Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Kaynak Eldivenler

 

İş sağlığı ve güvenliği açısından kaynak işlemini yaparken koruyucu ekipman kullanmanın önemi büyüktür. Kaynak işlemi yapılırken kullanılması gereken koruyucu ekipmanlar arasında kaynak eldivenleri ön plana çıkar. Sağlam bir yapıya sahip olması ile birlikte ergonomik tasarımları ile de dikkat çeken bu ürünler, kaynak işlemi başta olmak üzere birçok uygulamanın güvenli ve rahat bir şekilde yapılmasını sağlar. Kaynak sırasında ortaya çıkabilecek mekanik ve ısı kaynaklı tehlikelere karşı maksimum korumayı beraberinde getiren kaynakçı eldiveni eşliğinde sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kaynak eldiveni tavsiye edilen modelleri ve aradığınız diğer kaynak eldivenlerini yakından incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Güvenli Bir Kullanım Sunan Kaynak Eldiven Özellikleri

 

Kaynak işlemini yaparken özellikle yanlış kıvılcımlar tehlikeli bir boyuta ulaşabilir. Yanlış kıvılcımların tehlikesinden korunmak için yanmaz kaynakçı eldiveni kullanımı gerekli olur. Yanmaz özelliğe sahip olan bu ürünler, elleri yüksek ısıya ve kıvılcımlara karşı korur. Kaynak eldiveni özellikleri yanmaz olması ile sınırlı değildir. Bu ürünler, ısının yanı sıra kesilme, yırtılma ve aşınma gibi durumlara karşı da dayanıklı bir duruş sergiler. EN standartları doğrultusunda üretilen kaynak eldivenleri mekanik risklere karşı koruyucu özellikleri ile beğenileri kazanır. Kaynak işleri başta olmak üzere makine ve ekipman kullanımı, otomotiv, metal fabrikasyonu, metal işleme gibi daha birçok sektörde kullanıma sahip olan bu ürünler; yüksek kalitesi ile alanında ön plana çıkmayı başaran Ansell, Veo gibi marka seçenekleri ile sizlerle buluşur. Kaplama rengi, astar malzemesi, manşet stili, kaplama malzemesi, risk grubu ve daha birçok özelliğe göre değişkenlik gösteren modellere göz atarak ihtiyaçlarınıza hitap eden modeli kolayca bulabilirsiniz.

 

Yüksek Kalitesi ile Göz Dolduran Kaynak Eldiven Modelleri

 

Kaynak eldiveni deri materyalden üretilen yüksek kaliteli modelleri ile göz doldurur. Zorlu kaynak ve termal iş görevlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için özel olarak üretilir. Sert lehimleme, taşlama, sıcak metal döküm üzerinde çalışma ve boyalı ve galvanizli parçaların kesilmesi işlemleri için tasarlanan kaynak eldivenleri ise ağır iş eldiveni modelleri arasında karşınıza çıkar. Pamuk astarlı iç yapısı ısı yalıtımı sağlar ve konforu yüksek seviyelere taşır. Uzatılmış manşete sahip olan kaynak eldiven çeşitleri eller ile birlikte ön kol için de koruma sağlar. Elleri terletmeyen özelliğe sahip olan modeller, esnek hareket etme ve üstün kavrama kabiliyeti imkanı sunarak çalışmalarınıza yardımcı olur. Giyilip çıkarılması oldukça rahat olan bu ürünler mekanik risk gibi özellikler ile zenginleştirilerek beğenilerinize sunulabilir. Çalıştığınız sektörün şartlarını göz önünde bulundurarak uygun donanıma sahip kaynakçı eldiveni modeline sahip olabilirsiniz.

 

Kaynak Eldiven Fiyatları

 

Her türlü kaynak uygulamasında kullanılarak çalışan kişiye güvenlik ve konfor sağlayan kaynak eldivenleri, geniş bir yelpazede sizlerle buluşur. Isıya karşı dayanıklı olan bu ürünlerin, mekanik risklere karşı da koruyucu özelliklere sahip olduğu görülür. Kaynak işlemini rahat ve sorunsuz bir şekilde yapmanıza imkan tanıyan bu ürünler; siyah, beyaz, yeşil, kırmızı kaynakçı eldiveni gibi farklı renk seçenekleri ile karşınıza çıkar. Kevlar, koton, pamuk, yarma sığır derisi gibi farklı astar malzemeleri kullanılarak üretilebilen kaynak eldiveni fiyat aralıkları; her bütçeye hitap etmeyi başarır. Marka, tasarım ve model gibi özelliklere göre değişkenlik gösterebilen fiyatlar arasında kendi bütçenize uygun olanı bulmanız mümkündür. İstek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size uygun olan modeli kolayca bulabilir, seçtiğiniz modele sayfamızda bütçenize uygun fiyatlarla sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.