Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Sırtlık

 

Özellikle de fiziksel güce dayalı işlerde çalışıyorsanız, profesyonel sırtlık kullanmak beden sağlığı için oldukça yararlıdır. Bu tarz ürünler beden sağlığını korumaya yardımcı olurken kamburluk ve bel ağrısı gibi oluşumların önüne geçmeye çalışır. Bu bağlamda piyasada birbirinden farklı sırtlık modelleri yer alır. Profesyonel itfaiyeciler için tasarlanmış olan modellerde bunlar arasındadır. Temiz hava tüplü olan bu modeller, kullanışlı yapısıyla itfaiyecilere büyük kolaylık sağlar. Dayanıklı olmasının yanı sıra bele göre ayarlanabilmesi nedeniyle konforlu bir kullanım imkanı yaratır. İtfaiyeci sırtlığı özel olarak tasarlanmış omuz kayışlarına sahiptir. Bu kayışlar tek hareketle hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanır. Böylelikle sizi zahmete sokmaz ve yorulmanıza neden olmaz. Bu modelin omuz kısımları pedli olarak tasarlanmıştır. Böylelikle omuzunuzda olabilecek zararı en aza indirir ve konforunuzu sağlar. 

 

Birbirinden Farklı Modelleri ile Sırtlık Çeşitleri

 

Ayarlanabilir yapısı ile öne çıkan profesyonel sırtlık modelleri, fiziksel güce dayalı işlerde beden sağlığınızı korumak amacıyla tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu ürünler sayesinde regülatör olarak adlandırılan araçları sırt bölgesinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bu bağlamda piyasada birbirinden farklı sırtlık çeşitleri bulunur. Kaza durumunda oluşabilecek zararı en aza indirgeyen motosiklet sırtlıklarının yanı sıra itfaiyecilerin kullandığı modellere de rastlamak mümkündür. Bu tarz modeller daha çok regülatör olarak adlandırılan aparatların taşınmasında önemli rol oynar.

Ayarlanabilir yapısı nedeniyle oldukça konforlu olan bu tüp sırtılık kuşamı çeşitleri itfaiyecilere büyük kolaylık sağlar. Hafif olması nedeniyle sizi yormaz ve rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Vücuda uygun olarak rahatlıkla ayarlanabilen bu ürün, konforunuzu bozmaz. Uygun fiyatlardan yararlanarak bu ürünü satın alabilirsiniz. Böylelikle ihtiyacınızı giderirken cebinizden de tasarrufu sağlarsınız. 

 

Konforlu Yapısı ile Birbirinden Farklı Sırtlık Modelleri

 

Profesyonel itfaiyecilerin ihtiyacını karşılayacak olan birbirinden farklı profesyonel itfaiyeci sırtlık modelleri piyasada bulunur. Her biri farklı markalar altında satışa sunulan bu ürünler, konforlu yapısı ile dikkat çeker. Üzerinde temiz hava tüpünü rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu ürünler, aynı zamanda bel sağlığınızı da korumaya yardımcı olur.  Dayanıklı ve hafif yapısı ile öne çıkan bu ürünün bel ve omuz bölgesi ayarlanabilir yapıda dizayn edilir. Böylelikle solunum seti sırtlığı yapısından da yararlanarak ürünü ayarlayıp rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bel desteği sayesinde hareket kabiliyetinizi kısıtlanmaz. Böylelikle rahat bir şekilde işinizi yürütebilirsiniz.  Ürünün bakımı da oldukça kolay olduğu için size zahmet sokmaz. Hafif otomatik solunum valfi sayesinde rahat bir kullanım imkanı yakalarsınız. Yanmaya karşı dayanıklı kumaştan imal edilen bu ürün, uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. 

 

Sırtlık Çeşitleri Fiyatları


İtfaiyecilerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden birisi de koşum takımı olarak adlandırılan sırtlıklardır. Dayanıklı yapısı ile öne çıkan bu ürünleri kullanan kişiler bel ve omurga sağlığını da korumaya yardımcı olur. Özellikle de solunum setinin ağırlığı düşünülürse bu tarz sıklıklar kişilere büyük kolaylık sağlar. Yanmaya karşı dayanıklı aramid örgü kumaş yapısı sayesinde yangının olduğu alanlarda emniyetinizi bir nebze olsun sağlayabilirsiniz. Bu ürün sayesinde yangın söndürme işini kısa sürede halledebilirsiniz. Birbirinden farklı sırtlık özellikleri sayesinde konforu hissedebilirsiniz. Ayarlanabilir pedli omuzluk yapısı ile rahat bir şekilde işinizi yürütebilirsiniz. Aynı zamanda bel kısmını da ayarlayarak daha rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.  Reflektif dokuma özelliği ile donatılmış bu ürün, karanlıkta bile rahatlıkla fark edilmenizi sağlar. Böylece görünürlüğünüzü artırıp işinizi daha kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Sırtlık fiyatları sayesinde rahatlıkla temin edebilirsiniz. Böylece iş yaşamınızda güvenle çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.