Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Koruyucu Kolluklar

 

El bileğinden dirsek kısmına kadar olan kol bölümünü korumak amacı ile tasarlanan kolluklar iş sağlığı ve güvenliği açısından önemli bir rol üstlenir. El bileğinden omuza veya dirsek kısmından omuza kadar olan kolluk modelleri de mevcuttur. Farklı çalışma koşulları doğrultusunda çeşitli özelliklerle zenginleştirilen kolluk çeşitleri birçok riske karşı koruma sağlar. Isı ve kesilmeye dayanıklı, aşınma dirençli, gıda uyumlu ve daha birçok model seçeneği gözler önüne serilir. Esneyebilen dikişlere ve kumaş yapısına sahip olan ürünler, farklı çalışma sektörlerinde işinizi hem rahat hem de güvenli bir şekilde yapabilmenize imkan tanır. Gıda işleme, inşaat, otomotiv, metal fabrikasyonu, kaynak işleri başta olmak üzere birçok sektörde olmazsa olmaz kişisel koruyucu ekipmanlar arasında yer alan kollukları yakından incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

İş Güvenliğini Sağlayan Koruyucu Kolluk Özellikleri

Kolluklar özellikleri ile koruyucu bir role sahip olup iş güvenliğini sağlamayı hedefler. Terleme ve kaşıntı gibi sorunları geride bırakan tasarımları sayesinde konforlu bir çalışma deneyimi yaşatır. Ayarlanabilir tasarımları sayesinde özelleştirilerek kullanılabilir. Sabitleme sistemine sahip olan kolluk modelleri yaralanmalara ve çeşitli iş kazalarına karşı önlem almanızı sağlar. Polyester, fiberglas, naylon, kevlar gibi farklı astar malzemeleri eşliğinde üretilen kolluklar; Kategori 2 ve Kategori 3 risk grubu içerisinde yer alabilir. Kolluk, örgü bilek, parmak yuvalı örgü bilek, parmak yuvasız örgü bilek gibi farklı manşet stillerine sahip olan bu ürünler; EN standartlarına uygun olarak üretilir. Kaplama malzemesinden kaplama rengine astar malzemesinden manşet stiline kadar birçok özelliğe göre değişkenlik gösteren kolluk modellerine hemen şimdi göz atarak çalışma alanınıza uygun olan koruyucu ekipmana kolayca sahip olabilirsiniz.

Her Kullanıma Uygun Koruyucu Kolluk Modelleri

Farklı sektörlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan Ansell kolluk modelleri, geniş bir yelpazede beğenilerinize sunulur. Gıda uyumlu ve kesilme dirençli modeller, gıda işleme alanlarında sıklıkla tercih edilir. Bütün gıda maddeleri ile temas için uygun olan bu modeller, kesilmeye karşı yüksek dirence sahiptir. Isı ve kesilme dirençli koruyucu kolluklar ise genellikle otomotiv, metal fabrikasyonu ve makine ve ekipman kullanımı gibi alanlarda tercih edilir. Güvenli kavrama için yüzde yüz kevlar kısa fiberden üretilen bu modeller, kesilmeye karşı yüksek düzeyde dayanıklılık sunar. Kaynak işleri yapılırken kullanılmak üzere hem kesilmeye hem de ısıya karşı dirençli modeller tavsiye edilir. Kaynak işlerinde oluşabilecek kazaları önlemek açısından kıvılcımlar, yüksek ısı ve kesilme risklerine karşı koruyucu kolluk kullanımının koruyucu bir önem arz ettiği bilinir. Çalıştığınız alanın koşulları doğrultusunda sizleri olası risklere karşı koruma altına alabilecek kolluk modellerine yönelerek sorunsuz bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz.

Koruyucu Kolluk Fiyatları

Çalışma alanlarında karşı karşıya kalabileceğiniz risklere dayanıklı bir şekilde tasarlanan iş güvenliği kolluk modelleri, kollarınızın zarar görme ihtimalini minimuma düşürür. Kesilme ve aşınmalara karşı dayanıklı olan modellerin yanı sıra ısıya karşı dayanıklı olan modeller de mevcuttur. Gelişmiş koruma sunan bu ürünler, çalışma performansınızı olumlu yönde etkileyebilecek ergonomik dizaynı ile de dikkat çeker. Rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlayan tasarımları, esneklik açısından sorun teşkil etmez. Modeller arasında değişkenlik gösteren koruyucu kolluk fiyatları her bütçeye hitap eden aralıkları ile sizlere sunulur. Onlarca farklı model ve fiyat seçeneği içerisinden kendi istek ve ihtiyaçlarınıza hitap edeni bularak kaliteli bir deneyim yaşamak istiyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlara sahip olan ürünlere kolayca sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.