Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Metal Yağlayıcı ve Pas Sökücüler

 

Eskimiş ve paslanmış metal yüzeylerde sıklıkla  kullanılan yağlayıcı, yüzeyin eski haline gelmesinde oldukça yardımcı bir üründür. Pası ortadan kaldırıp metal yüzeyi koruyarak etki gösterir. Nem ve rutubet gibi nedenlerle oluşan pası gideren bu ürün, kullanışlı yapısıyla öyle çıkar.  Birbirinden farklı markalar tarafından üretilen yağlayıcı,  korozyona uğramış yüzey alanlarını korur ve eski haline gelmesini sağlar. Çok amaçlı yapısı nedeniyle pek çok alanda kullanabilirsiniz. Ürün metal yüzeylerdeki pası çözer ve bu tarz alanları pastan korur. Böylelikle alanın ömürünü arttırmış olursunuz. Yağlayıcı çeşitleri, farklı şekil ve formlarda piyasaya sürülebilmektedir. Bunların sprey formda olanları kolay kullanılabilmesi nedeniyle kişiye büyük avantaj sağlar. Aynı zamanda küçük ebatlara sahip olanları  portatif yapısı nedeni ile dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Rahat taşınabilen bu ürünü ev ve ofis gibi ortamlarda kullanabilirsiniz. 

 

Rahat Kullanılabilen Yağlayıcı ve Pas Sökücüler

 

Tüm yüzey alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz yağlayıcı sprey, etkili bir performans sergiler. Metal yüzeyini diğer aşındırıcı unsurlara karşı koruması nedeniyle yüzeyin daha hoş görünmesini sağlar. Formülünde bulunan içerikler sayesinde pislik ve kire nüfuz eder. Öncelikle pası çözerek yüzey alanının korunmasına yardımcı olur. Geniş ürün seçeneği sayesinde  pek çok  marka ve modeli piyasada bulmak mümkündür.  Bunlar arasında yer alan Wd 40 çok amaçlı pas sökücü 400 ml ölçülerindeki sprey formu ile öne çıkar. Kullanışlı ve portatif yapısı ile yüzey alanlarını temizleyip yağlayan bu ürün, istediğiniz etkiyi almanızı sağlar. Alternatif olarak tercih edebileceğiniz Wd-40 çok amaçlı pas sökücü 200 ml ölçülü seçenekleri de piyasada bulabilirsiniz. Ergonomik tasarımı nedeni ile dilediğiniz her alana götürüp kullanabilirsiniz. 

Geniş Ürün Seçenekleri ile Yağlayıcı ve Pas Sökücüler

 

Pas ve metal yüzeyler arasındaki bağı gevşeten yağlayıcılar, kullanışlı yapısı nedeniyle pek çok sektörde tercih edilir. Genellikle endüstriyel alanda tercih edilen modeller, kiloluk şekilde satılabilir. Bunun yanında ev ve ofis gibi ortamlarda kullanacaksanız, Wd-40 çok amaçlı pas sökücü ve yağlayıcı (50 ml) seçeneğine yönelebilirsiniz. Korozyon, oksit ve pas olayını tamamen ortadan kaldıran bu ürün, metal yüzeylerin korunmasını sağlar. Ek olarak sıkışmış mekanizmaları çalıştırarak gıcırtıları önler. Yüzey alanına etkin bir şekilde nüfuz ederek  ortamın  ilk günkü haline  gelmesine yardımcı olur. Sıkışmış, donmuş ve paslanmış metal parçalarını bırakarak  etki gösterir. Diğer yandan ürünü elektrik sistemlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elektrik sistemi üzerindeki nemi  alarak kısa devre ihtimalini ortadan kaldırır. Böylece güvenli ve emniyetli bir ortam yaratır.  

 

Cazip Fiyatlı Seçenekleri ile Yağlayıcı ve Pas Sökücüler


Çok amaçlı yapısı ile ön plana çıkan yağlayıcı modelleri birbirinden farklı formlarda üretilir. Bunun ergonomik tasarıma sahip olan sprey formları sıklıkla tercih edilir.  Diğer yandan litrelik olanları fabrika gibi  alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yağlayıcı özellikleri gereği pası çözerek ortamı korur.  Böylelikle ürün üzerinde oluşabilecek  bozulmalarında önüne geçmeye çalışır. İçeriğinde bulunan kayganlaştırıcı maddeler tüm alana nüfus eder. Böylelikle  etkili bir şekilde yağlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.  Diğer yandan donmuş ve paslanmış yüzey alanlarına yüksek derecede etki eder. Böylece bu tarz alanların kir ve pas gibi oluşumlardan arınmasını sağlar. Aynı zamanda bu ürün etiket, çıkartma, bant gibi oluşumları çözmekte de oldukça başarılıdır. Yaşadığınız alanda bu tarz yapışkanlar varsa onların etkili bir şekilde çıkmasını sağlayabilirsiniz. Böylece kolay ve zahmetsiz bir şekilde işinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yağlayıcı sadece özellikleri ile değil fiyatları ile de müşterileri kendine çekmeyi başarır. Uygun yağlayıcı fiyatları sayesinde dilediğiniz yerden seçip alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.