3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Havalandırmasız Baretler

İş güvenliği ürünleri içerisinde önemli bir role sahip olan baretler, havalandırmalı ve havalandırmasız gibi farklı model seçenekleri ile sizlere sunulur.  CE EN:397 Standardında olması gereken baretler, üzerinde havalandırma kanalları bulunmayan modelleri ifade eder. Havalandırmasız güvenlik bareti, baş bölgesine yukarıdan hava girişi olması veya elektrik izolesinin olması gereken çalışma alanlarında tercih edilir. Havalandırma girişi olmamasının yanı sıra özel iç yapısı sayesinde terlemeyi önleyen bu ürünler, konforunuzdan ödün vermez. Sanayi, tarım, ormancılık, yüksek çalışma alanları, metal işleme, kimya sektörü, endüstri, maden  belirli volt elektrik çalışmalarının yapıldığı alanlarda daha birçok sektörde kullanılabilir. Hava akımının oldukça fazla olduğu yüksek çalışma alanlarında, baret içerisine hava girişi çalışanın güvenliği için bir tehdit oluşturabilir. Bu nedenle, bu gibi alanlarda havalandırmasız baret kullanımı hayati bir önem arz eder. Darbelere karşı da koruyucu bir özelliğe sahip olan bu ürünleri geniş ürün yelpazesi içerisinde inceleyerek ihtiyacınıza uygun olan modeli kolayca bulabilirsiniz.

 

Çalışma Verimliliğinizi Artırabilen Havalandırmasız Baretler Özellikleri

Tarımdan inşaata endüstriden ormancılığa kadar birçok alanda kullanıma sahip olan havalandırmasız baret çeşitleri, çalışma verimliliğinizi artırabilen özelliklere sahiptir. Vidalı, tokalı ve mandal gibi farklı ayar tipi seçenekleri sayesinde en uygun ayarı yaparak rahat bir şekilde çalışmanıza imkan tanır. Farklı volt dayanımı özelliklerine sahip olan bu ürünlerin antistatik özelliğe sahip modellerini bulmanız da mümkündür. Ter bandı tipine göre deri, plastik ve eko deri gibi seçenekler sunar. Duroplastik, deri, polyester, PE, HDPE, UV dengeli ABS gibi çeşitli malzemeler kullanılarak üretilebilen havalandırmasız baretler özellikleri sayesinde birçok iş kazasını önlemeye yardımcı olur. Baş bölgesinden alınabilecek darbelerin şiddetli etkisini de minimize edebilecek dayanıklı yapısı ile göz doldurur. Dilerseniz bu ürünleri terleme yapmayan nefes alabilir baret içliği ve ayarlanabilir çene bandı barete takılabilen yüz vizörü, barete takılabilen kulaklık farklı baret aksesuarları eşliğinde de kullanarak çalışma konforunuzu ve güvenliğinizi maksimuma çıkarabilirsiniz.

 

Farklı Anlamlar İfade Eden Havalandırmasız Baretler

Havalandırmasız baretler kullananlar ve içerisinde bulunan sektöre göre farklı renk seçenekleri sunar. Her rengin ifade ettiği anlamın farklı olduğu bilinmelidir. Genellikle çalışanın iş kimliğine göre kategorize edilen bu renkler, özel bir kodlama sistemi ile ayarlanır. Sarı renkli baretler işçiler, turuncu renkli baretler ise ustabaşı ve teknisyenler için tercih edilir. Yüksek ısı uygulamaları yapacağınız bir alanda çalışıyorsanız kahverengi havalandırmasız baretleri tercih etmeniz gerekir. Yeşil renkli baretler, sağlık alanında çalışan kişilerin kullanımı için uygundur. Mavi renkli baretler, formenler ve bakım grubu personelinin seçmesi gereken modelleri sizlerle buluşturur. İtfaiye memurları, iş güvenliği uzmanı, sivil savunma, kalite kontrol gibi ekipler için kırmızı renkli baretlerin kullanımı uygundur. Beyaz renkli havalandırmalı baret modelleri ise mühendisler, mimarlar, amirler, teknik personeller ve ziyaretçiler için tercih edilir. Havalandırmalı baret modelleri içerisinden seçim yaparken renklerin ifade ettiği anlamları göz önünde bulundurarak çalıştığınız sektöre uygun doğru modeli kolayca bulabilirsiniz.

 

Her Bütçeye Uygun Havalandırmasız Baretler Fiyatları

Marka, malzeme, kullanım alanı, EN standartı, ayar tipi, ağırlık, volt dayanımı, ter bandı tipi gibi özelliklere göre değişkenlik gösterebilen havalandırmasız baretler fiyatları ile her bütçeye hitap eder. Her sektörün beraberinde getirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanan bu ürünler, belirli fiyat aralıkları ile karşınıza çıkar. Seçim yaparken kullanım alanınızı ve ihtiyaçlarınızı dikkate alarak bütçe dostu ve kaliteli bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz. Elektrik sektöründe çalışıyorsanız metal parça bulunmayan ve volt dayanımı yüksek olan modelleri tercih etmeniz gerekir. İnşaat sektöründe dökülme, çarpma gibi ihtimaller yüksek olduğu için havalandırmasız sert başlık modelleri sizin için ideal bir seçim olabilir. Hem bütçenize hem de kullanım alanınıza uygun havalandırmasız baretler için doğru adrestesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.