalışma Deneyimi Sunan Mekanik Eldiven Özellikleri

 

Elektronik, metal işleme, imalat, endüstri, montaj, otomotiv, kaynak işleri, inşaat, madencilik ve daha birçok sektörde kullanıma sahip olan mekanik eldivenler; farklı özellikler ile donatılarak sizlere sunulur. Delinmeye, kesilmeye, tutulmaya ve aşınmaya karşı dirençli olan bu ürünler; yaralanma ihtimalini minimuma düşürür. Bileğin ve parmakların rahat bir şekilde hareket edebilmesi için esnek bir yapıya sahip olur. Nitril, pamuk, keçi derisi gibi farklı malzemelerden üretilen mekanik eldivenlerin cilt sağlığına zararlı olmamasına dikkat edilir. Terleme yapmayan iç yapısı sayesinde hem konforlu bir kullanım sunar hem de mükemmel kavrayışı kaçınılmaz kılar. EN standartlarına uygun olarak üretilir ve sorunsuz bir deneyimi beraberinde getirir. Ansell, Beybi, Ringers eldiven modellerinde her ihtiyaca hitap eden ve değişkenlik gösteren özelliklerin bulunduğu görülür. Güvenli bir çalışma deneyimi sunan bu ürünlerin zengin model yelpazesini inceleyerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Kalitesi ile Göz Dolduran Mekanik Eldiven Modelleri

 

Yüksek kalitesi ile göz dolduran mekanik eldivenler; farklı donanımlara sahip modellerini gözler önüne serer. Kesilmeye dayanıklı ağır Ansell mekanik eldiven modeli, nitril kaplama teknolojisi ile zenginleştirilir. Üstün esneklik ve kavrama sağlayan bu modelin ağır metal ve yağlı parçaların güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olduğu görülür. Beybi eldiven modelleri ise aşınma, sürtünme, kesilme, delinme ve yırtılmalara karşı dayanıklı yapısı ile nakliyeden temizliğe kadar birçok alanda kullanılır. Pamuklu astar dokusu ve nitril kaplama yapısı ile ellerinizin hava almasını kolaylaştırır. Güvenli ve sağlıklı bir deneyim sunan bu modellerin yanı sıra yağ tutmaz, darbelere karşı dayanıklı, kavrama performanslı, antistatik, aleve dayanıklı, titreşim önleyici gibi özelliklerle donanımlı farklı mekanik eldiven seçenekleri de bulunur. Her kullanım alanına uygun onlarca farklı modeli inceleyerek istek ve ihtiyaçlarınıza hitap edeni kolayca bulabilirsiniz.

 

Mekanik Eldiven Fiyatları

 

Çalışma performansınıza katkıda bulunacak özelliklere sahip mekanik eldivenler, konforlu ve güvenli bir kullanımı beraberinde getirir. Terleme yapmayan özel yapısı ile çalışmalarınıza sorunsuz bir şekilde devam etmenizi sağlar. Avuç içi ve parmak uçları güçlendirilen bu ürünler, sizleri mekanik darbelerin olumsuz etkisine karşı korur. Montaj işlemleri, inşaat işleri, çöp toplama, yük bindirme indirme ve daha birçok uygulamada kullanılması gereken bu ürünler; iş kazalarını minimuma indirerek güvenliğinizi artırmaya yarar. Ringers, Ansell, Beybi eldiven fiyatları kaplama rengi, astar malzemesi, bağlantı tipi, kaplama malzemesi, risk grubu gibi özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Beybi iş eldiven fiyatları her bütçeye hitap eden aralıkları ile gözler önüne serilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.