Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Darbe Emici Eldivenler

 

Ellerinizi kesikler, ezilmeler, kimyasal yanıklar gibi birçok riske karşı koruma altına alan iş güvenlik eldiveni, belirli ihtiyaçlar doğrultusunda özelleştirilen modelleri ile beğenilerinize sunulur. İş sağlığı ve güvenliği açısından önemli bir rol üstlenen iş güvenliği eldivenleri darbe yaralanmalarına karşı koruma sağlayan modelleri ile ön plana çıkar. Darbeye dayanıklı olan bu modeller, darbe emici eldiven kategorisinde karşınıza çıkar. Ağır nesneleri hareket ettirirken veya ellerinizin ezilebileceği bir alet ile çalışırken darbe emici eldivenler kurtarıcınız olur. Darbelerin elinizin belirli bir kısmına veya parmaklarınıza gelmesini önleyen bu eldivenler, darbeyi emerek yumuşatır. Darbenin bir kısmını emen bu ürünler kalan kısmının ellerinizden dağılarak uzaklaşmasını ve böylece yararlanmamanızı sağlar. Darbe emici eldivenler; Ansell Ringers gibi alanında ön plana çıkmayı başaran marka seçenekleri ile beğenilerinize sunulur. Yepyeni teknolojiler eşliğinde üretilen bu ürünlere hemen şimdi göz atabilir, aradığınız koruyucu ekipmana kolayca sahip olabilirsiniz.

 

İş Güvenliğini Sağlayan Darbe Emici Eldivenler Özellikleri

 

Ağır imalat, elektronik, yükleme ve taşıma, metal işleme, imalat, endüstri, montaj, otomotiv, kaynak işleri, inşaat, madencilik ve daha birçok sektörde kullanıma sahip olan darbe emici eldiven çeşitleri farklı özellikler ile donatılarak sizlere sunulur. Delinmeye, kesilmeye, tutulmaya ve aşınmaya karşı dirençli olan bu ürünler; yaralanma ihtimalini minimuma düşürür. Su toplaması, sıyrılma, derin kesikler, kirle ve nemle temas, çizilmeler gibi riskleri ortadan kaldırmaya yarar. Bileğin ve parmakların rahat bir şekilde hareket edebilmesini sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Islak, kuru, soğuk ve sert ortamlarda kullanıma uygundur. EN standartlarına uygun olarak üretilir ve sorunsuz bir deneyimi beraberinde getirir. Darbe azaltıcı özelliği sayesinde çalışmalarınıza kesintisiz bir şekilde devam edebilmenize imkan tanır. Darbe emici eldiven özellikleri modeller arasında değişkenlik göstererek her ihtiyaca hitap etmeyi hedefler. 

 

Her Sektöre Uygun Darbe Emici Eldivenler Modelleri

 

Ellerinizi farklı risklere karşı koruma altına alan darbe emici eldivenler, çalışma koşullarına ve farklı sektörlere göre özelleştirilen bir model yelpazesine sahip olur. Ansell darbe emici eldiven modelleri; kesilmeye dayanıklı, titreşim önleyici, soğuk dirençli, gıda uyumlu, aleve dayanıklı, antistatik ve daha birçok özelliklerle zenginleştirilen seçenekleri beğenilerinize sunar. Darbe emici özelliği ile birlikte bu gibi donanımlara da sahip olabilen çeşitli modeller, çok yönlü bir deneyimi beraberinde getirir. Yüksek görünürlük sağlayan renklere sahip olan bu ürünler, darbeli işlerde ellerinizin tamamını koruyabilecek tasarıma sahiptir. Kaplama malzemesi, kaplama rengi, astar malzemesi, bağlantı fonksiyonu, bağlantı tipi, manşet stili ve daha birçok özelliğe göre değişkenlik gösterebilen onlarca farklı modele göz atarak aradığınız koruyucu ekipmanı kolayca bulabilirsiniz.

 

Darbe Emici Eldiven Fiyatları

 

Çalışma performansınıza katkıda bulunacak özelliklere sahip darbe emici eldivenler, konforlu ve güvenli bir kullanımı beraberinde getirir. Avuç içi ve parmak uçları güçlendirilen bu ürünler, sizleri mekanik darbelerin olumsuz etkisine karşı korur. Montaj işlemleri, inşaat işleri, çöp toplama, yük bindirme indirme ve daha birçok uygulamada kullanılması gereken bu ürünler; iş kazalarını minimuma indirerek güvenliğinizi artırmaya yarar. Terleme yapmayan özel yapısı ile çalışmalarınıza sorunsuz bir şekilde devam etmenizi sağlar. Ansell veya Ringers markalı iş eldiven fiyatları kaplama rengi, astar malzemesi, bağlantı tipi, kaplama malzemesi, risk grubu gibi özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Ringers iş eldiveni ve diğer modeller her bütçeye hitap eden aralıkları ile gözler önüne serilir. Aradığınız darbe emici eldiven modeline bütçe dostu fiyatlarla sahip olmak için doğru adrestesiniz.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.