ramazan_bayrami_popup.png (45 KB)

Henkel.png (4.81 MB)

Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sista

Günlük hayatta her vakit kullanılmasa da her evde bulunması gereken önemli eşyalardan biri silikonlardır. Alet çantanızda durup sizlere birçok konuda yardım sağlayan silikonların kullanım alanları aslında sizlerin düşündüğünüzden çok daha fazla. Sadece evlerin yanı sıra okullarda, fabrikalarda, otomotiv sektöründe, tersanelerde ve daha birçok alanda hizmete sunulan Sista silikon malzemeleri, sizlere inanılmaz bir deneyim sunuyor. Sista markası, kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile sizlerin karşısına çıkıyor. Sista markası, sizleri birbirinden farklı kullanım alanlarına sahip ürünler ile buluşturuyor. Birçok silikon çeşidine sahip ürünler, evinizin her köşesinde işlevini yerine getirebiliyor. Tabii farklı özelliklere, boyutlara ve fiyatlara sahiptirler.

Sista Şeffaf ve Beyaz Silikonlar

Sista kullanıcılarının karşısına birçok ürünle birlikte çıkıyor. Sista silikon çeşitleri farklı yerlerde kullanılmaya uygundur ve fazlasıyla iş görecek kaliteye ve özelliklere sahiptir. Ama tek silikon tabii ki de her alanda kullanılmayabilir. Farklı özelliklere ve farklı renklere göre kendinize en uygun silikonu almak İstanbul Ticaret ile çok kolay. Sista silikon çeşitlerinin detaylandırılması, sizlerin ürün seçimi için daha yararlı olacaktır.

 

Öncelikle konfor alanlarında sıklıkla kullanılan, en çok tercih edilen ve birçok kullanım alanına sahip, Sista şeffaf silikon ile başlamak gerekir. Henkel Sista Universal Şeffaf silikon kendine has özellikleriyle, sizlere çok üst düzey bir performans hissiyatı verir. Kullanıldığı ilk andan itibaren kalitesini belli eden bu ürün, çok fazla tercih sebebi olmasına şaşırıyor sayılmazsınız. Kapı, pencere, yalıtım, yapıştırma ısıcam montajında ve mutfaktaki fayanslar gibi, aklınıza gelen her işte kullanılabilir. Bu kadar geniş bir çalışma yelpazesine sahip bu ürünün tabii ki de çok geniş çaplı özellikleri bulunuyor. Tek komponente sahiptir. Solventsizdir, çatlamaz ve herhangi bir hacim kaybına uğramaz. Hijyeniktir, sararma veya solma yapmaz. Nemle sertleşir ve her zaman elastikiyetini korur. 4 derece ile 40 derece arası çalışma sıcaklığına sahiptir. Bu özellikler Sista şeffaf silikonu çok işlevsel bir ürün haline getiriyor.

 

Sista’nın ürünlerinden bahsedilmesi gereken bir diğer çeşidi ise Sista beyaz silikon. Bu ürün yine çok fazla kullanım alanına sahip ve birçok yerde temel bir eşya olarak tercih edilebilir. Uygulama alanları olarak kapı, pencere, yalıtım ve yapıştırma, ısıcam montajında, cam vitrin montajında, mutfaktaki fayansların suya maruz kalabilecek birleşim yerlerinde, bezli-bezsiz conta malzemesi olarak her türlü flanş bağlantısında, ısı nem gibi etkenler nedeniyle çalışmaya maruz kalabilecek tüm yapı elemanlarının birleşim yerlerinde kullanılır. Tek komponentlidir. Solventsizdir ve herhangi bir çatlama yapmaz aynı zamanda hacim kaybına uğramaz. Hijyeniktir, sararma veya solma yapmaz. Nemi bir ortamda sertleşir ama daimî elastikiyetini asla kaybetmez. Normal oda sıcaklığında kabuk bağlama süresi ortalama 10 dakikadır. 4 ile 40 derece arasındaki tüm çalışma koşullarına uygundur.

Sista Özel Silikonlar

Tabii Sista silikon modelleri bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Sista’nın bazı alanlar için özel olarak ürettiği ürünlerden bir tanesi olan Sista akvaryum silikonu yine bünyesinde çok kullanışlı özellikler barındırıyor. Henkel Sista akvaryum silikonu, her boyuttan akvaryum üretiminde önemli bir rol oynuyor denilebilir. Üretim sonrasında da balıklar için zararsız olmasından dolayı sağlıklı bir kullanım imkanı sunuyor. Çok kısa bir sürede işlemi gerçekleştiren bu ürün ile işlerinizi çok kolay bir şekilde halledebileceksiniz. Çabuk kuruması sayesinde anlık olarak yapıştırır. Kesinlikle iz bırakmaz ve az miktar ile kuvvetli bir yapışkanlık sağlar. Bu sayede hem tüketici hem de bütçe dostu denilebilir. Camların montajında kullanılır ve insan sağlığına zararlı kimyasallar içermez. Sızdırmazlık özelliği ile birebir akvaryumlar için üretilmiştir.

 

Sista markası, Sista extra white duşakabin silikonu ile yine birçok insanın yardımına koşuyor denilebilir. Birçok evde bulunan duşakabin için tasarlanan fakat başka alanlarda da kullanılabilen çok güçlü bir ürün ile sizlerin tanışması gerekir. Henkel Sista Extra White Duşakabin silikonu ekstra beyaz renge sahip 280 ml hacime sahiptir. Güçlü formülü sayesinde çok daha hijyenik bir alan sağlar. Sararma veya solma yapmaz Tek komponente sahiptir. Solvent hiçbir şekilde içermez. Çok çabuk kurur bunun yanında saniyesinde yapışır. Bu özellik ile zamandan bolca tasarruf edebilir ve işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Herhangi bir iz bırakmaz ve en küçük boşluklara bile nüfuz edebilir. Isı ve kimyasal direnci çok yüksektir ve su sızıntılarına karşı çok işlevseldir. Bu yüzden, evinizde bir duşakabin varsa kesinlikle Sista’nın inanılmaz kaliteli bu ürününü de bulundurulması önemlidir.

 

Sizlere son olarak bahsedilmesi gereken ürün, Henkel Sista RTV silikon kartuş kırmızıdır. Bu ürün genellikle otomotiv alanında kullanılsa da birçok yerde iş görebilecek özelliklere sahiptir. İnanılmaz güçlü bir silikon olması hem zamanınızdan tasarruf ettirecek hem de güvenli bir şekilde işlerinizi halledebileceksiniz. Endüstriyel makine parçalarında, ev aletlerinde, otomobilde, diferansiyel kapağında, motor kapağı ve karbüratör kapağında kullanılan Sista RTV kırmızı kartuş, yüksek ısıya dayanıklıdır ve anında kuruma sağlar. Solvent içermez ve daima elastikiyetini korur. Nemle birlikte direkt sertleşir ve tek komponente sahiptir. Ortalama 5 dakika içinde kabuk bağlayabilir. Yaşlanmaya ve UV ışınlarına dayanıklı olması onu fazlasıyla kullanıcı dostu kılıyor. Bir silikonda arayabileceğiniz tüm ürünleri tek bir silikonda birleştiren Sista, sizlerin karşısına, birbirinden kaliteli farklı ürünler ile birlikte çıkıyor.

Sista Ürün Fiyatları

Sista kaliteli ürünlerin yanı sıra uygun fiyatları ile de öne çıkan bir markadır. Sista üretiminde kaliteli ürünler kullanıyor. Sağlamlığa, uzun kullanımına, güvenliğine dikkat ediyor ve bu sayede kullanıcı dostu bir marka olabiliyor. Fiyatlandırma konusunda ise her bütçeye hitap ediyor denilebilir. Birbirinden farklı özelliklere sahip birçok ürünü, farklı fiyatlandırmalar ile sunuyor. Fiyatlar için özellikler çok büyük bir önem arz ediyor. Yalıtımı, dengesi, rengi, hızlı kuruması, boyutları gibi birçok özellik maliyeti etkiliyor. Sista herkesin bu kaliteye ve güvenceye ulaşmasını bir amaç olarak ediniyor. Sista ürünleri ve fiyatları, ürünleri çeşitlerini aynı zamanda ürünlerin özelliklerini düşünülürse, hem bütçe hem de kullanıcılar için çok iyi bir tercih olacaktır. Bunun yanı sıra bu ürünlere ulaşırken, Sista’nın yanında İstanbul Ticaret’te kaçırılmayacak indirimler sunuyor. Sizleri Sista ile buluşturuyor aynı zamanda güvenli bir alışveriş imkanı tanıyor. Sizlere özel indirimler ve kampanyalar ile her daim bütçe dostu olmaya özen gösteriyorlar. Yüzlerce üründeki bu indirimler ile kaliteyi kullanıcılara ulaştırmak için çok çalışıyorlar. Kolay ödeme seçenekleri ile rahatlıkla alışveriş yapma imkanı tanınıyor. Alışveriş sırasında herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde İstanbul Ticaret destek hattına ulaşabilirsiniz. Anında geri cevap alarak işlemlerinize devam edebilir ve konforun, premium hissinin tadını çıkarabilirsiniz. Sista markasına ait birçok kaliteli ürünü ve fiyatlandırmalar hakkındaki bilgileri İstanbul Ticaret’te bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.