Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Ayak Koruma

İÇalışma esnasında güvende olmanız önemli bir konudur. Bunun için sizi olası tehlikelere karşı koruyabilecek pek çok ürün ve ekipman vardır. Ayak koruma ürünleri de bunlar arasında yer alır. İş güvenliğiniz için özel olarak üretilen bu ürünler arasında iş ayakkabıları da bulunur. Çalıştığınız süre boyunca ayaklarınızı daha konforlu olması için özel olarak üretilen bu ayakkabılar ile kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretildikleri için darbelere ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklılık gösterebilirler. Ayak yapınıza uyum sağlayabilecek iş ayakkabıları ile gün boyu ayakta çalıştığınız bir işiniz olsa bile ayak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Zorlu zeminler ve farklı kullanım alanları için ihtiyacınıza uygun olarak farklı iş ayakkabıları arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece iş ayakkabısı ile çalışma alanlarınızda maksimum konfor ve güvenlik elde edebilirsiniz. Aradığınız özelliklere sahip çeşitli iş ayakkabılarını bulabilmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Ayak Koruma Ekipmanları Modelleri

Farklı kullanım alanları ve ihtiyaçlara uygun olarak çeşitli iş ayakkabıları üretilmiştir. Bu sayede farklı çalışma alanları için en ideal iş ayakkabısını seçerek güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz. İş ayakkabısı modelleri bağcıklı ve bantlı olarak ayrılır. Bağcıklı modellerin sıkılığı kolay bir şekilde ayarlanabilir. Bantlı olanlar ise kolay ve pratik bir şekilde giyip çıkarılabilir. Bu özellikler arasından size uygun olanı tercih ederek kullanım konforu elde edebilirsiniz. Tasarımları bakımından da iş ayakkabıları oldukça çeşitlidir. Bazı modeller kışa uygun olarak bot şeklinde, bazıları ise daha kısa olarak üretilir. Bu sayede farklı mevsimlerde de iş ayakkabınız ile güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz.

Renk açısından da çeşitlenen iş güvenliği ayakkabıları, farklı tarzlara hitap eder. Bu sayede hem tarzınızı yansıtan hem de sizi koruyan kaliteli iş güvenliği ayakkabılarını bulabilirsiniz. Enjeksiyon taban teknolojisine sahip olan bu ayakkabılar, anatomik ayak şeklinize uyum sağlar. Böylece ayak sağlığınızı koruyabilir. Aynı zamanda nefes alabilir bu tabanlar, kolay bir şekilde çıkarılabilir. %100 polyester iç astar da kullanım ömrü açısından avantaj sağlar. Zengin bir çeşitlilik sunan iş güvenliği ayakkabısı modelleri arasından konforunuza, ihtiyacınıza uygun seçim yapabilirsiniz.

 

İş Güvenliği Sağlayan Ayak Koruma Ürünlerinin Özellikleri

İş ayakkabılarını diğer ayakkabılardan ayıran bazı özellikler vardır. Örneğin; iş ayakkabılarının mutlaka kaliteli materyaller kullanılarak üretilmesi gerekir. Çünkü iş esnasında meydana gelebilecek kazalara karşı bu ayakkabıların direnç göstermesi ve ayaklarınızı koruması önemlidir. Aynı zamanda uzun ömürlü kullanım açısından da kaliteli malzemelerin önemi oldukça büyüktür. İş ayakkabısı özellikleri arasında anatomik şekillendirilmiş olmaları da yer alır. Çünkü uzun saatler boyunca ayağınızda kalan ve hareketlerinizde size destek sağlayan bu ayakkabıların, ayak şeklinize zarar vermemesi gerekir. Aynı zamanda üretiminde kullanılan materyallerin nefes alabilir özelliğe sahip olması da önemli bir detaydır. Aksi takdirde ayaklarınızın terlemesine neden olur. Bu ayakkabılarda kısa sürede kuruma özelliği de bulunmalıdır. Çünkü iş esnasında ayakkabılarınız çeşitli maddelerden dolayı ıslanabilir. Kısa süre içinde eski haline gelmesi, tekrar kullanım yapabilmeniz bakımından önemlidir.

İş ayakkabılarında bulunan en önemli özelliklerden biri de burun kısımlarında çelik bulunmasıdır. Bazı modellerde bulunan bu detay sayesinde ayağınıza düşebilecek malzemelere karşı kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Ekstra yumuşak iç yapısı ile kullanım süreniz boyunca size konfor sunar. Maksimum konfor sunan enjeksiyon taban teknolojisine sahiptir. Batmaya karşı dirençli ara tabanı sayesinde hem güvenlidir hem de kullanım ömrü oldukça uzundur. Dayanıklı dış tabana sahip iş ayakkabısı çeşitleri aşınmaya ve kaymaya karşı direnç gösterebilirler. Bu da kullanım açısından size güven ve konfor sağlayabilir. Daha yüksek performanslı ve verimli kullanım yaparak çalışma alanınızda kendinizi daha emniyetli hissedebilirsiniz. Farklı modellerdeki iş ayakkabılarının sahip oldukları özellikler de farklıdır. Bunlar arasından seçim yaparken özelliklerini, kullanım alanınızı ve ihtiyacınızı göz önünde bulundurabilirsiniz.

 

Ayak Koruma Ekipmanları Fiyatları

İş ayakkabıları, oldukça fazla model ve çeşit sunduğu için fiyat açısından da oldukça çeşitlidir. Bu ayakkabıların fiyatlarının belirlenmesinde renk, tasarım, materyal gibi pek çok kriter göz önünde bulundurulur. Örneğin; siyah renkli olanlar ile kahverengi iş ayakkabıları arasında fiyat farkları vardır. Daha çok siyah renkli olanlar tercih edildiği için daha fazla model bulunur. Kullanım alanınıza göre de bu renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Fiyatları etkileyen kriterlerden bir diğeri de kullanılan materyaldir. Süet olanlar ile deri modeller arasında fiyat farkları görülür. Çünkü bu iki materyal kullanım açısından farklı avantajlar sunar. Deri olanlar hem dayanıklı yapıları hem de şık görünümleri ile öne çıkmaktadır. İş ayakkabısı fiyatları konusunda ayakkabının tipine de bakılır. Bot şeklinde olanlar kışın kullanıma uygundur, kısa olanlar ise yaz aylarında kullanım için uygundur. Bu iki farklı tipteki iş ayakkabısının fiyatları arasında da farklar vardır.

Üretildikleri materyaller bakımından da iş ayakkabıları farklı fiyatlar modeller sunar. Nefes alabilir hakiki deri ve nefes alabilir hakiki süet deri gibi farklı materyaller kullanılır. Bazı iş ayakkabılarının ön kısmında yer alan çelik burun, olası kazalara karşı ayaklarınızı oldukça etkili bir şekilde koruyabilir. Aynı zamanda dayanıklı oldukları için uzun ömürlü kullanım imkanı da sunar. Çalışma alanınızda her zaman kendinizi güvende ve rahat hissedebilmeniz için iş ayakkabılarını kullanmanız oldukça önemlidir. Birbirinden dayanıklı, kaliteli, işlevsel ve şık iş ayakkabıları ile çalışma ortamınızda olası kazalara karşı ayaklarınızı koruyabilirsiniz. Ayak koruma ekipmanları arasından kendinize uygun seçim yaparak güvenli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.