ramazan_bayrami_popup.png (45 KB)
Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

YDS

Her şeyden daha önemli olan sağlığınızı düşünerek her türlü güvenlik önlemini almanız gerekir. Günlük hayatta, birçok farklı iş kolu vardır ve bu işlerin kendilerine özel değişebilir bazı riskleri mevcuttur. Tabii ki de her işin riski aynı değildir. Atölyeler, fabrikalar, otomotiv sektörü ve tersaneler gibi çok fazla fiziki iş gücü gerektiren yerlerde güvenlik önlemleri daha da önemli hale geliyor. Bu yüzden iş yerlerinde, olası kazalara karşı önlem almak bir zorunluk haline gelir. Bu önlemler ise, çalışma esnasında sizlerin alabileceği zararları en aza indirger.

 

İş güvenliği konusunda adından sıkça söz ettirmeyi başaran YDS, kullanıcıları ile buluşuyor. Kaliteden ödün vermeyen YDS iş güvenliği malzemeleri, sizlere inanılmaz güvenli bir deneyim yaşatıyor. YDS markası, sağlığınızı en az sizler kadar önemsiyor. Ürünlerinde ise, hataya asla yer vermemeye çalışıyor ve sizlerin sağlığını korumak için kaliteli malzemeleri kullanmaya özen gösteriyor. Çok çeşitli ürün yelpazesine sahip olan YDS sizlere en uygun ürünü seçmekte çok yardımcı olabiliyor. Modern ve rahat bir tasarıma sahiptir. Ağır iş yükünün olduğu iş yerlerinin yanı sıra günlük hayatta da tercih edilebilir. YDS iş ayakkabısı modelleri, oldukça fazla seçeneğe sahiptir ve size aradığınız özellikte ayakkabılar bulma olanağı sunar.

 

YDS İş Ayakkabısı Özellikleri

YDS iş ayakkabısı barındırdığı inanılmaz özellikler ile sağlamlığından ve güvencesinden hiçbir şekilde ödün vermiyor. Birçok fabrika ve tersanelerde tercih sebebi olan YDS EL 200 S2 K çelik burun iş ayakkabısı sizlere özel bir deneyim yaşatır. Aşınmalara karşı dayanıklı olan bu ayakkabı terlemeyi engellemek için kısa sürede kuruyan %100 polyester iç astara sahiptir. 200 joule’a kadar koruma sağlamaktadır. Anatomik olarak şekillendirilmiş, çıkarılabilir tabanı açık hücre poliüretan nostra ile ayakkabı rahatlıkla nefes alabilir. Batmaya karşı çelik ara taban olması onu piyasadaki geri kalan ayakkabılara nazaran çok daha üst bir seviyeye çıkardığı söylenebilir.

 

İş güvenliği modelleri arasında bir devrim niteliği taşıyan bu ayakkabının kullanım alanları da çok fazladır. Ağır iş gücünün olduğu yerler haricinde, zorlu hava ve kara şartlarına sahip yerlerdeki gezilerde ve orduda da çok fazla kullanılır. Her türlü koşula karşı direnç gösterebilen bu ayakkabı su geçirmezliği sayesinde rahatlıkla yürüyebilir ve geniş iç hacmi ile ayağınızı acıtmadan, yaralamadan çalışabilir veya gezebilirsiniz. Aşınmaya ve kaymaya karşı dirençli poliüretan dış taban ile bir yerde yaşayabileceğiniz her türlü riski göz önüne alınarak üretilmiştir. Bu ayakkabılara sahip olduktan sonra hem güvende hissetmek hem de rahat çalışmak için büyük bir adım atmış olacaksınız. 36’dan 47’e kadar bulunabilen ayak numaraları ile kendinize en iyi uyan ayakkabıyı rahatlıkla seçebilirsiniz.

 

YDS İş Botu Özellikleri

YDS ürünleri bununla da sınırlı kalmıyor. Kendinize en çok yakışan ve en özel ayakkabıyı seçmek için sizlere özel birçok çeşitle geliyor. YDS EL 170 S2 çelik burunlu iş botu, yine sizlere birçok özellikle geliyor ve piyasadaki birçok üründen çok daha üstün bir performans sergiliyor. YDS iş botu sahip olduğu 36’dan 48’e kadar birçok ayak numarası ile sizlere en uygun ürünü seçebilirsiniz. Aşınma dayanımı çok yüksektir ve yüksek teri absorbe edebilen ve kısa sürede kuruyan %100 polyester iç astara sahiptir. 200 joule’a kadar bir koruma sağlar. Anatomik olarak şekillendirilebilir ve çıkarılabilen nefes alabilir özelliklere bu modelde ulaşabilirsiniz. Yarım boy (mid cut) ayakkabı boyutundadır. Modern tasarımı, ince ve kaliteli hatlarıyla birlikte özenle yapılmış bu ayakkabıyı kullanmaya başlayarak çok daha rahat hareket edebilir ve iş sırasında bile şıklığınızı koruyabilirsiniz. Aynı zamanda kaymaya dirençli poliüretan dış tabandan yapılır. YDS ayakkabı çeşitleri sadece metal burunlularla sınırlı kalmıyor.

 

YDS Kompozit Burunlu Ayakkabı

YDS NEPP 1704 Denver Kompozit burunlu iş ayakkabısı ile konfor alanınızdan çıkmadan kolaylıkla işlerinize devam edebilir, aksatmadan veya bir engele takılı kalmadan saatlerce işinizi sürdürebilirsiniz. Yüksek ve ağır işlere nazaran yapılan bu ayakkabı büyük ölçüde ağır maddelere karşı sizleri koruyarak, alacağınız fiziksel hasarı en aza indirger. S1P standart olan bu iş güvenlik ayakkabısı 200 joule’a kadar dayanıklılık sağlayabilir. Tasarımı sayesinden ayağınızı baştan aşağı kaplar ve iç hacmi geniş olduğu için ayak parmaklarınızı rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. Taban yapısı yağa ve aside karşı ekstra dayanıklılık sağlar ayrıca kimyasal maddeler ile ilgilenen işlerde çalışıyorsanız da sizler için fazlasıyla uygun ve işlevsel bir ürün olabilir. EN ISO 20345’e göre ıslak ortamlarda kullanıma da uygundur. Astar malzeme sayesinde onun ter emici özelliğini ve kuru kalmasını çok büyük ölçüde sağlıyor. Sizlere yukarıda anlattığımız gibi çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan YDS sizleri asla yarı yolda bırakmıyor. Sizlerin işlerini güvenli ve kolay hale getirmek için canla başla çalışıyor. Şimdi sizleri YDS ürünlerinin fiyatlandırılması hakkında bilgilendirmek isteriz.

 

YDS İş Güvenliği Ürünleri Fiyatları

YDS iş güvenliği ürünleri ve fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterir. Ürünlerin bulundurduğu özelliklere, boyutlara, adet sayılarına göre değişkenlik gösterebilir. YDS bu konuda sizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. YDS markası bu kadar kaliteli ürünleri yaparken, aynı zamanda kullanıcı dostu bir marka olmak için çalışıyorlar. YDS iş ayakkabısı fiyatları sizleri fiyatına göre sunulan performans olarak fazlasıyla rahatlatacaktır ve sizler için çok mantıklı bir alışveriş olacaktır. Can güvenliğinizi önemseyen, herhangi bir iş kazasına karşı çok büyük oranda koruma sağlayan iş güvenlik malzemelerine İstanbul Ticaret farkıyla çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. İş botu seçmek çok önemli bir husustur. Su geçirmezliği, terletmemesi, kesin araçlara karşı koruması, kaymaması gibi birçok özellik düşünülmesi gerekir. Ayakkabınızda istediğiniz özelliklere göre maliyetler de değişir. YDS iş botu fiyatları ise üretiminde kullanılan malzemelere bağlıdır. Tabii tek etken bu değildir. Çalışma yeri, kullanım amacı, rengi gibi birçok özellik fiyatlandırmada çok önemlidir. YDS markası, ayakkabılarda olduğu gibi her bütçeye uygun bot üretmeye de dikkat ediyor. YDS’nin bu inanılmaz imkanlarının yanı sıra, İstanbul Ticaret sizlerin karşısına çok büyük indirimler ve kampanyalar ile çıkıyor. Yüzlerce üründeki indirimler ile, ihtiyacınıza en uygun özelliklerde ve boyutlardaki ürünleri alırken iki kere düşünmenize gerek kalmıyor. İstanbul Ticaret satışında bulunduğu üst düzey performansa sahip ürünlere fazlasıyla güveniyor. Alışverişinizi gerçekleştirirken, herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde uzman İstanbul Ticaret kadrosuna danışabilir ve destek hattına bağlanarak sorularınıza hızlı bir şekilde cevap bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.