ramazan_bayrami_popup.png (45 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Kaynak Başlığı

İş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması açısından oldukça önemli bir role sahip olan kaynakçı başlığı, belirli kaynak türlerini gerçekleştirirken mutlaka kullanılması gereken bir kişisel koruyucu donanımdır. Kaynak işleri esnasında kıvılcım ve ark parlaklığı, göze ve yüze zarar verebilir. Bu zararlı etkilerden korunmak amacı ile çalışanların kaynak başlığı kullanması zorunlu bir gerekliliktir. Sadece yüzü ve gözleri değil boynu da koruma altına alan modelleri bulmak mümkündür. Kaynak makinesi başlığı; flaş yanıkları, kıvılcımlar, ultraviyole ışık, kızılötesi ışık ve yüksek ısıdan korunmanızı sağlayan özel bir tasarıma sahiptir. EN 379, EN166:BT ve EN175:B standartlarına sahip olan bu ürünleri geniş ürün yelpazesi içerisinde inceleyerek iş güvenliğinizi sağlayacak modeli hemen şimdi bulabilirsiniz. 

 

İstenmeyen İş Kazalarını Geride Bırakan Kaynak Başlığı Özellikleri

Kaynak başlıkları, kullanışlı ve koruyucu özellikleri ile istenmeyen iş kazalarını geride bırakır. Kaynak yapma işlemi hakkındaki endişelerinizi geride bırakarak kendinizi işlem süreci boyunca güvende hissetmenizi sağlar. Koyudan açığa doğru açılma süresini ayarlamak amacı ile gecikme işlevi bulunan modeller, konforlu bir deneyimi kaçınılmaz kılar. Açık durumlarda örneğin taşlama sırasında kilitlenebilme özelliği bulunan modeller bulunur. Hem taşlama hem de kaynak için kullanıma uygun olan modeller, çok yönlü kullanımı ile beğenileri kazanır. Herhangi bir montaj gerekmeden kullanıma hazır olan bu baş ve yüz koruyucu ürünler, tam yüz tasarımları ile güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarır. Yüz bölgenizi kıvılcım ve benzeri faktörlerden korumanın yanı sıra daha net bir görüş elde etmenizi de sağlar. Bu sayede, net görüş alanı ile çalışma performansınızı artırabilmeniz mümkün olur. Farklı uygulamalar için şeffaf, sabit gölgeli gibi seçeneklere sahip olabilen bu ürünler eşliğinde iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehditleri ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Her İhtiyaca ve Kullanım Alanına Uygun Kaynak Başlığı Modelleri

İnşaattan endüstriye demir çelik sanayiden metal sanayiye kadar birçok farklı kullanım alanına sahip olan 3m kaynak başlığı, her ihtiyaca uygun modelleri ile beğenilerinize sunulur. Polikarbon malzemeden üretilen ve kategori 2 risk grubu için kullanıma uygun olan bu modeller, şık tasarımları ile göz doldurur. Sabit lensli standart, otomatik, yanmaya karşı dayanıklı kumaş gibi farklı model seçenekleri; işlevsel özellikleri açısından değişkenlik gösterebilir. Sabit lensli standart modeller, fazla hareket edilmeyen kaynak işlemleri için ideal bir seçim olabilir. Otomatik kaynak başlıkları ise değişken gölgeli otomatik bir şekilde kararma özelliğine sahiptir. Kaynakçı bez başlık modellerinin boyun bölgesini de koruma altına alması, seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir özellik olabilir. Oksijen kaynak başlığı, oksijen kaynağı için uygun koruyucu özelliklere sahiptir. İşlevsel özellikleri ile dikkat çeken yanmaz kaynakçı başlığı modellerini yakından inceleyerek kullanım alanınıza uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

 

Bütçe Dostu Fiyatlara Sahip Olan Kaynak Başlıkları

Kaynakçı başlığı fiyatları; marka, renk, tasarım ve fonksiyonel özelliklerine göre değişkenlik gösteren aralıklara sahiptir. Alanında yüksek kalitesi ile ön plana çıkmayı başaran markaları sizlerle buluşturan geniş ürün yelpazesi içerisinde bütçe dostu fiyatlara sahip olan modelleri bulmanız mümkündür. Kaynak veya taşlama işlemlerini yaparken meydana gelebilecek kıvılcım sıçraması, yüz yanması, göz bulanıklığı ve daha birçok iş kazası ve sorunu geride bırakan bu ürünler; rahat bir şekilde takılıp çıkarılabilme özelliğine sahiptir. Terletmeyen iç yapısı ile uzun süreli çalışmalarınızda konforunuzdan ödün vermeyen bu ürünler, görüşünüzü de iyileştirir. Özel filtreler kullanılarak tasarlanan ve güvenliğinizi sağlayan kaynak başlığı modellerine hemen şimdi göz atarak aradığınız koruyucu ekipmana bütçe dostu fiyatlarla sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.