ramazan_bayrami_popup.png (45 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kimyasal Mekanik Eldivenler

Ellerinizi kimyasal maddelere ve mekanik risklere karşı koruma altına alan kimyasal mekanik eldiven, iş sağlığı ve güvenliği açısından önemli bir rol üstlenir. Kişisel koruyucu ekipmanlar arasında karşınıza çıkan bu eldivenler, birçok iş kazası riskini minimuma düşürür. Endüstri, gıda işleme, inşaat, otomotiv, metal fabrikasyonu, ulaştırma ve daha birçok sektörde kullanılabilir. Mekanik kimyasal eldiven modelleri, EN standartına sahip olup Kategori 2 ve Kategori 3 risk gruplarında yer alabilir. Kaplama rengi, kaplama malzemesi, astar malzemesi, manşet stili ve daha birçok özelliğe göre değişkenlik gösterebilen kimyasal mekanik eldiven çeşitleri geniş ürün yelpazesi içerisinde sizleri bekler. Sayfamıza göz atarak modelleri yakından inceleyebilir ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip olanı kolayca bulabilirsiniz.

 

İş Güvenliğini Sağlayan Kimyasal Mekanik Eldivenler Özellikleri

Makine ve ekipman kullanımından otomotiv sanayiye kadar birçok alanda kullanılan kimyasal mekanik eldiven özellikleri ile iş güvenliğini sağlamayı hedefler. Çapak, aşınma ve delinme koruması sağlayan bu ürünler; yüksek performansı kaçınılmaz kılar. Ter azaltma özelliğine sahip olan modeller daha fazla konfor ve verimliliği beraberinde getirir. Kuru ve ıslak kavrama için uygun olan bu ürünler, kimyasal çözücüler ile kullanıma uygundur. Yırtılma ve kesilmelere karşı dirençli olmaları sayesinde sorunsuz bir deneyim yaşatır. Sağlam yapısının yanı sıra şık ve kullanışlı tasarımları ile de beğenileri kazanır. Kırmızı, yeşil, mavi, sarı gibi farklı kaplama rengi ve beden seçenekleri ile sizlere sunulan bu ürünler arasından isteğinize uygun olanı bulmanız mümkündür. Kimyasal ve mekanik korumasının yanı sıra antistatik özelliğe de sahip olabilen onlarca farklı model için doğru adrestesiniz.

 

Her Sektöre Uygun Kimyasal Mekanik Eldivenler Modelleri

Kimyasal mekanik eldiven modelleri her sektöre uygun seçenekleri ile beğenilerinize sunulur. Hem kimyasal hem de mekanik koruma sunan bu ürünler, çalışanların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilir. Ergonomik tasarımları ve yumuşak yapısı ile kolayca giyilir ve iyi bir kavrama sağlar. Nitril kimyasal eldiven modelleri arasında ısı, kimyasal ve sıvı korumalı ürünler de bulunur. Cilde kimyasal sızıntı olasılığını ciddi ölçüde azaltan bu modeller, ısıya karşı da dayanıklı bir duruş sergiler. Islak ve kuru kavrama becerisini artırmasının yanı sıra el yorgunluğunu da azaltır. Kesilme direnci teknolojisine sahip olan modeller, yırtılmalara karşı korumaya sahip olur. Yüksek görünürlüklü kesilme koruyucu astara sahip olan modeller önemli bir avantajı beraberinde getirir. Eldiven kesildiği zaman bu koruyucu astar gösterge işlevi görür ve kimyasal korumanın tehlikeye girdiğini haber verir. Farklı risklere karşı koruyucu teknolojilere sahip olan eşsiz modeller, zengin bir yelpazede sizlerle buluşur.

 

Her Bütçeye Uygun Kimyasal Mekanik Eldivenler Fiyatları

Kimyasal mekanik eldiven kullanımı ile birçok iş kazasının önüne geçmeniz mümkündür. Kimyasal sıvı kullanımında ellerin yanmasından endüstriyel makine kullanımında ellerde oluşabilecek yaralanmalara kadar birçok kaza bu koruyucu ekipman yardımcı ile engellenebilir. Aşınma, kesilme, yırtılma, delinme ve daha birçok riske karşı koruma sağlayan özellikleri ile göz doldurur. Tuzlara ve deterjanlara yüksek dirençli, sıvı koruyucu, antistatik, ısı ve mekanik korumalı, az terleme sağlayan, sıcak soğuk dirençli ve daha birçok model seçeneğini hemen şimdi yakından inceleyebilirsiniz. Kaplama rengi, astar malzemesi, manşet stili, kaplama malzemesi, marka ve diğer özelliklere göre değişkenlik gösteren kimyasal mekanik eldiven fiyatları bulunur. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarına sahip olan bu ürünler arasından ihtiyacınıza uygun model seçimi yaparak bütçe dostu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yüksek kaliteli kimyasal mekanik eldivenler için sayfamıza göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.