3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Koruyucu Ayakkabı Galoşu

 

Çalışanlar için büyük bir öneme sahip olan iş kıyafetleri,  gündelik kıyafetlerden farklı olarak özel bir tasarıma sahiptir. Özel donanımları ile öne çıkan bu ürünlerin her biri farklı sektörler gözetilerek dizayn edilir. Çalıştığınız sektörün tehlike durumuna göre kıyafetlerin koruma oranı da arttırılır.  Bu bağlamda piyasada pek çok kıyafet türünü görmek mümkündür. Bunlar arasında öne çıkan ve pek çok sektörde rağbet gören koruyucu galoş kullanışlı yapısı ile öne çıkar. Genellikle beyaz renkte tasarlanan bu ürünler,  farklı markalar altında satışa sunulur. Pek çok sektör tarafından tercih edilen ayakkabı galoşu çeşitleri ile ihtiyacınızı karşılar niteliktedir. Özel olarak dizayn edilen bu ürünler giysilerle kombine olarak kullanılabilir. Genellikle beyaz renkte tasarlanan galoş modellerinin her biri  farklı ayak numaralarını uyum sağlar. Polietilenden imal edilen modeller, dayanıklı ve konforlu olması ile öne çıkar. 

 

Birbirinden Farklı Modelleri ile Galoş Çeşitleri

 

İşinizi güvenli bir şekilde yapmak istiyorsanız, bunun için üretilen çeşitli aksesuarları kullanabilirsiniz. Bu tarz ürünler tehlikeli durumlara karşı vücudunuzu korur ve işinizi rahat bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda günlük kullandığınız kıyafetlerin kirlenmesini ve toz kapmasını da önleyen bu ürünlerin her biri farklı çeşitte üretir. Pek çok sektörde kullanılan ayakkabı galoşu modelleri de bunlar arasında yer alır. Ergonomik tasarıma sahip olan bu modeller, rahatlığı ön planda tutanların tercihidir. Sıvıları ve aerosolleri iten  işçi galoşları yüksek oranda sızdırmazlık sağlar. Böylelikle ayakkabınızda kimyasal sıvıdan kaynaklı tehlikelerin önüne geçebilirsiniz. Mükemmel bir bariyer görevi gören koruyucu galoş modelleri, pek çok sektörde kullanılmaktadır. Bunlar arasında sağlık, mühendislik, kimya gibi alanları saymak mümkündür. Aynı zamanda bu ürün pratik giyilebilmesi nedeniyle de kişiye büyük rahatlık sağlar.

 

Kullanışlı Yapısı ile Galoş Çeşitleri

 

Yapılan işin kolay ve bir şekilde halledilmesini sağlayan galoş modelleri birbirinden farklı tarzda üretilir. Bu modeller arasında öne çıkan koruyucu ayakkabı galoşu kolay giyilebilir olması nedeniyle oldukça pratiktir. Ayakkabınızı tamamen kapatan bu ürün, sıvı dökülmelerine karşı mükemmel bir bariyer sunar. Aynı zamanda toz gibi oluşumlara karşı da etkili olan bu ürün ayakkabınızın kirlenmesini önler. Özellikle de boya yaparken bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürün sayesinde ayakkabınızın kirlenmesini önler,  üzerine boya yapışmasını engelleyebilirsiniz.

Galoşlar arasında diğer önemli bir ürün ise botlardır. Bot galoşu beyaz rengi ve uzun yapısı ile öne çıkan bir üründür. Botunuzu tamamen saran bu galoşlar, onun üzerini boya, kimyasal sıvı gibi oluşumlara karşı korur. Bu galoşlar ipli şekilde tasarlandığı için ayakkabınızı sarar. Böyle de ayaktan çıkması önlenir. Alternatif olarak tercih edebileceğiniz çizme galoşu modellerini de piyasada bulabilirsiniz. Oldukça uzun yapıdaki bu galoşlar, çizmenizi sararak onu korur. Elastik yapısı nedeni ile kolay bir şekilde giyip çıkarabileceğiniz bu ürün oldukça kullanışlıdır. Bu modelin uç kısmında bulunan lastikli yapı onun ayakkabıdan çıkmasının önüne geçer. 

 

Galoş Çeşitleri ve Fiyatları


Çalışma hayatını kolaylaştıran en önemli ürünlerin başında aksesuarlar gelir. İşçilere özel olarak üretilen bu aksesuarlar içinde galoş, ceket, kolluk gibi pek çok ürün yer alır. Özellikle de pek çok sektörde tercih edilen galoş modelleri, oldukça kullanışlıdır.  Birbirinden farklı markalar arasından öne çıkan tyvek bot galoşu tarzı ve kullanışlılığı ile müşteri beklentilerini karşılar niteliktedir. Özel olarak üretilen kaydırmaz tabanlı galoş modeli sayesinde işlerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Evinizde badana boya işi yapıyorsanız, ayakkabınızı bu galoşlar ile koruyabilirsiniz. Bu galoşlar sayesinde ayakkabınıza boya veya herhangi  bir sıvı madde geçmez. Aynı zamanda kaydırmaz galoş modelleri ile rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.