Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Tüketici ve İnşaat Yapıştırıcıları

Belirli alanlarda çalışıyorsanız, tüketici ve inşaat yapıştırıcıları size yardımcı olabilecek özel bir üründür. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilen bu yapıştırıcılar, pratik yapısı ile işlerinizi kolay bir şekilde halledebilmenize olanak tanır. Bunlar arasında öne çıkan akvaryum silikonu çabuk kuruması ve saniyeler içinde yapışması ile işlerinizi hızlı bir şekilde halleder. Tek bir ürünle kuvvetli yapıştırma sağlayan bu model, tasarruf yapmanıza da yardımcı olur.

Akvaryum silikonu özellikleri gereği pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir.  Bu alanlar arasında porselen, seramik, plastik, deri, ahşap, kumaş gibi sektörleri saymak mümkündür. Siyanoakrilat bazlı olan bu ürün, pek çok alanın yapışmasını sağlar. Silikonlu ve şeffaf özellikleri ile öne çıkan bu ürün, rahat bir şekilde kullanılabilir.  Dakikalar içerisinde yüzey alanının yapışmasını sağlayan bu ürün tamir ve onarım işlerinde mükemmel bir performans sergiler. Ürün sayesinde istediğiniz alanı ilk günkü haline çevirebilirsiniz. Akvaryum silikonu fiyatları değişkendir.

 

Çeşitli Tüketici ve İnşaat Yapıştırıcıları

 

Piyasada sıklıkla kullanılan inşaat yapıştırıcısı çalışanlara büyük kolaylık sağlar. Özellikle de belirli alanlarda iş yapıyorsanız  bu ürünün önemi yadsınamaz bir gerçektir. Ahşap, deri, plastik gibi alanlarda sıklıkla kullanılan bu ürün, istediğiniz ürünün onarılmasında etkili bir görev görür.  Oldukça kullanışlı olan bu ürün ile  pek çok yüzey alanının yapıştırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle tamir işlerinizi ve montajlama işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Silikon yapıştırıcılar arasında öne çıkan beyaz silikon dolgu, yalıtım ve yapıştırıcı amacıyla sıklıkla kullanılır. Pencere, kapı ve duşakabin gibi alanlarda kullanılan bu ürün, montajlama işlemlerinde oldukça etkilidir. UV ışınlarına karşı dayanıklı olan bu ürün, antibakteriyeldir.  Paslanma ve küflenmeye karşı oldukça dayanıklı olması nedeniyle  pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Genellikle inşaat sektöründe kullanılan bu ürünü tüm yapı elemanlarının birleşim yerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

 

Geniş Ürün Seçeneği ile Tüketici ve İnşaat Yapıştırıcıları

 

Yüzey alanlarının yapıştırılmasını sağlayan inşaat yapıştırıcısı kullanışlı yapısı ile öne çıkan özel bir üründür. Pek çok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün,  parçaların birbirine yapışma ve onarım işleminin gerçekleşmesini sağlar. Bunlar arasında öne çıkan beyaz silikon yapıştırıcı kapı ve pencere başta olmak üzere pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Ağaç, metal ve PVC aralıklarında kullanılan bu ürün, pek çok alanın yapıştırılmasını sağlar. Duşakabin imalatında ve montajında bu ürünün kullanımına rastlayabilirsiniz. Isı ve nem gibi ortamlara maruz kalabilecek tüm yapı elemanlarının birleşim yerlerinde bu ürünü kullanabilirsiniz. Özellikle de banyo ve mutfak gibi alanlarda fayansların birleşim yerlerinde bu ürünü kullanarak oluşabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz. Siz de beyaz silikon fiyatları arasında inceleme yaparak ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

Tüketici ve İnşaat Yapıştırıcıları Fiyatları


Genellikle inşaat alanlarında sıklıkla kullanılan  yapıştırıcılar birbirinden farklı model ve tarzda piyasaya sunulabilir. Bunlar arasında yer alan rtv silikon oda sıcaklığında kolaylıkla istenilen şekle gelir. Kalıp silikonu olarak da bilinen bu ürün tekstil, otomotiv  ve elektronik endüstrilerinde rahatlıkla kullanılabilir. Hobi amacıyla da çeşitli objelerin yapımında kullanılan bu ürün,  kullanışlı yapısı ile pek çok kişinin dikkatini çeker. İnşaat alanlarında da kullanılan bu silikon, kalıp çıkarma konusunda kişiye büyük kolaylık sağlar. Avantajlı yapısı ile öne çıkan rtv silikon fiyatları her bütçeye hitap eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.