3m masje.png (230 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Anti-Vibrasyon Eldiveni

Vibrasyonlar içeren görevler için ideal kullanıma sahip olan titreşim önleyici eldiven iş sağlığı ve güvenliği açısından önemli bir role sahiptir. Çalışan kişinin parmaklarına ve avuç içlerine gelen titreşimlerini azaltacak tasarımı ile göz doldurur. El kol vibrasyonu sendromundan (karpal tünel sendromu) korumaya yardımcı olan vibrasyon eldiveni sağlığınızı koruma altına almanıza yardımcı olur. Titreşim zayıflatma özelliği EN standartları ile gözler önüne serilen bu ürünler; ellerinizi kesikler, ezilmeler, kimyasal yanıklar gibi birçok riske karşı koruma altına alan modellerini sizlerle buluşturur. Otomotiv ve metal fabrikasyonu sektörlerinde sıklıkla tercih edilen titreşime dirençli eldiven modelleri, yepyeni teknolojiler eşliğinde tasarlanarak beğenilerinize sunulur. Ellerinizi temiz tutmak için tamamen kaplanan tam parmak vibrasyon eldivenleri dikkat çeker. Titreşim jel köpük dolgu teknolojisi sayesinde ele aktarılan titreşimin azaltılması sağlanır. Benzersiz özellikleri ile göz dolduran vibrasyon eldivenlerini yakından incelemek için hemen şimdi sayfamıza göz atabilirsiniz.

İş Kazalarını Minimuma Düşüren Anti Vibrasyon Eldiven Özellikleri

Metal ve çelik ürünlerin imalatından otomotiv sanayiye kadar birçok sektörde kullanıma sahip olan titreşim emici eldiven iş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimuma düşürmeyi hedefler. Titreşimli makinelerin kullanıldığı her çalışma alanında kullanılabilen bu ürünler; uzun süreli çalışmalarda ortaya çıkabilen ellerde yorgunluk ve şişlik gibi problemlerinizi geride bırakır. Titreşimi azaltma özelliğinin yanı sıra delinme, kesilmeye, tutulmaya ve aşınmaya karşı da dirençli olan anti vibrasyon eldiveni çeşitleri yaralanma ihtimalini minimuma düşürür. Su toplaması, sıyrılma, derin kesikler, kirle ve nemle temas, çizilmeler gibi riskleri ortadan kaldırmaya yarar. Bileğin ve parmakların rahat bir şekilde hareket edebilmesini sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Islak, kuru, soğuk ve sert ortamlarda kullanıma uygundur. EN standartlarına uygun olarak üretilir ve sorunsuz bir deneyimi beraberinde getirir. Titreşim azaltıcı özelliği sayesinde çalışmalarınıza kesintisiz bir şekilde devam edebilmenize imkan tanır.

Her İhtiyaca Uygun Anti Vibrasyon Eldiven Modelleri

Ellerinizi farklı risklere karşı koruma altına alan vibrasyon eldiveni modelleri çalışma koşullarına ve farklı sektörlere göre özelleştirilen bir ürün yelpazesine sahip olur. Kesilmeye dayanıklı, aşınmaya dirençli, bu tip eldivenler mekanik direnç ve titreşim önleyici özelliğe sahiptir. Titreşim emici özelliği ile birlikte bu gibi donanımlara da sahip olabilen çeşitli modeller, çok yönlü bir deneyimi beraberinde getirir. Ansell’de bu ürünler tek renk haki olarak üretilmektedir. Vibrasyonlu işlerde ellerinizin tamamını koruyabilecek tasarıma sahiptir. Titreşim önleyici eldiven kullanımı ile istenmeyen birçok iş kazasının önüne geçilebilir. Kaplama malzemesi, kaplama rengi, astar malzemesi, bağlantı fonksiyonu, bağlantı tipi, manşet stili ve daha birçok özelliğe göre değişkenlik gösterebilen onlarca farklı modele göz atarak aradığınız koruyucu ekipmanı kolayca bulabilirsiniz.

Vibrasyon Dirençli Eldiven Fiyatları

Çalışma performansınıza katkıda bulunacak özelliklere sahip titreşim emici eldivenler, konforlu ve güvenli bir kullanımı beraberinde getirir. Avuç içi ve parmak uçları güçlendiren ve titreşimlerin olumsuz etkilerine karşı koruma altına alan bu ürünler, birçok makine ve ekipmanı sorunsuz bir şekilde kullanmanıza imkan tanır. Terleme yapmayan özel iç yapısı ile çalışmalarınıza sorunsuz bir şekilde devam etmenizi sağlar. Kaplama rengi, marka, astar malzemesi, bağlantı tipi, kaplama malzemesi, risk grubu gibi vibrasyon eldiveni özellikleri göre değişkenlik gösteren fiyat aralıklarına sahiptir. Vibrasyon titreşim önleyici eldivenlerin her bütçeye hitap eden fiyatları beğenileri kazanır. Çalışma alanının ihtiyaçları ve istekleriniz doğrultusunda size uygun modeli kolayca seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.