ramazan_bayrami_popup.png (45 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Deri İş Eldivenleri

 

Birinci sınıf deri materyalden üretilen deri iş eldiven aşınma ve delinmelere karşı dayanıklı yapısı ile ön plana çıkar. Elleri mükemmel bir şekilde kavrayarak rahatça hareket etme imkanı sunar. İş sağlığı ve güvenliği açısından önem arz eden deri eldiven kullanımı ile birçok iş kazasının önüne geçilebilir. Avuç içlerinde tutulan halatın sürtünmesi, kıvılcımlı çalışma alanları ile teması ve bu gibi daha birçok durumda olumsuz sonuçların ortaya çıkmasını engeller. Kişisel koruyucu ekipmanlar arasında yer alan deri iş eldiven inşaat, lojistik, marangozluk, otomotiv, bakım ve daha birçok sektörde kullanılır. Özellikle endüstriyel el koruması için çok yönlü bir deneyim yaşatır. Farklı özellikler ile donanımlı olan deri eldivenleri yakından incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

İş Güvenliğini Sağlayan Deri Eldivenlerin Koruyucu Özellikleri

 

Deri eldiven iş güvenliği sağlayan koruyucu özellikleri ile dikkat çeker. Birçok riske karşı koruma sağlayan bu ürünler; önemli kişisel koruyucu ekipmanlar arasında yer alır. Kıvılcımlar, üflemeler, ılımlı sıcaklık, tırtıklı nesnelerin kullanımı gibi durumlarda ellerinize üstün koruma sağlar. Özellikle kaynak işlemlerinde sıklıkla tercih edilen deri eldiven çeşitleri doğal deri malzemenin yanı sıra kanvas kumaş, pamuk gibi farklı materyaller ile de zenginleştirilir. Yüksek sürtünme ve delinme direncine sahip olan bu ürünler, ince pamuk astar yapısı ile hareket kabiliyetinizi artırır ve eldivenlerin ellerinize rahat oturmasını sağlar. İşaret ve baş parmak ve avuç içi kısımları deri takviyeli olarak tasarlanır. Bu sayede, güvenli bir tutuş imkanı sunar. Baş parmak kanadı, kıvrımlı parmak tasarımı, ve yumuşak astar özellikleri; üstün konforu kaçınılmaz kılar. EN 388, EN 420, EN 407 gibi çeşitli standartlar doğrultusunda titiz bir şekilde üretilen deri iş eldiven özellikleri modeller arasında değişkenlik gösterir. İstek ve ihtiyaçlarınıza hitap eden özelliklere sahip olan modeli hemen şimdi kolayca bulabilirsiniz.

 

Her İhtiyaca Uygun Deri Eldiven Modelleri

 

Kaplama rengi, astar malzemesi, manşet stili, risk grubu ve daha birçok özelliğe göre değişkenlik gösteren deri iş eldiveni modelleri her ihtiyaca hitap eden yelpazesi ile gözler önüne serilir. Deri eldiven modelleri her türlü hava koşulunda kullanıma uygun olur. Yağları geçirmeyen bu modeller, sert PVC vinil kaplamasıyla ellerinizi aşınmalara karşı korur. Soğuk hava şartlarında yumuşak ve esnek kalmayı başarır. Ağır hizmet tipi nesneler ile çalışma sırasında üstün kavrama sunarak güvenliğinizi sağlar. Köpük yalıtıma sahip olan modeller, elleri ılık tutmayı hedefler. Su, yağ ve gres tutmazlık sağlayan özel kaplama yapısı ile göz doldurur. Parlak floresanlı renklere sahip olan modeller, az ışıklı yerlerde bile rahat bir şekilde görülebilir. Mükemmel elastikiyete sahip olan koruyucu deri eldivenlerle hem güvenli hem de konforlu bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz.

 

Her Bütçeye Uygun Deri Eldiven Fiyatları

 

Çalışma alanının şartlarına göre elleri farklı risklere karşı koruma altına alan deri eldivenler, yapılan işe uygun şekilde üretilerek sizlerle buluşur. Darbelere karşı dayanıklı olan bu ürünler, ellerdeki terlemeyi önleyerek rahat bir şekilde çalışma imkanı tanır. Kaynak işlerinden inşaata otomotivden marangozluğa kadar birçok sektörde iş sağlığı ve güvenliği açısından önemli bir role sahiptir. Üstün kavrama özelliği ile öne çıkan deri eldiven fiyatları ile de beğenileri kazanır. Her bütçeye hitap eden koruyucu deri iş eldiveni fiyatları  marka ve özelliklere göre değişebilir.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.