Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Koruyucu Önlükler

 

Çalışma hayatına adım attığınız andan itibaren birbirinden farklı önlük modelleri ile karşılaşmanız mümkündür.  Her biri farklı markalar altında satışa sunulan bu ürünler, kalitesi ile uzun yıllar kullanılmak üzere tasarlanır. Bu örnekler arasında öne çıkan arkadan bağlamalı ve boyundan geçirmeli olanlar, pek çok sektörde rahatlıkla kullanılabilir. Bu alanlar arasında fileto ve kıyma etlerinin ambalajlanması, kutulama, şişeleme, ekipman tamiri ve bakımı, tesis dezenfeksiyonu sayılabilir.

Oldukça kullanışlı olan işçi önlükleri PVC materyalden üretilir. Esnek yapısı ile bilinen bu materyal, aşınma ve delinmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Asit ve kostik baz sıçramalarına karşı önlem almak istiyorsanız, bu tarz bir koruyucu önlük modelini tercih edebilirsiniz. Bel kısmında yer alan ayarlanabilir  bağlar ile rahat ve konforlu bir şekilde işinizi halledebilirsiniz. Her boya uyum sağlayan bu önlük, ergonomik tasarımıyla pek çok kişinin ihtiyacını karşılayacak niteliktedir. 

 

İşlevsel Yönü ile Koruyucu Önlük Modelleri

 

Piyasada birbirinden farklı önlük modellerini görmek mümkündür. Bunların her biri işçi güvenliğini sağlamak ve olası tehlikelere karşı onları korumak amacıyla tasarlanmıştır. Bu bağlamda farklı sektörlere bağlı olarak koruyucu önlük markaları da değişiklik gösterir. Daha çok laboratuvar önlüğü olarak adlandırılan modeller kimya, tıp gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanır. Aynı zamanda bu modelleri farmasötik işleme, genel temizlik ve sprey boyama sektörlerinde de tercih edebilirsiniz. Bu kimyasal koruyucu önlük içinde vücudunuzu tehlikeli kimyasallara karşı koruyabilirsiniz. Böylelikle yaralanma oranlarını bir nebze olsun azaltabilirsiniz. Uzun kollu yapısı ile öne çıkan bu ürün aynı zamanda ön kısmı tamamen kapatılabilir. Böylelikle tehlikelere karşı daha fazla önlem alabilirsiniz.  Geniş ürün yelpazesi sayesinde farklı beden ölçülerine  sahip olan modellere kolaylıkla erişebilirsiniz. Böylelikle rahat ve konforlu bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. 

 

Kullanışlı Yapısı ile Koruyucu Önlük Modelleri

 

Kullanışlı yapısı ile öne çıkan önlükler, iş hayatının vazgeçilmezleri arasında yer alır.  Günlük hayatta kullanılan kıyafetlerin kirlenmesine önleyen bu ürünler,  aynı zamanda  çalışanları tehlikeli durumlara karşı korur. Fermuarlı ve çıtçıtlı koruyucu önlük özellikleri sayesinde tehlikelere karşı daha fazla önlem alabilirsiniz. Kolay giyip çıkarabileceğiniz bu önlük modelleri rahat kullanımı ile kişiye büyük konfor yaratır. Cepli ve cepsiz pek çok modeli ile işçi önlükleri oldukça fonksiyoneldir. Özellikle de cepli modellerin içerisine kalem, cep telefonu gibi pek çok kişisel eşyanızı sığdırabilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip olan bu modeller aynı zamanda boyun bölgesini koruyan yaka kısmı ile sıvı sıçramalarına karşı önlem almanızı sağlar. Laboratuvar ortamında ve genel bakım işlerinde kullanabileceğiniz birbirinden farklı işçi önlüğü fiyatları ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Koruyucu Önlük Modelleri ve Fiyatları


Çalışma hayatında sıklıkla kullanılan  önlük modelleri, birbirinden farklı renk ve desenleri ile ön plana çıkar. Koruyucu önlük kullanım amacı vücudunuzu kimyasal sıçramalardan korumak olsa da aynı zamanda bu ürün ile kıyafetlerinizin kirlenmesini de önleyebilirsiniz. Düşük boyuttaki partiküllere karşı üstün koruma sağlayan bu ürünler, olası tehlikeleri önler. İşinizi rahat bir şekilde yapmanızı sağlayan koruyucu önlük fiyatları ile farklı seçenekleri bir arada tutar. Dilerseniz bu ürünler arasından radyasyon koruyucu önlük modellerine de göz atabilirsiniz. Güçlü kumaş yapısıyla her türlü etkiye karşı olan bu ürün, vücudunuzun korunmasını sağlar. Ürünün imalatını da kullanılan kumaş yapısı radyasyon gibi oluşumlara karşı engelleyici niteliktedir. Böylece bu önlüğü kullanırken rahat bir şekilde işlerinizi yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.