Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Yüksekte Çalışma Ekipmanları 

İş güvenliğini sağlamak ve işçinin çalışırken rahat etmesine yardımcı olmak amacıyla birçok aksesuar geliştirilmiştir. Bu aksesuarlar sayesinde çalışanlar, daha güvenli ve mutlu bir şekilde işlerini yürütebilirler. Olası kazaları önleyen bu tarz aksesuarların başında yüksekte çalışma ürünleri gelir. Birbirinden farklı model ve tarzda üretilen bu ürünler,  işçiyi olası tehlikelere karşı korur ve kaza riskini en aza indirmeye çalışır. Özellikle de inşaat işinde veya restorasyon gibi alanlarda çalışıyorsanız, yüksekte çalışma ekipmanları işinizi görecek türdendir. Bu ekipmanlar arasında pek çok ürün ve modeli görmeniz mümkündür.

Her biri farklı amaçlara yönelik tasarlanan bu ürünler işlerinizi kolay bir şekilde halledebilmenize yardımcı olur. Bunlar arasında öne çıkan lanyard modelleri, özellikle de yüksekte çalışanlar için oldukça kullanışlı bir üründür. Sabit noktadan emniyet alınarak yapılan çalışmalar için tasarlanan bu ürün, işçiye büyük konfor sağlar. Lanyardlar, yatay yaşam ve dikey yaşam hatlarında sağa - sola ve yukarı çıkış için kullanılmaktadır. Lanyard modelleri arasında iki çeşit ürün görmeniz mümkündür. Bunlar genellikle tek ve çift kollu lanyardlar olarak tasarlanır. Çalışma alanının kısıtlı olduğu yerlerde tek kollu lanyard modelleri kullanılırken iki yöne hareket gerektiği durumlarda çift kollu olanları kullanmak mümkündür. Ani bir düşüşü durduran bu ürünler, işçinin yere inmesini veya kurtarılmasını YO-YO diye adlandırılan makaralı sistemler ile sağlar. Uç kısmında bulunan kancaları geniş yapısı ile belirli bir noktaya sabitlenebilir. Böylece yüksekte çalışma işlerinizi güvenle halledebilirsiniz. İnşaat işçileri, dağcılıkla ilgilenenler bu tarz bir ürünü her an çantasında bulundurmalıdır.

Birbirinden Farklı Modelleri ile Yüksekte Çalışma Ekipmanları 

Yüksekte çalışma oldukça zor ve tehlikeli bir iştir. Böylesi zorlu ve meşakkatli bir işi kolay hale getirebilen ekipmanları piyasada bulmak mümkündür. Lanyard çeşitleri de bunlar arasında yer alır. Genellikle inşaat işi gibi yüksek yerlerde çalışanlar için tasarlanan lanyardlar, farklı ölçülerde ve şok emici sistemler ile entegreli olarak kullanılırlar. Tek kollu ve çift kollu olan lanyardlar, hareket kolaylığı sağlayarak konforlu bir şekilde işlerinizi halletmenize yardımcı olur. Ne kadar yüksekte olursanız olun bu aparat ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Farklı uzunluklara sahip olması nedeniyle  ihtiyacınız olanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

Kişinin boyu ve güvenlik payı hesaplanarak seçim yapmanızı sağlayan bu aparatlar, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Aynı zamanda bunların şok emici özellikte olanları düşüşü anında yavaşlatır ve ani şok dalgasına kapılmanızın önüne geçer.  Yüksek mukavemetli iplik ile dikildiği için kolay kolay kopmaz. Bu nedenle hayatınızı tehlikeye atacak risklerin oluşması önlenebilir. UV ve tozdan etkilenmeyen modeller, uzun süre sağlamlığını koruyarak ilk günkü gibi etki gösterir. Kanca kısmının geniş ağızlı olması nedeniyle borulara bağlantı sağlarken tam uyum gösterir. Özellikle de bunların çift kollu olanları bağlantı noktaları arasında geçiş yaparken rahat hareket etmenizi sağlar. Böylelikle işlerinizi zorlanmadan rahat bir şekilde halledebilirsiniz.

Fonksiyonel Yapısı ile Yüksekte Çalışma Ekipmanları

Pek çok kişinin korkulu rüyası yükseklik bazıları için günlük rutin haline gelebilir. Özellikle de yüksekte çalışmayı meslek haline getirmişseniz, bu durumla her gün karşılaşmanız mümkündür. Bu bağlamda kendi güvenliğini sağlayacak ekipmanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Yüksekte çalışma aparatları arasında öne çıkan düşüş durdurma kemeri, kullanışlı yapısı ile pek çok kişinin ihtiyacını karşılayacak türdendir. Kolay bir şekilde giyip çıkarılabilmesi nedeniyle kemeri kullanırken  zorluk yaşatmaz. UV ışınlarına dayanıklı olması uzun süre bozulmadan kullanılabilmesini sağlar. Paslanmaz materyalden üretilen tokaları nem gibi oluşumlardan etkilenmez. Darbe kuvvetinin minimuma indirmek amacıyla tasarlanan bu aksesuar ürünü güvenli bir düşüş sağlar.

Farklı beden ölçülerine uygun modelleri ile her işçinin ihtiyacını karşılar. Özellikle de sabit bir noktada çalışıyorsanız, emniyetinizi güven altına almakta zorlanabilirsiniz.  Bu ürün sayesinde bunu aşmanız olasıdır. Güvenliğinizi sağlayarak sizi tehlikelere karşı korur. Böylelikle işlerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. 

Yüksekte Çalışma Ekipmanları Fiyatları

Yüksekte çalışma iş güvenliği açısından oldukça riskli bir durumdur.  Fakat bu riskleri ortadan kaldıracak veya minimuma indirecek  olanaklar da mevcuttur.  Özellikle de çalışma ekipmanları bu konuda size büyük yardım sağlayacaktır. Bu ekipmanlar arasında öne çıkan düşüş durdurma kemeri farklı boyutları ile beden ölçünüze uyum sağlar. Bedeninizi sıkı sıkı sarması nedeniyle herhangi bir düşüş esnasında yaralanmanızı engeller ve düşüş yaşanan noktada havada asılı kalarak emniyetli bir şekilde kurtarılmanızı sağlar. Dikiş iplikleri dayanıklı malzemeden üretildiği için kullanırken sorun yaşamazsınız. Kaliteli olması sebebiyle uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürün, ihtiyacınızı karşılar niteliktedir. Yüksekte çalışma önlemleri konusunda kimi zaman kemer yeterli olmayabilir. Bu durumda devreye lanyardlar girer. Özellikle de düşüş esnasında işçinin sağa sola  savrulması mümkündür.  Böyle bir durumda kontrolünü kaybederek  istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bunu engellemenin en etkili yollarından birisi de lanyard  kullanımıdır. Yüksek mukavemetli ipliklerle dikilen bu ürünler dayanıklı yapısı ile sizi tehlikelere karşı korur. Siz de yüksekte çalışma ekipmanları ile kendinizi güven altına almak istiyorsanız, bu sayfanın zengin ürün çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.