Veo.png (5.62 MB)

Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

VEO İş Güvenliği Eldivenleri

Endüstri ve benzeri alanlarda çalışan birçok işçinin kullandığı koruyucu malzemelerden biri olan iş eldivenleri, birçok farklı alanda kullanılmaktadır. VEO iş güvenliği malzemeleri, genel olarak çalışan kişilerin güvenlik açısından sağlığını korumak amacı ile üretilen ürünlerdir. Yapılan işlerin güvenle devam etmesi amacı ile tedbir için kullanılması zorunlu olan ürünlerdir. Markanın bilinen en önemli ürünleri eldivenler, yıllardır endüstri ve sanayi alanında işçiler tarafından güvenle kullanılmaktadır.

 

VEO iş eldivenleri özellikle ağır iş grubunda ve her türlü çalışma alanında oldukça çok tercih edilen eldivenlerdir. Farklı ham maddelerden üretilen bu eldivenler oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Ağır iş koşullarında çalışan işçiler için özel olarak üretilen bu ürünler çalışanların daha korunaklı ve verimli çalışmalarına olanak sağlar. Bu eldivenler koruyucu maddeler ile üretilen, kendine özgü kaliteli yapıları ile dikkat çeken ürünlerdir. İşçiler için son derece önemli yardımcı malzeme grubu içerisinde yer alan VEO eldivenleri, üstün performansı ve yüksek verimliliği ile olası iş kazalarının önüne geçer. Farklı el bedenlerine uygun olarak üretilen bu ürünler nitril, deri, VEO tek kullanımlık nitril eldiven ve benzeri özellikleri ile birbirlerinden ayrılmaktadır.

 

VEO İş Eldiveni Modelleri ve Çeşitleri

Ağır iş koşullarında, eller en yoğun kullanılan organlar olduğu için bu ağır iş koşullarında elleri korumak için bazı önleyici tedbirler almak gerekir. Bu amaçla bazı sektörlerde güvenlik amacı ile eldiven önde gelen koruyucu önlemler arasında yer almaktadır. Eldivenler genel olarak kimya sanayinde, demir çelik sanayinde, inşaat işlerinde, madenlerde ve bazı ev işlerinde kullanılan koruyucu bir üründür. Yanıcı maddeler ve delici aletleri kullanırken sıklıkla iş kazaları yaşanmaktadır. Bu istenmeyen kazaların önüne geçmek için iş güvenliği açısından, ellerin yüksek kimyasal içerikli, kesici, delici ve yüksek oranda ısı içeren maddelerle temasından kaçınmak gerekir. Örneğin VEO kaynakçı eldiveni ellerde oluşabilecek yanık ve lekelerin önlenmesi için iş yaparken güvenlik açısından takmak zorunludur.

 

VEO markası, profesyonel işlerin yapılması ve ev işlerinde kullanılmak üzere iş eldiveni üretimi yapan markalar arasında önemli bir yere sahiptir. Ürettiği ürünler arasında birçok özelliğe sahip modelde koruyucu iş eldiveni bulunur. İş eldivenleri arasında en yoğun kullanılan eldivenler ise nitril eldiven veya deri eldivenler yer almaktadır. Marka, sıcağa veya soğuğa karşı dayanıklı birçok ürünü bünyesinde barındırıyor. VEO nitril kaplı iş eldiveni markanın soğuğa dayanıklı olan iş eldivenleri, cold eldiven olarak adlandırılıyor. Soğuk hava depolarında kullanılmak için üretilen cold eldivenler hemen her türlü ihtiyaca cevap verebilen, farklı renk ve beden seçeneklerine uygun olarak üretilen ürünlerdir.

 

VEO d232 driver deri iş eldiveni ise hemen her iş sektöründe kullanılan yüksek korumalı ürünler olarak biliniyor. VEO deri iş eldiveni ürünleri ise sanayi, yapı dekorasyon ve inşaat alanlarında kullanılmak için ideal ürünler arasında yer alıyor. Nitril eldivenler ise elleri yüksek oranda koruma özelliğine sahip olan eldivenler olarak markanın diğer bir koruyucu eldiveni olma özelliğini taşıyor. Her biri koruyucu ve farklı özelliğe sahip bu eldivenleri yapacağınız işlerin ağırlığına göre tercih edebilirsiniz. Siz de personelleriniz ya da kendi özel kullanımlarınız için yüksek koruyucu özellikli iş eldiveni arıyorsanız, ihtiyacınıza göre cazip model ve fiyat seçenekleri arasından kendinize uygun ürünü seçebilirsiniz.

 

VEO İş Eldivenlerini Kullanırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

VEO koruyucu eldiven modelleri, üretildiği malzemelerden dolayı kullanımı son derece güvenli ürünler olarak bilinmektedir. Buna rağmen lehim, kaynak, elektrik işleri ve inşaat işlerinde ürünleri kullanırken sıcağa dayanıklılığı konusunda daha dikkatli olmak gerekir. Bu gibi durumlarda VEO nitril iş eldiveni daha güvenli bir koruma sağlamaktadır. VEO iş eldivenleri her türlü yanıcı ve deforme edici iş ortamlarına uygun dayanıklı materyallerden üretiliyor olsa da bu eldivenler kullanırken yine de özen gösterilmelidir. Ürünün kesici aletlerle takılmasını önlemek, eldiveni korumak açısından önemli bir noktadır. Eldivenler kullanılırken, eldivene zarar verebilecek yüzük benzeri aksesuarların kullanımından kaçınmak doğru olacaktır. İş eldivenleri birçok farklı amaç için kullanılan ürünler olduğu için ürün tercihi yaparken kullanacağınız iş alanını göz önünde bulundurmanız doğru ürünü tercih etmenizi kolaylaştıracaktır.

 

İş eldivenleri sanayi ve endüstri dışında birçok iş alanında ve evlerde de bazı tehlike içeren işler yapılırken kullanılan güvenli ürünler olduğu için satın alınırken oldukça çok tercih edilmektedir. İş eldiveni seçerken kendi ellerinize uygun boyutta eldiveni seçmeniz kullanım açısından rahatlık sağlayacağı gibi eldivenin uzun ömürlü olması açısından da önemli bir noktadır. VEO iş eldiveni çeşitlerinden herhangi birini almak istiyorsanız, ürünün modelleri arasından tercih yaparken eldivenin dayanıklılığını ve üretildiği materyalleri göz önünde bulundurmanız önemli bir nokta olacaktır.

 

VEO İş Eldiveni Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

 VEO markasının bünyesinde onlarca farklı eldiven çeşidi üretilmektedir. İş yaparken elleri korumak amacı ile kullanılan bu eldivenler iş güvenliği açısından çok önemli ürünlerdir. Marka bünyesinde üretilen ve profesyonel alanda kullanılan ürünlerin yanı sıra evlerde basit işlerde kullanılmak amacı ile üretilen birçok ürün yer almaktadır. VEO eldivenlerini satın alırken eldivenlerin üretildiği materyallere dikkat etmeniz çok önemli bir detaydır. Buna ek olarak bir işçi eldiveni alınırken, öncelikle el bedenin boyutuna dikkat etmelisiniz. Arıca dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise ürünlerin temas edeceği yüzeylerdir. Eğer eldiveni temizlik işlerinde kullanılacaksanız eldiven hem suya hem de kullanılan deterjanlara dayanıklı olmalıdır.

Yanıcı ve deforme edici kimyevi materyallerle temas gerektiren durumlar için eldivenlerin deforme olmayan maddelerden üretilmesi iş güvenliği bakımından önemli bir noktadır. Eldivenlerin üretildiği malzemelerin dayanıklılığı, eldivenleri ele giyerken rahatlığı ve ürünün renk skalası hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, markanın ürün çeşitliliğine bakabilirsiniz. Ayrıca VEO eldivenleri ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız bu bilgilere İstanbul Ticaret'te kolayca ulaşabilirsiniz.

 

VEO İş Eldiveni Fiyatları

Hemen her alanda kullanılan VEO iş güvenliği ürünleri ve fiyatları da üretildiği malzemeye ve modellere göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple iş güvenliği açısından eldiven araştırması yaparken bu noktaları göz önünde bulundurmanız önemle vurgulanmaktadır. Markanın ürünlerinde meydana gelen fiyat değişiklikleri genel olarak ürünlerin sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca farklı beden seçenekleri, ürünlerin farklı fonksiyonları ve koruyucu özellikleri de fiyat farklılıklarının oluşmasına önemli bir rol oynamaktadır.

Bunun yanı sıra fiyat farklılıklarının oluşmasındaki diğer sebepler ise eldivenin kullanım alanı, renk farklılıkları gibi önemli unsurlar olarak gösterilebilir. Ayrıca eldivenlerin üretildiği hammadde de fiyat farklılığını etkileyen önemli etkenler arasında gösterilebilir. Örneğin polyester, deri, pamuk ve nitril gibi uyumlu ve dayanıklı malzemelerden yapılan eldivenler fiyat farklarının oluşmasında büyük etken olabilir. Sonuç olarak bir VEO iş eldiveni almak istiyorsanız, yukarda ürünün özelliklerine dair verilen ayrıntılı bilgileri de dikkate alarak farklı kullanım alanlarına ve farklı boyutlara sahip modeller arasından kendi zevkinize uygun bir ürün modelini tercih edebilirsiniz. İstanbul Ticaret'te VEO'ya ait farklı eldiven modellerinin bulabilir ve bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.