3m.png (5.35 MB)

Sıralama seçin
3'Lü
4'Lü
Toplam 126 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7

3M

Hayatın en önemli parçası sağlıktır. Sağlık için her türlü güvenlik önlemini almak gerekir. Bu konuda ise doğru tercihler yapmak çok önemlidir. Günlük yaşantıda sağlığa zarar verecek birçok yer olmasına rağmen bu olayların en çok yaşandığı yerler genellikle iş yerleridir. Ağır iş gücünün olduğu yerlerde, gerekli önlemler alınmazsa çok büyük sıkıntılar yaşanabilir. Bu nedenle gerekli önlemleri almak her zaman çok önemli bir husustur.

 

Kimyasal ürünler ile ilgili iş yapan şirketler, fabrikalar, tersaneler, atölyeler gibi birçok alan önlem almanın zorunlu olduğu yerlerdir. 3M iş güvenliği malzemeleri sizlere bu konuda vazgeçilmez bir deneyim sunuyor. Farklı iş kolları için sizlere özel ürünler ile 3M yine adından sıkça bahsettiriyor. Kalitesinden asla taviz vermeyen yapısı ile ürünlerini tasarlarken ön plana sizlerin can güvenliğini alıyor. İş hayatında sizlerin sağlığını önemsemeyi bir amaç olarak edinen 3M, yaptığı her işle büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. 3M ürünlerinin özellikleri ve kullanıldığı alanların detaylandırılması, sizlerin seçimi için çok yardımcı olacaktır.

 

3M Koruyucu Gözlük ve Kulaklık Modelleri

Öncelikle tersanelerde, atölyelerde ve fabrikalarda kullanıldığını sıklıkla gördüğümüz koruyucu gözlük kullanımı oldukça önemlidir. 3M koruyucu güvenlik gözlüğü modelleri farklı işlevlere sahip ürünlerden oluşmaktadır. Kaynak makineleri her ne kadar kullanışlı aletler olsa da size bir hayli zarar verebilir ve sağlığınızı riske atabilir. Polikarbonat lens ile fazlasıyla hafif ve darbelere karşı bir o kadar sağlamdır. Sap pivotları yardımıyla size ayarlanabilir bir lens açısı sunar. Modern bir tasarıma sahip bu gözlük esnek bir yapıya sahiptir ve sizi güvende tutmak konusunda çok başarılı bir üründür. 3M tarafından sunulan gözlük modelleri bunlarla da sınırlı kalmaz. 3M 28-90A kimyasal koruyucu gözlük de konfor ve güvenlik sağlayan ürünlerdendir. Modern ve esnek yapısı hem daha geniş bir görüntü sağlarken hem daha rahat hareket etmenize olanak sunar. İyileştirilmiş dolaşım ile ısınmalarda veya nemli ortamlarda daha az buğulanıyor ve herhangi bir görüş kısıtlaması yaşatmıyor. Asetat lens seçeneği ile orta darbeli yüksek hızlı partiküllere ve kimyasal maddelere karşı direnç ve koruma sağlar. Bu gözlük bu kadar özelliğin yanı sıra UV ışınlarına karşı korumasıyla birlikte sizlerin zarar görebileceği her durumu önlemek için tasarlanmıştır.

 

3M, sunduğu iş koruma ürünleri gerçekten çok geniş bir yelpazeye sahiptir. 3M kulak tıkacı yine birçok çalışan düşünülerek tasarlanmış ve kulakların yüksek sesten herhangi bir zarar görmesine karşı koruma sağlayan bir üründür. 3M 1110 ürün kodlu kulak tıkacı sizlerin bu konudaki ihtiyaçlarını fazlasıyla giderecektir. Şekillendirilebilen bu tıkaç, konfor ve iyi bir koruma sağlayan poliüretan köpükten yapılmıştır. Uzun süreli kullanım zamanını düşünen 3M, düşük basınç sağlamak için yumuşak hipoalerjenik köpük malzemesi kullanmıştır. Yumuşak ve kirlenmeye karşı dayanıklı yüzeyi size daha temiz bir kullanım süreci yaşatır ve bir kordona sahip olduğundan kaybolma veya düşme gibi durumları önler. Genellikle fabrikalarda kullanılan bu ürün yüksek sesin olduğu birçok alanda faaliyet göstermektedir. Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda üretim yapan 3M, bu alanda kaliteden ödün vermeden çalışmakta ve üstün performans sergileyen ürünleri sizlere sunmaktadır.

 

3M Koruyucu Başlık ve Maske Modelleri

3M koruyucu başlık modelleri oldukça işlevsel ve güvenli kullanım imkanı sunar ve bu özellikleri ile öne çıkar. 3M 169100 ürün kodlu koruma başlığı sizlerin sağlığını güvence altında tutmada büyük bir rol oynar. Erimiş metal ve kıvılcımlara karşı koruma için alevlere dayanıklı kumaşlardan üretilmiştir. Başınızın üst kısmını korumayı amaçlar ve radyasyonlara karşı dayanıklı bir performansa sahiptir. Aynı zamanda speedglass kaynak başlıkları ile birlikte rahatlıkla kullanılabilir ve tam bir koruma sağlar. Genellikle kıvılcım ve ateşin bulunduğu ortamlarda kullanılır. Ama iş yerlerinde farklı amaçlar doğrultusunda tercih edildiği de olur. Sağlığınıza zarar verebilecek etkenler tabii ki de bu kadar az değil. Çalıştığınız ortamlarda bulunan tozlar, dumanlar size farkında olmadan çok büyük zararlar verebilir. Her gün bu etkiye maruz kalmak, çok büyük hastalıklara sebebiyet verebilir. Bunun yanı sıra ozon tabakasının delinmesine çok büyük etken olan bu gazlar, çevreyi de fazlasıyla kirletmektedir.

 

3M bu konuda da sizlere fayda sağlayacak bir markadır. 3M gaz ve buhar filtre modelleri ile artık bu sorunları dert etmenize gerek yok. 3M 2138 ürün koduna sahip organik / ozon gaz ve buhar filtresi ile hem çevre hem de insan sağlığı için dost olan bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bayonet bağlanma tipine sahiptir; bu sayede hassas ve güvenli bir kilitleme sağlar. EN 143 standartlarındadır. Bu özelliklere ek olarak OEL altında asitlere ve gazlara karşı da dayanıklıdır. Çok işlevsel bu ürün İstanbul Ticaret farkı ile sizlerle buluşuyor. 3M 6300 ürün kodlu ürün de sağlık açısından büyük bir rol oynar. Farklı boyutlarda 3M yüz maskesi modelleri bulunsa da çok işlevsel bu ürün hem sağlığınızı korur hem de rahat bir kullanım hissiyatı sunar. Genellikle kimyasal gazlı ve buharlı ortamlarda kullanılır. Patentli nefes verme ventili sayesinde maskenin içerisinde bulunan ısı buharını önler. Yani ısı birikmesini azaltır. Çift filtre kullanımına sahip olduğundan dolayı görüş açısı oldukça geniştir ve sizlerin işlerini aksatmaz. ABE1 koruma düzeyine sahiptir ve bayonet bağlanma tipindedir.

3M Ürün Fiyatları

3M iş güvenliği ürünleri ve fiyatları birçok açıdan farklılıklara sahiptir. İhtiyacınıza uygun modelleri satın alırken tabii ki de fiyatlandırma çok önemli bir husus olabilir. Fiyatlar, ürünlerin sahip olduğu özelliklere, boyutlara, adet sayılarına göre değişkenlik gösterebiliyor. 3M geniş ürün yelpazesi ile fiyat açısından da oldukça geniş bir aralığa sahiptir. 3M iş güvenliği ürünleri ve fiyatları, farklı bütçelere hitap eder ve oldukça fazladır. 3M sizlere, kaliteli ve güvenli ürünleriyle, kullanıcı dostu bir yaklaşım sergiliyor. Can güvenliğinizi korumak ve herhangi bir iş kazasını önleme amacıyla üretilen iş güvenlik malzemeleri, İstanbul Ticaret farkıyla sizlere sunuluyor.

3M’in kalitesi ve güvencesi yanı sıra, sizlere özel indirimler ve kampanyalar ile İstanbul Ticaret çok özel bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Yüzlerce üründeki indirimler ile ihtiyacınıza en uygun özelliklerde ve boyutlardaki ürünleri alırken iki kere düşünmenize gerek kalmıyor. Üst düzey ürün kalitesi ve performansına sahip İstanbul Ticaret, güvenilir ürünleri ile müşteri memnuniyeti sağlar. Alışverişinizi yaparken herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde İstanbul Ticaret’in uzman kadrosuna danışabilir her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.