3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yapı Market & Hırdavat

 

İnşaat sektörü başta olmak üzere pek çok alanda yapı market & hırdavat ürünlerini görmek mümkündür. Bunların her biri farklı amaçlarla kullanılan özel ürünlerdir. Yapı market ürün çeşitlerinden porselen, seramik, deri, ahşap, mukavva, kauçuk gibi yüzeylerde kullanılabilen silikonlu yapıştırıcılar, fonksiyonel yapısı ile öne çıkar. Pek çok yüzeyin yapıştırılmasında rol oynaması nedeniyle çok amaçlı olarak kullanılabilir. Genellikle akvaryumların üretiminde kullanılan silikonlu yapıştırıcılar, çabuk kuruma özelliğine sahiptir.

Silikon yapıştırıcılar kullanıldığı alanda iz bırakmaması nedeniyle görüntünün bozulmasına neden olmaz. Aynı zamanda şeffaf yapıya sahip olması görünümünü azaltmak için ekstra bir avantaj sağlar. Diğer yandan %100 silikonlu olarak üretilen modelleri de görmek mümkündür. Elektrikli ev eşyalarının üretiminde, otomotiv sektöründe ve endüstriyel makine parçalarının yapımında sıklıkla kullanılan silikonlu modeller, yüksek ısıya dayanıklıdır. Elastikiyetini uzun yıllar boyunca korumasının yanı sıra nemle sertleşen bu ürün, pek çok yüzey alanının onarılmasında tercih edilir. Ekstra olarak yaşlanmaya ve UV ışınlarına karşı dayanıklı olması ona artı bir özellik katar.

Alternatif olarak tercih edebileceğiniz beyaz silikonlu modeller, antibakteriyel olarak tasarlanmıştır. Çatlama, küflenme ve sararma yapmayan bu ürünler, uzun yıllar dayanıklılığını korur. Hırdavat ürünleri sektörün aranan malzemesi olması nedeniyle pek çok alanda rağbet görür. Duşakabin imalatında, banyo ve mutfakların fayans montajında onun etkilerini görmek mümkündür.

 

Kullanışlı Yapı Market & Hırdavat Ürünleri

 

Bugünün koşullarında pek çok alanda kullanılan yapı market ürünleri onarım ve tamirat işlerinde yardımcı eleman görevini görür. Aynı zamanda  pek çok ürünün imalatında da yapı market ve hırdavat ürünlerinin etkisini görmek mümkündür. Birbirinden farklı çeşitleri ile piyasaya sunulan bu ürünler, yediden yetmişe her alanda ihtiyacı karşılamaya yönelik çözümler sunar. Metal, plastik gibi alanlarda kullanabileceğiniz hızlı yapıştırıcılar, her sektörde kendine yer bulmayı başarır. Önemi bir hayli büyük olan bu yapıştırıcılar, çok amaçlı yapısı ile öne çıkar. Hızlı ve mükemmel bir onarım sağlayan bu ürünler ile yaşadığınız alanda onarılmadık eşya bırakmazsınız.

Kağıt, deri gibi yüzeyler için uygun olması ve yapıştığı alana yüksek mukavemet göstermesi onun tercih edilme sebeplerinden birisidir. Aynı hırdavat ürünlerinden yapıştırıcılar zamanda çok çabuk kuruma özelliği sebebiyle  hızlı ve pratik bir işlem sağlar. Bu yapıştırıcıların arasında  farklı gramaj ağırlıklarını bulmanız mümkündür.  İhtiyacınız doğrultusunda bunlardan birisini tercih ederek seçiminizi yapabilirsiniz. Diğer yandan endüstri sektörünün vazgeçilmez parçalarından birisi olan vida sabitleyici de oldukça kullanışlıdır. Çeşitli gramaj seçenekleri ile satışa sunulan bu ürün, dişli bağlantı elemanlarının kilitlenmesini ve sızdırmazlık sağlamasına yardımcı olur. Düşük viskoziteli olması nedeni ile bağlantı elemanlarının arasına kolaylıkla girer ve uygulama yapılmasına olanak sağlar. Böylelikle uygulama öncesinde herhangi bir aparatın sökülmesine gerek duymazsınız. 

 

Birbirinden Çeşitli Yapı Market & Hırdavat Ürünleri

 

İnşaat, endüstri gibi pek çok sektörde kullanılan hırdavat malzemesi günümüz dünyasının vazgeçilmez elemanlarından birisidir. Her biri farklı amaçlara yönelik tasarlanan hırdavat ürünleri, ihtiyacınız  doğrultusunda üretilir. Bunlar arasında hızlı yapıştırıcı, silikon yapıştırıcı gibi birçok ürünü görmek mümkündür. Demir, alüminyum, çelik gibi yüzeylerde rahatlıkla kullanabileceğiniz yüzey contası da bunlar arasında yer alır. Bağlantı alanlarında sıklıkla tercih edilen bu ürün, yüksek mukavemet gösterir. Gelişmiş yapışkanlı özelliği sayesinde uygulama yüzeyinde istediğiniz etkiyi verir.

Hırdavat çeşitleri arasında öne çıkan bir diğer ürün ise pas sökücüdür. Rutubet gibi nedenlerden dolayı  paslanan alanların eski haline gelmesine yardımcı olan ürün, metal yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Mikroorganizma, bakteri ve mantarlara karşı yüksek bir dayanım özelliği olması nedeniyle tercih edilir. Aynı zamanda mükemmel soğutma ve yağlama performansı onu sektörün aranan yıldızı yapar. Hızlı ve pratik olması nedeniyle son dönemde rağbet gören sprey yapıştırıcılar, oldukça sağlam bir tutunma sağlar. Kumaş, ahşap, metal gibi yüzeylerde kullanabileceğiniz bu  yapıştıştırıcı, uygulandığı alanda pürüz bırakmaz. Performansı ile istediğiniz etkiyi almanızı sağlar. 

 

Yapı Market & Hırdavat Ürünleri ve Fiyatları

 

Özellikle de belirli sektörlerde iş hayatına adım attığınız andan yapı market ürünleri ile karşılaşmanız mümkündür. Farklı markalar tarafından üretilen bu ürünler, çeşitli donanımlara sahiptir. Yapı market malzemeleri arasında yer alan merdiven kaydırmaz bantta bu ürünler arasında kendine yer bulur. Kayma önleyici etkiye sahip olan bu bantlar, fabrika zeminleri ve endüstri alanları başta olmak üzere pek çok yerde kullanılabilir. Yürümenin gerektiği her alanda kullanabilmeniz onu oldukça fonksiyonel yapar. Ergonomik tasarımı nedeniyle ürünü dilediğiniz yere götürebilir, işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Kayarak savrulmayı önlemesi nedeniyle işle ilgili kazaları en aza indirger.

Diğer yandan yüzeye yapıştırma yapmadan önce bu alanın temizlenmesi bir hayli önemlidir. Yağlardan veya yağ bazlı maddelerden yüzey alanlarını arındırmak yapıştırma işlemini daha etkili kılar. Metal yüzey temizleyiciler de bu amaçla üretilen özel bir üründür. Yüksek solvent özelliğe sahip olması nedeniyle dilediğiniz alanda istediğiniz gibi bir temizlik yapabilirsiniz. Böylelikle daha etkili  bir şekilde işlemlerinizi  uygulayabilirsiniz. Hırdavat ürünleri sadece bunlarla sınırlı kalmaz. Korozyon önleyici ve yağlayıcı özelliği ile öne çıkan sıvı gres yağı da bunlar arasında yer alır. Akma yapmayan ve suya karşı oldukça dayanıklı olan sıvı gres yağı, hırdavat alanının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Siz de seçeneklerden yararlanarak yapı market ürünlerinden birisine sahip olabilirsiniz. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.