3m masje.png (230 KB)

Maxeo.png (1.53 MB)

Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Maxeo

Günlük hayatta birçok iş kolu bulunuyor. Okullar, ağır iş yerleri, ofisler ve benzeri çalışma ortamları kendi içlerinde belirli bazı riskler barındırıyor. Bu riskler hayatınız için gerçekten çok ağır sonuçlar doğurabilir ve bu sonuçların altından kalmak gerçekten çok güç olabilir. Gerekli önlemlerin alınmaması sağlık sorunları yaratabilir. İnsan sağlığı için her türlü koruma önlemlerini almak gerekir. Sağlığınıza zarar verebilecek en büyük riskler genellikle iş ortamları olduğu için buralarda ekstra dikkatli davranmalıyız.

 

Çalışma ortamlarında bulunması zorunlu olan iş güvenlik malzemeleri, hayatınızda çok büyük bir rol oynar. Bu konuda Maxeo, insan sağlığını korumaya yarayan birçok ürüne sahiplik ediyor. Maxeo iş güvenlik malzemeleri ile hayatınızı güvence altına alabilir ve sonuçlarına katlanmak istemediğiniz olaylardan kaçınabilirsiniz. Maxeo çalışanların iş güvenliğini göz önünde bulundurarak üretim yapıyor. Maxeo iş güvenliği ayakkabısı fazlasıyla güvenilir ürünlerden birisidir. Kaliteli ürünleri ile öne çıkan Maxeo ürünlerinin özellikleri ve fiyatlarına göre kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

 

Maxeo İş Güvenliği Ayakkabısı Modelleri

Maxeo’nun iş güvenliği ayakkabıları çok tercih edilen ve kaliteli ürünlerden oluşur. Fazlasıyla sağlam ve güvenilir olan bu ayakkabılar, hem ayağınızı rahat hareket ettirmeniz için hem de herhangi bir ağır maddenin düştüğünde ayağınızın yaralanmasını, ezilmesini, kesilmesini ve asit içinde bulunan ortamlarda maddesel bir zarar görmenizi engeller. Maxeo Atlas-C S1P sandalet fiberglas burun iş güvenliği ayakkabısı bu konuda sizleri korumada çok önemli bir rol oynuyor. Genellikle fabrikalarda, seri üretim alanlarında, metal işçiliğinde çokça tercih edilen bu ayakkabı sizlere uzun, konforlu ve güvenilir bir kullanım sağlıyor. Maxeo tarafından yüksek iş güvenliği için üretilen bu ayakkabı, her türlü çalışma ortamına uygun olarak tasarlanmıştır; bu yüzden iş kollarında da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Fiberglass burun iş güvenliği ayakkabısı diğer metal korumalı ayakkabılara göre daha fazla korunaklıdır ve daha işlevseldir. Çünkü sizlere, ayak parmakları için daha fazla iç hacim sağlar. EN ISO 20345’e göre ıslak ortamlarda kullanılmaya uygundur. S1P 200 joule kadar olası darbelere karşı dayanıklıdır. Taban yapısı yağ ve asitlere karşı ekstra bir koruma sağlar. Nefes alabilir süet deriden üretilir ve kaymalara karşı ekstra dirence sahiptir. Non-metalik (Metal İçermeyen) yapısı sayesinde sizlere daha sağlıklı ve hafif modeller sunar.

 

Maxeo iş güvenlik ayakkabısı modelleri arasında oldukça fazla çeşit bulunur. Farklı alanlarda çalışmalara uygun birçok ayakkabı tarzı da mevcuttur. Sandalet modelinin yanı sıra normal ayakkabı ve bot olarak da çeşitleri vardır. Maxeo Alpha S3 fiberglass burun iş güvenliği ayakkabısı en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Çoğu fabrikada, ağır metallerin bulunduğu ortamlarda, atölyelerde sıklıkla kullanılır. Sağlam yapısı sizlere ekstra güvenlik sunar ve yapacağınız işlerde herhangi bir engele takılmazsınız. Numara konusunda hiçbir sıkıntı çekmeden ayak numaranıza uygun ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. EN ISO 20345’e göre ıslak ortamlarda kullanılmaya uygundur. Kimyasal olarak sizlere zarar verebilecek herhangi bir yerde rahatlıkla çalışabilirsiniz. Kimyasal sıçramalara karşı ve benzeri olaylarda sizleri korumak konusunda çok başarılı bir üründür. Fiberglass burun korumaya sahiptir. Metal korumalı ayakkabılara göre daha sağlam, daha konforlu ve daha hafif bir kullanım sunar. İşiniz bittiğinde herhangi bir acı hissetmezsiniz. Hiçbir şekilde metal içermez. İşverenlerin kaliteli iş ayakkabılarını, çalışanlarına uygun fiyatlarla vermesine imkân sağlar ve kesinlikle kullanıcı dostudur. Çok yönlü ve çeşitli sektörlerdeki işlerde kullanılmaya en uygun iş güvenlik malzemesidir. Tüm sertifikalar (EU)2016/425’e göre alınmıştır.

 

Maxeo İş Botu ve Özellikleri

Maxeo iş güvenlik malzemelerine ait botlar için de özen gösteriyor. Maxe ayakkabıları üretirken kullandığı kaliteli malzemelerin aynısını Maxeo iş botu için de kullanıyor. Otomotiv, ulaştırma, dış mekân çalışmaları, depolar, inşaat gibi birçok alanda kullanılan botlar farklı ihtiyaçlarınıza göre bir tercih sebebi olabilir. Maxeo Venus S3 Fiberglass burun iş botu ile artık daha rahat bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceksiniz. Kimyasal sıçramalara karşı bileklerinizi de koruyabilecek türde olduğu için bu tarz yerlerdeki çalışmalarınız için vazgeçilmez bir seçenek olabilir. 36-48 numara arasında bu ayakkabıya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yüksek iş güvenliği için tasarlanmıştır. Her türlü ortama uyum sağlayabilir. 200 joule’e kadar ağırlıklara dayanıklıdır. Kesilme, çizilme, sıçrama gibi olası kazalara karşı kusursuz bir koruma sağlar. Taban yapısının aside dayanıklı olması onu çok daha ileri bir seviyeye çıkarır. Hiçbir şekilde metal içermeyen bu ayakkabı fiberglass buruna sahiptir ve sizlere daha rahat bir ayakkabı deneyimi sunar. Esnek ve hafif yapısı ile ayağınızı asla acıtmaz, ayak parmaklarınız için geniş bir iç hacme sahiptir. Diğer ürünlerde olduğu gibi (EU)2016/415’e göre sertifikalar almıştır. Batmaya, yağlı ortamlara ve kaymaya karşı çok başarılı bir dirence sahiptir. Bu işlevsel ürünü satın alarak siz de iş ortamınızda olası kazalara karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Kendi çalışma ortamınıza ve kendinize uygun işe göre bir ayakkabı bulmakta hiçbir sıkıntı çekmemek için Maxeo ürünlerine göz atabilirsiniz. Maxeo ayakkabılar 36 ve 48 numara aralığına sahiptirler. Kolaylıkla kendinize uygun ayakkabıyı sipariş edebilirsiniz. Maxeo olası kazalara karşı her önlemi almaya çalışır. Sizlerin zarar görebileceği her türlü risk göz önünde bulundurularak tasarlanır ve zararı en aza indirger. Sertifikaları ile birlikte birçok teste tabi tutulan Maxeo iş güvenlik malzemeleri, kalitesini kanıtlamıştır ve bu kalitesini sizler ile buluşturmaktadır.

 

Maxeo Ürün Fiyatları

Maxeo iş güvenliği ürünleri ve fiyatları farklılıklar gösterebilir. Bu faktörler arasında ilk sırada ürünlerin sahip olduğu özellikler yer alır. İhtiyacınıza uygun iş güvenliği ürününü seçmeden önce fiyatına bakabilir ve buna göre değerlendirebilirsiniz. Maxeo ise sizlere bu konuda çok büyük yardımlar sağlıyor. Maxeo, her bütçeye uygun ürünleri ile kullanıcı dostu bir duruş sergiliyor. Maxeo iş güvenlik ayakkabı fiyatları için herkesin ulaşabileceği fiyatlandırmalar ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Sahip olduğu özelliklere göre ise fiyat farklılıkları oluşuyor. Yapım aşamasında kullanılan malzemeler, kullanım alanları, boyutları gibi etkenlerin hepsi fiyatlandırmayı değiştiriyor. Sizler de kendinize ne uygun ayakkabıyı seçmek için bunlara dikkat edebilirsiniz. İş yerlerinizde, kendi ihtiyaçlarınıza göre ayakkabı seçebilir, rahat ve güvenli bir kullanım yaşayabilirsiniz. Çalışma esnasında sizlere zarar vermez, işlerinize rahatlıkla devam edebilirsiniz. Maxeo’yu kullanıcıları ile buluşturan İstanbul Ticaret, özel indirimleri ile ekstra kolaylıklar sağlar. İstanbul Ticaret ile kolay ve güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde uzman İstanbul Ticaret kadrosuna danışabilir ve destek alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.