ramazan_bayrami_popup.png (45 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Beybi İş Güvenliği Malzemeleri

Üretim sektörünün hemen her alanında çalışan işçilerin çalışma anlarında faaliyetlerine güvenli bir şekilde devam edebilmesi oldukça önemlidir. Bu doğrultuda işçilerin iş sağlığı ve güvenliği çerçevesinde belirlenmiş koşullara sahip olacak şart ve ekipmanlara sahip olması gereklidir. Beybi iş güvenliği malzemeleri birçok farklı sektörde çalışan işçilerin sağlık ve güvenliğini sağlamak amacıyla üretilmiştir.

 

Neredeyse her sektörün işçileri iş esnasında en çok ellerini kullanırlar. İşçilerin güvenliğini, sağlığını ve rahatını göz önünde bulundurarak üretilen Beybi nitril iş eldiveni farklı seçenekleri ile hemen her işçinin kullanımına uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. Markanın eldivenleri nitril kaplamalıdır. Nitril kaplama, eldivenleri kullanan işçilerin ellerinin hava almasını sağlar. Sektör çalışanları gün içerisinde ellerini yoğun şekilde kullandıklarından ellerinde terlemeler oluşabilir. Hava almayan eldivenler işçilerin ellerinde çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bu problemi ortadan kaldırmak amacıyla hava alma özelliğine sahip nitril kaplama ile üretilen Beybi nitril iş eldivenleri aynı zamanda esnektir. Nitril eldivenlerin esnek olarak tasarlanmasında da işçilerin ellerinin rahat etmesi amaçlanmıştır. Dar kalıplı ve esnek olmayan eldivenler işçilerin el ve bileklerinde çeşitli rahatsızlıkların ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Yumuşak bir kavrama hissi ve esnek bir yapısı olan Beybi nitril iş eldivenleri bu sorunu ortadan kaldırır ve gün içerisinde işçilerin faaliyetlerini kolaylıkla yerine getirmelerini sağlar. Böylelikle sektör içerisinde gerçekleşen faaliyetler sağlıklı ve güvenli biçimde devam edebilir.

 

Beybi İş Güvenliği Eldiveni Modelleri

Beybi iş güvenliği malzemeleri arasında yer alan eldivenler işçilerin el tipine uyum sağlaması amacıyla çeşitli boyutlarda olacak şekilde üretilir. Markanın eldivenlerinin farklı çeşitlerde üretilmesinin bir diğer sebebi ise çalışılan sektörlerin farklı sağlık ve güvenlik önlemleri gerektirebilmesidir. Dolayısıyla Beybi nitril iş eldiveni modelleri işçilerin el tipleri ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda farklılaşmaktadır. Bu çeşitler şu şekilde sıralanır:

• Beybi KN2 Flex Plus Pamuk Astarlı Nitril Eldiven

• Beybi KN350 EL-350 Pamuk Astarlı Nitril İş Eldiveni

• Beybi PN5 Kırmızı Nitril Kaplı Örgü Polyester İş Eldiveni

• Beybi PN5 Sarı Nitril Kaplı Örgü Polyester İş Eldiveni

• Beybi PN5 Nitril Kaplı Örgü Polyester İş Eldiveni (12 Adet - Kutu)

• Beybi PN5 Zebra Kırmızı Nitril Kaplı Örgü Polyester İş Eldiveni

• Beybi PN5 Zebra Mavi Nitril Kaplı Örgü Polyester İş Eldiveni

• Beybi PN7 Nitril Kaplı Örgü Polyester İş Eldiveni

 

Beybi iş sağlığı ve güvenliği eldivenleri bu şekilde farklı çeşitlere sahiptir. Bu eldivenler işçilerin el tipleri ve çalıştıkları sektör doğrultusunda dikkatlice seçilmelidir. İşçilerin el tipleri ve çalıştıkları sektör doğrultusunda seçilmemiş eldivenleri kullanmaları halinde ortaya belirli problemler çıkabilir. Bu problemler arasında el ve bilek ağrıları, cilt aşınmaları, el yaralanmaları, kurumalar ve dökülmeler yer alabilir. Bu problemlerin yaşanması işçilerde kalıcı hasarlar da ortaya çıkarabilmektedir. Dolayısıyla işletmelerdeki iş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin tam olarak sağlanabilmesi için uygun eldiven çeşitlerinin işçiler tarafından tercih edilmesi gerekmektedir.

Beybi İş Güvenliği Eldiveni İşlevleri

Beybi iş eldiveni modelleri Large ve X-Large olmak üzere iki farklı boyutta üretilir. Bu modellerden ilki olan ve diğer modellerdeki bulunan birçok özelliğe sahip olan Beybi KN2 Flex Plus Pamuk Astarlı Nitril Eldiven örgü bilekliklere sahiptir. Kullanıcıların bileklerinin rahat etmesini sağlamak amacıyla örgü bilekliklere sahip olacak şekilde üretilen bu nitril eldiven çeşiti, nitril kaplama sayesinde hava alabilmektedir. Eldivenin yapımında likra iplik kullanılmış ve bu sayede eldivenin esneklik kazanması sağlanmıştır. Beybi iş eldiveni modellerinden biri olan KN2 Flex Plus eldivenler gıda ile temasa uygun olacak şekilde üretilmiştir. Markanın bu türdeki eldivenlerinin avuç içi kaplamaları sarı renkli ve nitril silikonsuzdur. Eldiven hava alma ve esnek bir yapıya sahip olma gibi özellikleriyle işçilerin ellerinin kolaylıkla hava alabilmesini sağlar. Aynı zamanda ısı yalıtımına sahip olan KN2 Flex Plus modeli işçilerin ellerinin Ph değerini korur ve böylece olası cilt sorunlarının önüne geçer. Aşınma, sürtünme, delinme, kesilme ve yırtılma gibi olası sorunlara karşı dayanıklı olarak üretilen Flex Plus modeli iş esnasında işçilerin el güvenliğini maksimum seviyede korumayı amaçlar. Eldiven aynı zamanda her mevsim kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece eldiveni kullanan işçiler uzun bir süre boyunca yeni bir eldivene ihtiyaç duymadan işlerindeki faaliyetleri sürdürebilirler. Avuç içi kısmındaki malzeme seçimi sayesinde ıslak ve kuru cisimlerin kolaylıkla kavranabilmesini sağlayan Flex Plus eldivenler birçok farklı sektörde kullanılabilir. Bu sektörler genel işler, montaj, nakliye, temizlik, tarım, paketleme ve ambalaj sanayi olarak sıralanabilir.

Beybi İş Güvenliği Eldiveninin Ayırt Edici Özellikleri

Beybi iş sağlığı ve güvenliği eldivenleri sahip olduğu birçok özellik sayesinde rakiplerinden ayrılır. Bu özelliklerin en önemlileri Beybi iş eldivenlerinin sağlam ve ilgili sektörlere uygun olacak şekilde üretilmiş olmasıdır. Beybi iş eldivenlerinin tüm çeşitleri yırtılma, delinme ve kesiklere karşı dayanıklı olan malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Eldivenlerin bu şekilde sağlam yapıda olmalarının iki avantajı vardır. Bu avantajlardan ilki işçilerin sağlık ve güvenliğine yöneliktir. Beybi iş eldivenlerini kullanan işçiler iş esnasında ortaya çıkacak olası problemlere karşı kendilerini koruma altına alabilirler.

Eldivenlerin sağlam yapıda olmalarından dolayı ortaya çıkan ikinci avantaj ise uzun kullanım süresidir. Sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunan Beybi iş eldivenleri işçilerin sürekli olarak yeni eldivenlere ihtiyaç duymasının önüne geçer. Böylece işletmeler kar ederken sürdürülebilirlik de sağlanmış olur. Beybi iş eldivenleri aynı zamanda işçilerin ellerinde herhangi bir sağlık sorunu olması ihtimalini azaltarak ortaya çıkacak medikal ve ekonomik sorunların da önüne geçer. Dolayısıyla Beybi iş güvenliği eldivenlerinin sağlıklı, güvenli, ekonomik, sürdürülebilir olduğu ve işçilere kolay bir kullanım sunduğu söylenebilir. Beybi nitril iş eldiveni fiyatları ise pek çok faktöre göre değişkenlik gösterir. Bu sayede farklı bütçelere hitap eder.

Beybi İş Güvenliği Eldiveni Seçimi

Beybi iş güvenliği eldivenleri, işçilerin çalışmış oldukları sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak seçilmelidir. Markanın eldivenleri üretilirken sektörün ihtiyaçları göz önünde bulundurulur. Eldivenin dayanıklılık, esneklik, kaydırmazlık, rahatlık ve ısı yalıtımlı olması gibi özellikleri ilgili sektörlerde rahatlıkla ve güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için vardır. Bu doğrultuda eldivenlerin kullanıldıkları sektörler genel işler, montaj, nakliye, temizlik, tarım, paketleme, sanayi, altyapı ve bakım, imalat, inşaat, madencilik, makine, otomotiv, depolama, peyzaj, bahçe işleri, gıda işleme ve genel koruma olarak sıralanabilir. Beybi iş güvenliği eldivenleri çok fazla sektörün kullanımına uygun olan eldivenler üreterek sektör çalışanlarının iş güvenliği ve sağlığını korumayı amaçlamaktadır. Beybi iş güvenliği eldivenlerinden satın alacak işletmeler bulundukları sektörün gerektirdiği güvenlik önlemleri ve bunun dışındaki gereklilikler doğrultusunda eldiven seçimlerini yapabilirler. Beybi iş güvenliği ürünleri ve fiyatları tercih edilecek eldiven türü doğrultusunda çeşitli farklılıklar gösterir. Fazla sayıda eldivene ihtiyaç duyan kişiler Beybi eldivenlerin 12’li kutular içerisinde satılan çeşitlerini tercih edebilirler. Eldivenlerin bu şekilde toplu olarak alınması eldiven ihtiyacının hızlı bir şekilde karşılanabilmesi ve işletmelerin maliyetlerinin azaltılması açısından düşünüldüğünde iyi bir karar olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.