3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Yüz Koruyucu Siperlik

Koruyucu bir kalkan işlevi gören siperlik dış ortamdaki partiküllerin yüz bölgesine ulaşmasını engeller. İş sağlığı ve güvenliği açısından önemli bir role sahip olan siperlik çeşitleri genellikle mekanik işlerde kullanılır. Kısa devre ve elektrik arkına karşı da koruma sağlayan bu ürünler, şeffaf rengi sayesinde net bir görüş elde etmenize imkan tanır. Hastane ve kliniklerde sağlık personelleri tarafından da kullanılabilen farklı modelleri mevcuttur. Siperlik baret ile uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Böylece bu ürünleri sert başlıklar ile birlikte kullanarak baş bölgenizi yüzünüz de dahil olmak üzere kapsamlı bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. Taş sıçrama ihtimali olan çalışma alanlarından tozlu ortamlara kadar birçok alanda aktif bir kullanıma sahip olan bu ürünler, baş ve yüz koruma kategorisinde olmazsa olmaz bir yere sahiptir. Koruyucu yüz siperliği ürünlerine hemen şimdi göz atarak yaşanabilecek iş kazalarının önüne geçmek için ilk adımı atabilirsiniz.

İş Güvenliğini Sağlayan Siperlik Özellikleri

Selüloz asetat, polikarbon gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen siperlikler, iş güvenliğini sağlayan özellikleri ile göz doldurur. Univet siperlik yüksek kalitesi ile ön plana çıkan ürünleri sizlerle buluşturur. Bu ürünler; darbelere ve UV ile ışınlarına karşı koruma özelliğine sahiptir. Halsizlik veya bozulma oluşturmadığı için uzun süreli kullanımlar için uygundur. Renk bozulması olmayan bu ürünler, daha fazla UV koruması sağlayan UV400 versiyonu ile dikkat çeker. İyi görüş koşullarında mekanik işleri sorunsuz bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Güvenliğinizi sağlamak için özenle tasarlanan koruyucu yüz vizörü ve siperlikler; farklı renk, malzeme ve ebat seçenekleri ile her özel ihtiyaca hitap etmeyi hedefler. Genellikle 1 mm kalınlığa sahip olan bu ürünlerin hafifliği konforlu bir kullanımı beraberinde getirir.

Her İhtiyaca Uygun Siperlik Modelleri

Siperlik modelleri içerisinde her ihtiyaca uygun ürünleri bulmanız mümkündür. EN 166 standardına sahip olan bu ürünler, farklı güvenlik gereksinimlerini hedef alır. Yüksek oranda özelleştirilmiş bir ekipman elde etmenizi mümkün kılan tasarımlarıyla göz doldurur. Koruyucu siperlik başlığı ile birlikte kullanılabilen modeller, çalışma alanınıza uygun bir deneyim yaşamanızı sağlar. Siperlik başlığı; ayarlanabilme özelliğine sahip olan hafif ve kullanışlı bir başlıktır. Ergonomik tasarımı ve hipoalerjenik malzemelerden üretilen yapısı ile sağlıklı bir kullanımı kaçınılmaz kılar. Kullanım sonrasında siperliği 90 derece kaldırabilmenize imkan tanıyarak kolaylık sağlar. Sabitleme mekanizması sayesinde başınıza uygun ayarda sabitleyip kullanabileceğiniz bu başlıkların yanı sıra siperlik vizör modellerine de göz atabilirsiniz. Siperlikli şapkalar ile açık alan çalışma sahalarında UV ışınlarının olumsuz etkisinden hem yüzünüzü hem de baş bölgenizi koruyabilirsiniz.

 

Bütçe Dostu Siperlik Fiyatları

Yüksek hızlı ve düşük enerjili partiküllere karşı darbe koruması sağlayan siperlikler, güvenli bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur. Birçok farklı sektörde iş sağlığı ve güvenliği açısından kullanılması zorunlu olan bu ürünler, baretlere ve başlıklara uyumlu bir şekilde tasarlanır. Tozların göze girmesi, UV ışınlarının yüze zarar vermesi, taşların sıçrayarak yüze çarpması ve daha birçok sorunu ortadan kaldırmak için siperlik kullanımı gerekli olur. Basit bir şekilde  kullanılan siperlikler ile yaşanabilecek birçok iş kazasının önüne geçebilirsiniz. Renk, malzeme, ebat, marka, tasarım gibi farklı özelliklere göre değişkenlik gösterebilen siperlik fiyatları geniş bir aralıkta karşınıza çıkar. Çalışma alanınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size uygun siperlik modelini kolayca seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.