Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Bel Desteksiz Emniyet Kemerleri

İşçi güvenliğini sağlamak amacıyla üretilen  pek çok ürünü piyasaya da görmek mümkündür. Aksesuarlar arasında yer alan bel desteksiz emniyet kemerleri işçiyi tehlikeli durumlara karşı koruyarak güvenliğini sağlar. Kolay giyilip çıkarılabilen bu ürün, kullanışlı yapısı ile kişiye büyük kolaylık sağlar. Farklı beden ölçülerinin bulunması nedeniyle ürün herkese uygun olarak üretilir. Özellikle de yüksek alanlarda çalışıyorsanız, bu tarz bir kemer ile kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Oldukça korunaklı olan bu ürün, düşüşü durdurmak için paslanmaz çelik sırt halkasına sahiptir. Güvenli ve konforlu olması nedeniyle  ürünü kullanırken sıkıntı yaşamazsınız. Sırt kısmında yer alan çarpı şeklindeki alan omurilik sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda pek çok noktadan uzuvlarınızı geçirebilmenizi sağlayan bu ürün, dengeyi sağlar. Böylelikle düşme veya çarpma sonucu emniyet kemerinden fırmalamız önlenir. 

 

Kullanışlı Modelleri ile Bel Desteksiz Emniyet Kemerleri

 

İnşaat sektörü başta olmak üzere pek çok alanda kullanılan bel desteksiz emniyet kemeri insan güvenliğini sağlama noktasında önemli bir yüksekte çalışma ekipmanıdır. Bu kemer sayesinde  yüksek yerlerde çalışsanız bile  tehlikelere göğüs gerebilirsiniz. Kemer üzerinde bulunan tokaların her biri paslanmaz yapıya sahiptir. Böylelikle nem ve rutubet gibi ortamlardan etkilenmez. Bel desteksiz emniyet kemeri yüksek mukavemetli ipliklerle dikildiği için UV ışını ve toz gibi etkenler çok fazla etkilenmez. Bu sayede dayanıklılığını uzun yıllar devam ettirir.

Beden yapısına uygun ölçülerinin bulunması nedeniyle bel desteksiz emniyet kemerlerini giyip çıkarırken zorluk yaşamazsınız. Bedeninize tam uyum sağlaması sayesinde kemeri kullanırken oldukça rahat hissedersiniz. Farklı markalar tarafından üretilen bel desteksiz emniyet kemeri çeşitleri kalitesini her daim hissettirir. Bu markalar arasında öne çıkan Kaya safety emniyet kemeri düşüş durdurma sistemlerinde güvenli bir şekilde kullanılabilir.  Bu sayede işlerinizi rahatlıkla yürütebilirsiniz. 

 

Fonksiyonel Yapısı ile Bel Desteksiz Emniyet Kemerleri

 

Yüksekte çalışanlar için bir hayli önemli olan iş güvenliği emniyet kemeri işçi güvenliğini sağlayan önemli bir aparattır. Fonksiyonel yapısı ile ön plana çıkması nedeniyle pek çok alanda kullanılması mümkündür. Çeşitli markalar tarafından üretilmesi kalite standartlarının değişkenlik göstermesine sebebiyet verebilir. Bunlar arasında ön plana çıkan Kaya safety kemer kuvvetini minimuma indirmek için tasarlanmış bir üründür. Hafif ve portatif yapısı ile istediğiniz yere rahatlıkla götürebileceğiniz bu tasarım, işçi güvenliğini sağlamada oldukça başarılıdır.

Aynı zamanda amatör veya profesyonel olarak yükseklik gerektiren sporlarla ilgileniyorsanız, bel desteksiz emniyet kemerini kullanarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Okul ve fabrika gibi alanlarda, yüksekte çalışmayı gerektiren pek çok işte bu ürünü kullanabilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip olması nedeniyle  vücudunuza tam anlamıyla oturur ve rahat etmenizi sağlar. Avantajlı fiyat yapısı ile  ürüne kolaylıkla kavuşabilirsiniz. 

 

Bel Desteksiz Emniyet Kemerleri Fiyatları


Yüksekte çalışmak pek çok kişi için  zor bir zanaattır. Fakat bunu kolay hale getirecek ekipmanlarla işin üstesinden gelebilirsiniz. Bu bağlamda birbirinden farklı markalar tarafından üretilen bel desteksiz emniyet kemerleri oldukça işinize yarayacaktır. Bel desteksiz emniyet kemeri özellikleri gereği farklı beden yapılarına uyum sağlayacak şekilde üretilir.  Kol, gövde, sırt ve bacak gibi bölgeleri korumak için tasarlanması güvenliğinizi tam anlamıyla sağlar. İnşaat, fabrika, okul ve telefon direği gibi yüksek yerlerde çalışıyorsanız, bu tarz bir ürünü tercih edebilirsiniz. İşlerinizi rahat bir şekilde yapmanızı sağlayan bel desteksiz emniyet kemeri modelleri ile göze çarpar. Farklı renk ve özellikte üretilmesi nedeniyle  seçiminizi çalışma sektörünüze uygun olarak belirlemelisiniz. Bu ürün yükün dengeli bir şekilde dağılması sağlar. Böylece işlerinizi rahat bir şekilde yürütebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.