3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Termal Eldivenler

 

Ellerinizi yüksek ve düşük sıcaklıkların olumsuz etkilerine karşı koruma altına alan termal eldivenler iş sağlığı ve güvenliği açısından önemli bir rol üstlenir. Kişisel koruyucu ekipmanlar arasında karşınıza çıkan bu ürünler, bir çok iş kazası riskini minimuma düşürür. Endüstri, gıda işleme, inşaat, otomotiv, metal fabrikasyonu, ulaştırma, ormancılık, cam üretimi, bina temizliği ve daha birçok sektörde kullanılabilir. Termal iş eldiveni modelleri, EN standardına sahip olup Kategori 3 risk grubunda yer alır. Kaplama rengi, kaplama malzemesi, astar malzemesi, manşet stili ve daha birçok özelliğe göre değişkenlik gösterebilen termal eldivenler çeşitleri geniş ürün yelpazesi içerisinde sizleri bekler. Sayfamıza göz atarak modelleri yakından inceleyebilir ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip olanı kolayca bulabilirsiniz.

 

Koruyucu Özelliklere Sahip Olan Termal Eldivenler

 

Yüksek sıcaklık seviyelerinde rahat bir tutuş, soğuk sıcaklık seviyelerinde ise mükemmel bir izolasyon sağlayan Ansell termal eldiven koruyucu özellikleri ile göz doldurur. Termal eldivenler özellikleri arasında sıcaklık dereceleri önem arz eder. Termal eldiven seçimi yaparken hangi sıcaklık dereceleri aralığında kısa süreli veya aralıklı temas imkanı sunduğu bilinmelidir. Farklı sıcaklık şartlarında üstün koruma ve rahatlığı kaçınılmaz kılan termal eldivenler, eşsiz renk tonları ile de dikkat çeker. Bu renk tonları sayesinde zayıf aydınlatılmış ortamlarda bile daha fazla görünürlük sunarak çalışmalarınıza devam etme olanağı sunar. Çalışma alanının şartları doğrultusunda yepyeni özelliklerle donatılan bu ürünlerin zengin model yelpazesine göz atarak kaliteli bir deneyim için ilk adımı atabilirsiniz.

 

Her Çalışma Alanına Uygun Termal Eldiven Modelleri

 

Termal eldiven modelleri her sektöre uygun seçenekleri ile beğenilerinize sunulur. Termal özelliğinin yanı sıra hem kimyasal hem de mekanik koruma sunabilen modelleri bulunur. Çalışma alanlarının ve kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilen termal eldiven su geçirmez özelliğe de sahip olabilir. Su geçirmez modeller, ıslak ve kuru kavrama becerisini artırmasının yanı sıra el yorgunluğunu da azaltır. Kimyasal dayanıklı, aşınma ve kesilme dirençli, gıda uyumlu gibi farklı özelliklere bir arada sahip olabilen termal eldivenler; çok yönlü bir deneyimi beraberinde getirir. Kesilme direnci teknolojisine sahip olan termal modeller, yırtılmalara karşı korumaya sahip olur. Yüksek görünürlüklü kesilme koruyucu astara sahip olan termal eldiven modelleri önemli bir avantajı beraberinde getirir. Eldiven kesildiği zaman bu koruyucu astar gösterge işlevi görür ve kimyasal korumanın tehlikeye girdiğini haber verir. Tüm termal eldiven modelleri; ergonomik tasarımları ve yumuşak yapısı ile kolayca giyilir ve iyi bir kavrama sağlar. Farklı risklere karşı koruyucu teknolojilere sahip olan eşsiz modeller, zengin bir yelpazede sizlerle buluşur.

 

Termal Eldiven Fiyatları

 

Yüksek veya düşük sıcaklığa bağlı birçok iş kazası, termal koruyucu eldivenler yardımı ile engellenebilir. Aşınma, kesilme, yırtılma, delinme ve daha birçok riske karşı da koruma sağlayan özellikleri ile göz doldurur. Tuzlara ve deterjanlara yüksek dirençli, sıvı koruyucu, antistatik, ısı ve mekanik korumalı, az terleme sağlayan, sıcak soğuk dirençli ve daha birçok termal model seçeneğini hemen şimdi yakından inceleyebilirsiniz. Kaplama rengi, astar malzemesi, manşet stili, kaplama malzemesi, marka ve diğer özelliklere göre değişkenlik gösteren termal eldiven fiyatları bulunur. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarına sahip olan bu ürünler arasından ihtiyacınıza uygun model seçimi yaparak bütçe dostu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.